ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Τόσο καλό είναι το Mafia 2 παιδιά; Να μπω στον πειρασμό να το δοκιμάσω δηλαδή; :D

Μια μλκ και μιση ειναι αλλα δεν ειχε κατι καινουριο αυτο τον καιρο πλην του Starcraft.

10 ωρες game εκ των οποιων οι 5 ειναι βιντεο και καθολου sidemissions (οπως το Godfather πχ)

Link to comment
Share on other sites

Είναι classics ρε τα Unreal Tournament 2k & 2k3 ;)

Όσο για το Battlefield, καλό αλλά πολύ μικρό και πολύ εύκολο. Έκατσα 9 η ώρα το βράδυ, έβαλα Single Player στο Medium και στις 6 παρά το πρωί είχα τελειώσει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνει και ο topic starter μια ερώτηση...Κανα online game υπάρχει για να παίξω...Τί εννοώ δηλαδή, carbon online ή κάτι παρόμοιο...;;;Γιατί η

nvdia fx 5200 μονο fifa 2004 παίζει...

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να παιξεις και καμια dota ή ενα rpg που εκαψα το καλοκαιρι ηταν το titan quest.Λεει πολυ coop με αλλους ;) το καλοκαιρι ειχα καει εως που εβαλα cheat και το κατεστρεψα το game :P

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να παιξεις και καμια dota ή ενα rpg που εκαψα το καλοκαιρι ηταν το titan quest.Λεει πολυ coop με αλλους ;) το καλοκαιρι ειχα καει εως που εβαλα cheat και το κατεστρεψα το game :P
Βάλε να παίξεις κάνα Age of Empires να θυμηθείς τα παλιά ;)
δες μηπως μπορεις να παιξεις κανα rpg ή στρατιγικης..τιποτα τετοιο..γιατι fps δυσκολο..

Με το fifa θα τη βγάλω μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

COD 4 εχει λιωσει το ποντικη μου ευτηχως που παιζω με το φθηνω

89.248.163.42:28961 ψαχνω ελληνες να κανουμε κανενα οραιο ματσακι οποιος ενδιαφερετε πμ μονο σε free μπορω να παιζω

resident evil remake - 4

FEAR 2

και τωρα θα γαζωνα στο HALO REACH αλλα το πλαισιο δεν μου το εφερε ακομα

Link to comment
Share on other sites

στο fear αμεσως περνας τις πιστες... σε μεγαλητερη δησκολια θα ειναι καλυτερο οπως και στο Halo

στο HALO 3 εχω παιξει 24ωρο ολοκληρο!!! ειχαμε πιει κ ρετσινουλα κ ημουν σε διαθεση

don't try this!!! τα χερια ειχαν παγωσει, στο καλοριφερ τα εβαζα συνεχεια....

Link to comment
Share on other sites

WoW -> Yorgos- destro lock - realm Frostmane - Guild "burning Army"

Alt -> Velvy - Ench Shammy - ίδιο - Guild "Rebels of Greece" , Alt guild.

Dota -> (τώρα) Eet-fuk ή Tsolias.Psolias(παλιά ήμουν στην Grdc ) και μερικά ακόμα account

τα οποία όλα είναι ban από όλα τα mgn bots του έλεος για bad manners απέναντι σε ΑΜΕΑ admins.

πλέον παίζω στο " /j clan priv " καθώς στο ελεος μαζεύτηκαν αρκετά μοσχάρια.

προτιμώ να παίζω με ξένους καθώς παίζεις περισσότερο και κάνεις chat λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now