Recommended Posts

Για να πετύχεις κάτι καλό θα πρέπει να έχεις διασυνδέσεις....

Εγώ πάλι να ρωτήσω ποιο έξυπνο και άξιο παλικάρι στο Πλαίσιο είχε την ιδέα με τους Recirtified της Seagate? Άστε που στο lab κάποιος λέει ότι Seagate δίσκος με 5 χρόνια εγγύηση που τον πήγε για RMA, του λένε ότι έχει μόνο 2 χρόνια.

Αρχίζει και e-shopιάζει το Πλαίσιο???

Link to comment
Share on other sites

Για να πετύχεις κάτι καλό θα πρέπει να έχεις διασυνδέσεις...

QFT +1 :T:

Εδώ άλλοι παίρνουν τηλ. και κάνουν κρατήσεις γιατί τυχαίνει να ξέρουν 1-2 άτομα από το κατάστημα και όταν πας εσύ σου λένε δεν γίνεται :(

Link to comment
Share on other sites

ενταξει αυτο γινεται παντου. Τραπεζα, εφορια, οτε, δεη και... πλαισιο :hehe:

το απλο παλικαρακι/κοπελιτσα που θελει να βρει κατι πρεπει να κοψει αρκετα δρομολογια. Εχουμε βρει αρκετες μοβο αχρησιμοποιητες με backplate (ενιοτε κ με ολα τα παρελκομενα) καθως και αθικτες vga χωρις ενδιαμεσο.. Αλλα το χαμε κανει σπιτι μας ενα διαστημα.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει αυτο γινεται παντου. Τραπεζα, εφορια, οτε, δεη και... πλαισιο :hehe:

το απλο παλικαρακι/κοπελιτσα που θελει να βρει κατι πρεπει να κοψει αρκετα δρομολογια. Εχουμε βρει αρκετες μοβο αχρησιμοποιητες με backplate (ενιοτε κ με ολα τα παρελκομενα) καθως και αθικτες vga χωρις ενδιαμεσο.. Αλλα το χαμε κανει σπιτι μας ενα διαστημα.

εγω μενω 5λεπτα απο το στοκ περναω σχεδον καθε μερα απο κει ποτε δεν εχω βρει κατι τετοιο σπυρο!!!ειναι ο δρομος μου για την δουλεια σκεψου και ποτε δεν βρηκα κατι..ολο το καλοκαιρι ψαχνω για τον μασκοφορο x48 & ddr3 σε μια μομπο και δεν εχω βρει τιποτα!!ουτε δειγμα!!!και το site συχνα πυκνα εχει τετοιες..!!και δεν μιλαω μονο για rampage extreme..

Link to comment
Share on other sites

αυτη η evo ειναι απο δευτερα-τριτη εκει! Και εχει RΕΧ πανω απο 10ημερο ;) Εχει evo και απεναντι στα 70 καινουρια αλλα παιζει τα λαμογια να σου πουν οτι ειναι χωρις κουτι. Πηγα εγω να παρω την maximus ii απο εκει για καινουρια αλλα μου λενε "α τα παρελκομενα δν τα εχουμε πεταξαμε το κουτι!" :hehe: Γυφτοι!

Σου λεω τα εβλεπα επειδη ανεβαινα συνεχεια με το κωλοpc, λες και δν ειχα αλλη ορεξη να πηγαινω απο τον Πειραια. Και σχεδον καθε φορα εβλεπα νεα πραγματα. Το site λεει οτι ναναι, μην το κοιτατε.

Λεω να παω και αυριο να δω τι σοι bazaar θα εχουν

Link to comment
Share on other sites

αν οντως εχει rex θα πηδηχτω απο το παραθυρο γιατι την δευτερα πηγα τελευταια φορα και με το που μπαινω ρωταω και μου λενε οχι..παω αυριο να δω αν εμεινε καμια!μασκοφορε παιρνω αν βρω δεν ρωταω σωστα??

Link to comment
Share on other sites

Για να πετύχεις κάτι καλό θα πρέπει να έχεις διασυνδέσεις....

