Elena

Τεχνολογικά γεγονότα 2007

Recommended Posts

Ποιά γεγονότα από τον χώρο της τεχνολογίας πιστεύετε ότι στιγμάτισαν το 2007 ?

(Για να δω κατά πόσο συγκλίνουν οι γνώμες σας κ κατά πόσο θα γίνει εδώ μακελειό - Η σφουγγαρίστρα είναι μόλις μπείτε δεξιά)

Link to comment
Share on other sites

κάτι μου θυμίζει...:harhar::harhar:

anyway τους Quad υποστιρίζω εγω γιατι πήγαν ένα βήμα μπροστά τους cpu και σε πολύ καλές τιμές

Εμμ είδες η Intel...:gizmo:

Θα συμφωνήσω και εγώ με τον φίλτατο προλαλήσαντα σχετικά με την έλευση των τετραπύρηνων... Άντε να εκπληρώσουμε και εμείς την καταναλωτική μας μανία αγοράζοντας ένα quad και μία vg.a:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Μμ .

Δεν ήξερα ότι υπάρχει αλλού παρόμοιο τόπικ .

Συνηθίζω να κάνω μια κάποια ανασκόπηση κάθε χρόνο κ είπα να την κάνω εδώ δις γιερ .

Οι ανώτατες αρχές του παρόντος τόπου (που ξέρουν καλύτερα) αποφάνθηκαν ότι δεν είναι το ίδιο κ δεν μου το σβήνουν .

Link to comment
Share on other sites

βρε παλικάρια και κυρίες ηρεμήστε....φιλικά Site είμαστε με τον Λάμπη και φυσιολογικό μου ακούγεται αφού και τα 2 site ασχολούνται με IT να έχουν παρόμοια θέματα..:)

Relax

Link to comment
Share on other sites

Γοριλλακο κ Duder , σαν οι επίσημοι νιουζποστερς , θα πρέπει να δώσετε την άποψη σας για τα τεχνολογικά γεγονότα που έχουν ανακοινωθεί το 2007 πρώτοι .

Υ.γ. Νομίζω ότι η γρήγορη απάντηση θα έπρεπε να μπει πάνω πάνω , μιας κ το τελευταίο μνμ χρονολογικά είναι στην κορυφή .

Link to comment
Share on other sites

:P Μάλλον τα έχεις αφησει τα θέματα να τα βλέπεις με χρονολογική σειρά που ποστάρονται..εγώ τα έχω κανονικά όπως σε κάθε φόρουμ..:P

Για μένα...το καλύτερο απ'όλα με διαφορά ειναι ο Intel C2Q 6600 τέλος..¨Δ

Link to comment
Share on other sites

Δλδ θες να πεις ότι η συνάντηση των τριών , δεν ήταν σημαντικό γεγονός κ δεν στιγμάτισε το 2007 ?

Μμ . Μάλιστα .

Υ.γ. Όταν λέω για τεχνολογικά γεγονότα , δεν εννοώ μόνο parts που έχετε πιάσει στα χέρια σας , αλλά κ αυτά που έχουν βγεί το 2007 αλλά δεν έχουν έρθει στην Ευρώπη-Ελλάδα .

Link to comment
Share on other sites

Δλδ θες να πεις ότι η συνάντηση των τριών , δεν ήταν σημαντικό γεγονός κ δεν στιγμάτισε το 2007 ?

Μμ . Μάλιστα .

Υ.γ. Όταν λέω για τεχνολογικά γεγονότα , δεν εννοώ μόνο parts που έχετε πιάσει στα χέρια σας , αλλά κ αυτά που έχουν βγεί το 2007 αλλά δεν έχουν έρθει στην Ευρώπη-Ελλάδα .

Προσωπικά για μένα ήταν ίσως και το πιο σημαντικό...για αλλους μπορεί και αδιαφορο..:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now