Ποια κάρτα γραφικών προτιμάτε;  

36 members have voted

  1. 1. Ποια κάρτα γραφικών προτιμάτε;

    • NVIDIA 8400GS 512MB GDDR2 (~30?)
      6
    • Radeon HD 4350 512ΜΒ/1GB GDDR2 (30-40?)
      2
    • Radeon HD 4550 512MB/1GB GDDR3 (40-50?)
      10
    • NVIDIA GT210 512MB GDDR2 (35-45?)
      16
    • Άλλη κάρτα - πείτε μας ποια
      2


Recommended Posts

Για το νέο διαγωνισμό ψηφίζω 210 ... μου φαίνεται ότι λόγω καινούριου πυρήνα θα κλοκάρει πιο καλά και θα χει περισσότερο ενδιαφέρον. Πάντως και με τις άλλες δεν έχω κάποιο πρόβλημα, όποια και να ναι...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος χρειάζεται βοήθεια με μόντα σε κάρτα ας μου μιλήσει.Το ξαναλέω.Και όποιος θέλει να του μοντάρω την κάρτα ας μου πει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Βρε μεσα ειμαι και εγω με οτι καρτα να ειναι...:D

Προς nVidia ειμαι και εγω ετσι για αλλαγη...αλλα δεν ξερω ακομα...8800GS η 210?

Εριξα μια ματια στο bot για τις 210...εχουν παιξει με 4 Ζotac, 1 Gigabyte, 1 Elite group, 1 PNY και 1 Αsus.Oι Zotac ειναι στην κορυφη, φαινεται να ανεβαινουν καλυτερα αλλα δεν υπαρχουν στην Ελλαδα...

Τοxic τι μαρκα ειναι η δικια σου?

stealth

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζοντας τι διάφορες κάρτες βρήκα αυτή: E-SHOP.GR: GIGABYTE GEFORCE 210 GV-N210D3-512I 512MB PCI-E RETAIL

H οποία είναι αυτή:GV-N210D3-512I - GIGABYTE - Product - Graphics Accelerator - Specification

δηλαδή είναι gddr3.....Στη ψηφοφορία όμως λέει για gt210 ddr2....Αν τελικά επιλεχτεί η 210

θα πρέπει να είναι μόνο ddr2 ή μπορεί και ddr3...?

Link to comment
Share on other sites

Βρε μεσα ειμαι και εγω με οτι καρτα να ειναι...:D

Προς nVidia ειμαι και εγω ετσι για αλλαγη...αλλα δεν ξερω ακομα...8800GS η 210?

Εριξα μια ματια στο bot για τις 210...εχουν παιξει με 4 Ζotac, 1 Gigabyte, 1 Elite group, 1 PNY και 1 Αsus.Oι Zotac ειναι στην κορυφη, φαινεται να ανεβαινουν καλυτερα αλλα δεν υπαρχουν στην Ελλαδα...

Τοxic τι μαρκα ειναι η δικια σου?

stealth

Sparkle.Oi καρτουλες παντος ειναι παγωμενες πληροφοριακα

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ειναι...λιγο μελαγχολικη βεβαια αλλα ενταξει.:D

btw, GT210 ψηφισα...αυτη η καρτα ειναι απο τις καινουργιες με το Fermi που ειχαμε δει τις προαλλες στο net?:P:p

stealth

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να ήταν ένα πιο όμορφο χειμερινό τοπίο και όχι η Συννεφιασμένη Κυριακή....:P:p

Να σου ρθει εσενα τετοια καταιγιδα και να σκεφτεσαι αν ειναι φθινοπωρο η χειμωνας θελω :hehe:

GT210 is nice και για μενα, ψαξτε το λιγο παραπανω ομως - υπαρχουν και εδω καρτες με low-ns μνημες και τετοια? Να εχει δλδ λιγο ενδιαφερον!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now