Εγώ πάλι να ρωτήσω ποιο έξυπνο και άξιο παλικάρι στο Πλαίσιο είχε την ιδέα με τους Recirtified της Seagate? Άστε που στο lab κάποιος λέει ότι Seagate δίσκος με 5 χρόνια εγγύηση που τον πήγε για RMA, του λένε ότι έχει μόνο 2 χρόνια.

Αρχίζει και e-shopιάζει το Πλαίσιο???

Οι δισκοι ειναι recertified κ το πλαισιο ειναι σοβαρο κ υπευθυνο απεναντι στον πελατη κ το γραφει αυτο.

Επειδη ειναι recertified λοιπον , ειναι με 2 χρονια εγγυηση κ με ενα σεβαστο ποσοστο εκπτωσης εναντι των ομοιων αλλα μη recertified δισκων.

Η εγγυηση αναγραφεται επανω στην αποδειξη του καθενος . Το παλικαρι στο lab που λες δεν ξερω τι λεει κ τι του λενε , αλλα η θα πηρε κανονικο δισκο που ειχε μπερδευτει με recertified η δεν θα εχει αποδειξη .

Link to comment
Share on other sites

Οι δισκοι ειναι recertified κ το πλαισιο ειναι σοβαρο κ υπευθυνο απεναντι στον πελατη κ το γραφει αυτο.

Επειδη ειναι recertified λοιπον , ειναι με 2 χρονια εγγυηση κ με ενα σεβαστο ποσοστο εκπτωσης εναντι των ομοιων αλλα μη recertified δισκων.

Η εγγυηση αναγραφεται επανω στην αποδειξη του καθενος . Το παλικαρι στο lab που λες δεν ξερω τι λεει κ τι του λενε , αλλα η θα πηρε κανονικο δισκο που ειχε μπερδευτει με recertified η δεν θα εχει αποδειξη .

Το Πλαίσιο είναι σοβαρό και ελπίζω να μην αλλάξει αυτό διότι για μια απόδειξη εμένα μου βγάλανε το λάδι και έτρεχα από κατάστημα σε κατάστημα και από υπεύθυνο σε υπεύθυνο. Και ήταν και την πλάκας υπόθεση. Βέβαια ένα μοντεμάκι, από ότι μου είπαν εχτές, το αντικατέστησαν άμεσα, άσχετα αν ξέχασαν να με ενημερώσουν.

Οι δίσκοι είναι recertified αλλά προφανώς ΔΕΝ υπάρχουν οι αντίστοιχοι δίσκοι που ΔΕΝ είναι recertified. Αντίθετα οι recertified έχουν ίδιο κωδικό μοντέλου με τους κανονικούς που δεν ήταν recertified. Αναρωτιέμαι αν αυτό έγινε για να μην υπάρξουν μπερδέματα ή απλά διότι το 99% των αγοραστών δεν ξέρουν τι είναι οι recertified και ούτε θέλουμε να μάθουν. Άλλωστε η εγγύηση των 2 χρόνων θα τους φαίνεται απολύτως λογική (ίδια εγγύηση είχε άλλωστε η τοστιέρα αλλά και το πιστολάκι μαλλιών που αγόρασαν).

Το παλικάρι τώρα στο lab από ότι λέει - αν θεωρήσουμε ότι δεν ψεύδεται - πήρε τον δίσκο το 2007. Δεν νομίζω να έφερνε εκείνη την περίοδο recertified το Πλαίσιο. Επιπλέον από ότι γράφει, στο site της Seagate με βάση το S/N επιβεβαίωσε ότι είχε εγγύηση 5 χρόνων και άρα δεν μιλάμε για recertified.

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι για το Πλαίσιο όποιος δίσκος της Seagate δεν συνοδεύεται από απόδειξη - ακόμα και όταν ξεκάθαρα δεν αναγράφεται στο αυτοκόλλητο του ότι είναι recertified - θα θεωρείται ότι έχει μόνο δύο χρόνια εγγύηση.

