Pastelidis.n.s.

HWBOT News 03/06/2010: Παγκόσμιο ρεκόρ από τον Andre Yang στο 3DMark03

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Andre Yang world record 3DMaark03]http://reviews.hwbox.gr/news/overclocking.jpg[/NEWS_IMG]Σύμφωνα με τα τελευταία νεά που μας έρχονται από το εξωτερικό και συγκεκριμένα από το HWBOT, ο γνωστός σε όλους μας Andre Yang, σκαρφάλωσε στην πρώτη θέση της παγκόσμιας κατάταξης του 3DMark03. Πιο αναλυτικά, το νέο παγκόσμιο ρεκόρ του 3DMark03 πλέον ανέρχεται στα 140885 marks και το setup το οποίο χρησιμοποιήθηκε αποτελείται από Intel Core i7 980X (6180MHz), GeForce GTX 480 (1.290/1.250MHz) και μνήμες χωρητικότητας 6GB.

Τέλος να σας αναφέρουμε ότι για την ψύξη ο Andre Yang έκανε χρήση υγρού αζώτου.

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω βαρεθει , πραγματικα . Και θελω παρα πολυ να βρεθει ενα ατομο , απο την ΗΟΤ κατα προτιμηση , να τον σκισει να τον κοιταει απο 1000 marks πισω . Αλλα που να βρουμε τετοια κομματια

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω απο την ΗΟΤ αλλα και απο την ΚΟΤ να ειναι δεν με ενοχλει :D Μοντες από 'σο εχω καταλαβει ειναι απλες κολλησεις για το cb -cold slow . μπορει να κανω και λαθος

Link to comment
Share on other sites

Απλό hardmod είναι . :P

Έλα Σάκη πλάκα κάνω ...

Πάντως μλκ που δεν το μοιράζονται .

O hiwa αγόρασε κάρτες και τις πήγε στον Shamino να του τις moddάρει . haha πάμε Taiwan !

Link to comment
Share on other sites

Στο Livestream χθες ήταν μαζί με τον Kingpin και τον Shamino ο Hiwa πάντως...και απ'ότι είδα και ο Nickshih. Καταλαβαίνεις τώρα ποιοι έχουν τη μόντα...

Link to comment
Share on other sites

Στο Livestream χθες ήταν μαζί με τον Kingpin και τον Shamino ο Hiwa πάντως...και απ'ότι είδα και ο Nickshih. Καταλαβαίνεις τώρα ποιοι έχουν τη μόντα...

Kαι ο andre young ηταν ;)

Link to comment
Share on other sites

ενταξει βρε παιδια χαλαρωστε, δυστυχως εδω και μερικα χρονια το overclocking εχει γινει κατι σαν το παγκοσμιο πρωταθλημα της Formula 1... ειναι δυνατον να φτιαξει καποιος ιδιωτης (οσο καλος μηχανικος και να ειναι και οσα χρηματα και να εχει) ενα οχημα που θα κοντραρει στα ισια τα οχηματα της Formula 1? Εγω λεω οτι με τα μεσα που διαθετουμε και παλι μια χαρα στεκομαστε διεθνως.

Link to comment
Share on other sites

Τι παραπανω εχει η Pure δηλαδη ? Απλως μερικοι εκει εχουν τα λεφτα να δοκιμαζουν οσα cpus κυκλοφορουν και παιρνουν το καλυτερο . Αμα βρουμε και εμεις κατι αναλογο , εχε γεια .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now