Jason

ATOMική μπίρα Heineken project

Recommended Posts

19_Improved_cooling2.jpg

Jason οταν σου ελεγα να το κανεις να μην φαινεται καθολου οτι ειναι pc, κατι τετοιο εννοουσα ^^ Δες πως το plexy δενει με το μπουκαλι κ δν ειναι τοσο χτυπητο το backplate ;)

Προς Θεου δεν θελω να επεμβω στο project σου, απλα εβαλα τη φωτο για να γινω πιο κατανοητος.

Οποιος θελει να δει ολο το project το λινκ ειναι εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Του το είπα και εγώ αυτό με το backplate στο msn...είναι το μοναδικό σημείο όπου το project "χαλάει":p

Aπό την άλλη είναι λίγο δύσκολο όμως, γιατί είναι κυρτό το βαρελάκι...θα πρέπει να το κόψει από πάνω μέχρι κάτω και να εφαρμόσει το backplate ανάμεσα.....δεν ξέρω πόσο εφικτό είναι...

Link to comment
Share on other sites

19_Improved_cooling2.jpg

Jason οταν σου ελεγα να το κανεις να μην φαινεται καθολου οτι ειναι pc, κατι τετοιο εννοουσα ^^ Δες πως το plexy δενει με το μπουκαλι κ δν ειναι τοσο χτυπητο το backplate ;)

Προς Θεου δεν θελω να επεμβω στο project σου, απλα εβαλα τη φωτο για να γινω πιο κατανοητος.

Οποιος θελει να δει ολο το project το λινκ ειναι εδω :)

Του το είπα και εγώ αυτό με το backplate στο msn...είναι το μοναδικό σημείο όπου το project "χαλάει":p

Aπό την άλλη είναι λίγο δύσκολο όμως, γιατί είναι κυρτό το βαρελάκι...θα πρέπει να το κόψει από πάνω μέχρι κάτω και να εφαρμόσει το backplate ανάμεσα.....δεν ξέρω πόσο εφικτό είναι...

αν παιξει με τα χρωματα (η και τα υλικα) ισως καταφερει να κρυψει την ανομοιομορφια ;)

Υπομονή :P έπεται συνεχεια μου μπήκαν κιάλες ιδέες :P

Όταν τις υλοποιήσω θα postάρω

Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελο-Τζεϊσονίδη!!! Τι έκανες πάλι;;;

Μπράβο, φίλε. Πολύ καλή δουλειά. Έχω εδώ ένα Cosmos-S που κάθεται σχεδόν 1,5 χρόνο, δεν το παίρνεις να του κάνεις τα κόλπα σου;;;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το μπυρόκουτο filoC :T:

Άντε με το καλό να τελειώσει, να ξεκινήσεις το επόμενο :D

Χορηγός?

Εσύ?

Σε κάθε project μου για ανταμοιβή θα βάζω και ένα γορίλα κάτω δεξιά

Link to comment
Share on other sites

Πολλη καλη δουλεια Jason :T:

Δεν θα σχολιασω για την δουλεια η ιδεα και μονο (βαρελομπυρο)

με καλυπτει και η τελικη υλοποιηση φυσικα βγηκε τελεια.

Η προσπαθεια λενε βελτιωνει το ειδος οπωτε... ποτε θα βαλουμε

το via μου σε κανα κουτακι? :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now