Αν έχεις απόδειξη εκεί παίζεται το πράγμα διότι δεν αναγράφονται σε όλες τις αποδείξεις του Πλαισίου ξεκάθαρα και τα χρόνια εγγύησης. Αν δεν αναγράφει ξεκάθαρα λοιπόν, 3 ή 5 χρόνια "εγγύηση Πλαίσιο" μετά τον δεύτερο χρόνο σε στέλνουν στην Seagate, με ή χωρίς την απόδειξη. Αυτά με βάση το τι γράφει ότι του έλεγε ο υπάλληλος.

Οπότε ναι, το Πλαίσιο είναι σοβαρό κατάστημα. Το αν θα συνεχίσει να είναι σοβαρό κατάστημα μένει να το δούμε. Διότι άλλο το τι ήταν/είναι και άλλο το τι ΘΑ είναι αύριο μεθαύριο.

Όπως ακριβώς και με τις τιμές. Το Πλαίσιο ΕΙΧΕ καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο ηταν ειναι κ θα ειναι σοβαρο .

Το θεμα της εγγυησης θα διευθετηθει αργα η γρηγορα με το παλικαρι κ θα παρει τα 5 χρονια εγγυησης, απλα πιστευω ειναι θεμα γραφειοκρατικο . Απο εναν δισκο δεν προκειτε να σωθει ενα πλαισιο . Φανταζομαι καταλαβαινεις τι θελω να πω( πως δεν το κανουν επιτηδες).

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως γινεται να συμβαινουν ολα αυτα.

Αφιξη στο Πλαισιο σημερα στις 15.05.

Ενημερωση στο service οτι εχω προβληματικο δισκο για αντικατασταση. To SMART του δισκου εκανε report κατα το post " Bad Disk: Backup and replace". Η αποδειξη εγραφε ημερομηνια αγορας στις 5-8-2009.

Αντικατασταση μεχρι τις 15.30.

Αφιξη στο σπιτι πριν 10 λεπτα.

Το μονο "μελανο" σημειο ηταν οτι το μηνυμα στο κινητο οτι η αντικατασταση εγινε ηρθε οταν ειχα φυγει απο το Πλαισιο, λογικο βεβαια γιατι μαλλον δεν ηξεραν οτι περιμενα να παραλαβω.

Και το σημαντικοτερο απ'ολα και εκει θα επρεπε να κραξουμε ειναι οτι οι καημενοι οι τεχνικοι που ηταν μεσα στο service ηταν μονο 2, λογω Σαββατου-καλοκαιριου-απωλησεων και ομως η εξυπηρετηση ηταν αψογη.

Για να μην λεμε μονο τα στραβα...

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε όμως και τα στραβά, κάποιος περίμενε 8 μέρες για τον επεξεργαστή του, εγω 17 μέρες για το κινητό μου, κλπ κλπ.

Οι τιμές πάντως είναι το μόνο σίγουρο ότι έχουνε πάρει αδικαιολόγητα τον ανήφορο, αρκετά μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο ηταν ειναι κ θα ειναι σοβαρο .

Το θεμα της εγγυησης θα διευθετηθει αργα η γρηγορα με το παλικαρι κ θα παρει τα 5 χρονια εγγυησης, απλα πιστευω ειναι θεμα γραφειοκρατικο . Απο εναν δισκο δεν προκειτε να σωθει ενα πλαισιο . Φανταζομαι καταλαβαινεις τι θελω να πω( πως δεν το κανουν επιτηδες).

Δεν διαφωνώ ότι τόσο το δικό μου θέμα με την εγγύηση του TP Link όσο και το θέμα του παλικαριού με τον Seagate είναι θέμα γραφειοκρατικό όπως λες. Σε αντικαταστάσεις χαλασμένου εξοπλισμού ακόμα δεν φαίνεται να υπάρχει θέμα.

