WebHunter

Intel Core i7 980X Extreme Gulftown: Επιτέλους με σάρκα και οστά!

Recommended Posts

Εγώ γτ ξέρω μπορεί να μου πει κανείς? Αλήθεια όμως :hehe: Και ξέρω και πότε :hehe:

δεν είσαι ο μόνος :D

και μην μου ξανακάνετε ban γιατι θα πω στον σοφοκλή να κάνει τα κουμάντα του με ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ κλπ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μου έχετε κάνει τόσες πλάκες στο παρελθόν και εσύ και ο JC που ειλικρινά δυσκολεύομαι να το πιστέψω. Γιατί και στο παρελθόν το είχατε παρατραβήξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλά Κίμωνα... Δεν είναι πλάκες αυτές.

Αν θες να πεις στον άλλο ότι έκανε μ@λ@κία που βγήκε και το έγραψε, σβήσε το post και πες του να μην * * * * * και να μην ποστάρει τέτοια πράγματα. Θα το προτιμούσα.

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα χέστηκα πάνω μου. Είναι η πιο οργανωμένη και η πιο καλοπαιγμένη πλάκα που μου έχουν κάνει ποτέ. Αφού από το φόβο μου με έπιασε το κεφάλι μου.

Link to comment
Share on other sites

Ρε καημένε, έπρεπε να το τραβήξω και άλλο αλλά έχε χάρη που δεν βρίσκουμε newsposter σαν και εσένα :hehe: και δεν ήθελα να πάθεις καρδιά.

Αλλά επειδή έιμαι κακός, να ξέρεις πώς ο saega είπε να στο κάνουμε.

Την άλλη φορά θα το τραβήξω πιο πολύ. . . αλλά όλο νομίζω πώς έιναι πονηρεμένος και όλο σε ρίχνω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τρελάθηκα, τρελάθηκα.

Όλα ξεκίνησαν με τον JC. Είπα ότι για να ποστάρει το email δημόσια, μου σκαρώνετε πλάκα γιατί αν ήταν σοβαρό θα το έβαζε στο κρυφό φόρουμ. Μετά όμως που είδα το PM σου και που μου είπε ο nord ότι κάτι του έλεγε ο voudas για email από Intel με NDA.

Πονάει το κεφάλι μου σοβαρά από το άγχος :D

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now