idtasos

ΑΓΟΡΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΥΔΡΟΨΥΞΗ

Recommended Posts

Αυτο ειδα και εγω... λολ.

Μια χαρα παιζουν DX11 οι nv, και μαλιστα καλυτερα και απο τις ATI. Εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι υπερβολικος σε αυτη την αγορα που πας να κανεις...

ο ρε μια χαρα παιζουν...Αλλα η κορυφη σε αυτον τον τομεα ειναι η ΑΤΙ...Παρολο που ειμαι Νβιντια Φαν:(....

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου ειναι με βαση το BC2 @1920x1200..Μονο απο εκει κρινω...Κατα τα αλλα δεν ξερω και σορρυ εαν φανικε ετσι.Απλα το Battlefield ειναι Βασικο στοιχειο Δ11...Αλλα δεν ξερω επισης απο τομεα υπερχρονισμου τι γινεται....

Link to comment
Share on other sites

1}Μιλαω ως "ειδικος "σε υδροψυξη...

2)την εγγυηση για οποιαδηοποτε διαφορετιη ψυξη απο την στοκ Ξεχνα Την!

3)το να βαλεις υδροψυξη θελει μερακι και προσοχη...εαν δεν παθεις δεν μαθαινεις...Το εννοω αυτο διοτι δεν παμε για υδοψυξη και κανουμε απροσεξιες ,τσιγκουνιες και ατελιες..Ετσι το εκανα και εγω πριν λιγο καιρο, λογο χαρας....και μου χυθηκαν 430 μλ στη μητρικη...

4)την υδροψυξη στις καρτες πρεπει να την κανεις μονο σου η να τα φερεις τα μπλοκς απο Γερμανια πχ και να στα κανουν στο Multirama Extreme.

5)γιατι δεν πας σε σερβερ με μιτρικη Supermicro με satα 3 και usb3 που θες????

6)Για Direct X 11 ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ 470 & 480,Παρε 5850-5870-5970....

7)καλυτερα παρε για κουτι οτι πιο μεγαλο βρεις στην αγορα...απο Coolermaster μεχρι Lian Li

δεν υπάρχει SUPERMICRO me usb 3 kai sata 3 το έχω ψάξει

Link to comment
Share on other sites

Δεν κράζω, αλλά όταν ακούω:

ΠΑρε οτι πιο ακριβο σε σερβερ υπαρχει

και

Όχι nVIDIA GTX 470/480, πάρε 5870, 5970

ε δεν θέλω και πολύ.

Το πόσο σωστά είναι τα 2 παραπάνω αλλά και κάμποσα άλλα που postαρε εδώ ο εν λόγω χρήστης δεν χρειάζεται να σχολιάσω.

Αν ρωτήσει κάποιος τι υλικό βάζουνε στα τοιχώματα ενός πυραύλου γιατί θέλει να φτιάξει ο ίδιος έναν θα απαντήσετε ότι να 'ναι όπως τα παραπάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Polar μπορεί να μην έχουν σχέση το ένα με το άλλο αλλά αν δεν ξέρεις μην δίνεις λάθος οδηγίες.;) Μπιλ καταλαβαίνω τι λες αλλά...

Link to comment
Share on other sites

κοιταχτε ΔΕΝ Δοκιμασα 470-480 στο πισι μου.....ωραια εκανα λαθος,αντι εσεις να μου υποδειξεται το σωστο.....τι κανεται.....τεσπα ,δεν υπαρχει λογος για χαζομαρες τωρα.....

Link to comment
Share on other sites

Γενικα το thread ειναι οτι να'ναι. Ο αλλος θελει να σκασει ντε και καλα 5000+ για rendering και μαλλον δεν εχει ιδεα πως γινεται... και ζηταει 470 για να κανει αυτη τη δουλεια... Οτι να΄ναι... Τις tesla της βγαλαν για πλακα... :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now