Καλό είναι πάντως να αποφευχθούν σε αυτή την μεταβατική περίοδο - αν σας φέρουν κόσμο οι recertified αμφιβάλω να ξαναφέρετε κανονικούς Seagate - ιστορίες όπως του παιδιού στο lab που του λέγανε "μετά τον δεύτερο χρόνο τράβα στην Seagate" ή του άλλου - στο ίδιο thread στο lab - που του αντικατέστησαν τους κανονικούς με recertified. Το Πλαίσιο δεν θα σωθεί από ένα δίσκο, μπορεί όμως να πάθει ζημιά και δυστυχώς πολλοί υπάλληλοι ή και υπεύθυνοι στο κατάστημα αδυνατούν να το κατανοήσουν.

@jax7480 Καλορίζικος ο Western Digital / Samsung. :D

Τώρα αν είναι Seagate και δεν γράφει recertified ή δεν σε ενοχλεί που γράφει recertified, ΟΚ. Η συζήτηση είναι για τους recertified, όχι αν άργησε να κινηθεί το support.

Ένα άλλο που πρέπει να βελτιωθεί πάντως είναι η ειδοποίηση του πελάτη. Το modem είναι ενός ξαδέρφου. Πριν λίγο καιρό που τους είχε πάει ο ίδιος για τσεκάρισμα έναν εξωτερικό δίσκο, εγώ του έλεγα "πάρε τους τηλ.". Δεν τους έπαιρνε "θα με καλέσουν αυτοί" μου έλεγε και τον ειδοποίησαν μετά από έναν μήνα. Αν δεν τους έπαιρνα εχτές τηλ. και εμένα μετά από έναν μήνα θα με ειδοποιούσαν.

Link to comment
Share on other sites

Ζάχο τι λες?! 2-3 μέρες είναι το φυσιολογικό και εννοείται ότι γι'αυτόν το λόγο δεν θα έπρεπε να ασχοληθείς καν. Άλλο 8 μέρες και άλλο 3.

Link to comment
Share on other sites

Οι recertified δεν ηρθαν για ν τραβηξουν κοσμο λογο τιμης Γιαννη.

Παρακαλω να κρατησουμε το θεμα για τις προσφορες κ τα παραπονα να συνεχισουν στο αντιστοιχο θεμα :)

Link to comment
Share on other sites

@jax7480 Καλορίζικος ο Western Digital / Samsung. :D

Τώρα αν είναι Seagate και δεν γράφει recertified ή δεν σε ενοχλεί που γράφει recertified, ΟΚ. Η συζήτηση είναι για τους recertified, όχι αν άργησε να κινηθεί το support.

Σαμσανγκ ηταν ο δισκος, σαμσανγκ και ο αντικαταστατης του.

Το θεμα νομιζω ηταν εξ'αρχης πρωτα για τις καθυστερησεις στις αντικαταστασεις, μετα για τις τιμες και απλα λογο του thread στο thelab.gr μπηκαν στη συζητηση και οι recertified.

Link to comment
Share on other sites

Σαμσανγκ ηταν ο δισκος, σαμσανγκ και ο αντικαταστατης του.

Το θεμα νομιζω ηταν εξ'αρχης πρωτα για τις καθυστερησεις στις αντικαταστασεις, μετα για τις τιμες και απλα λογο του thread στο thelab.gr μπηκαν στη συζητηση και οι recertified.

Ρε συ μην τα ισοπεδώνεις όλα. Οι recertified δεν είναι απλά "Μου καθυστέρησε 5' το RMA" ούτε "Ουά ουά δεν είναι στην τιμή που το θέλω εγώ". Αν έπαιρνες πριν 1 μήνα Seagate με 3 χρόνια εγγύηση και σου δίνανε recertified για αντικατάσταση θα δεχόσουν; πόσο μάλλον όταν αποδεχόμενος recertified θα πέταγες και έναν χρόνο εγγύησης στον κάλαθο των αχρήστων. Και αν δεν δεχόσουν θα σου δίνανε πιστωτικό στην τιμή του recertified διότι απλά έχουν ίδιο κωδικό προϊόντος.

Recertified προϊόν και μάλιστα σε κάτι όπως οι δίσκοι που η αξιοπιστία πάει πολύ ποιο μακριά από το κόστος του ίδιου του hardware, μιας και η αξία βρίσκεται στο περιεχόμενο του δίσκου, είναι σοβαρό θέμα. Δεν είναι απλά κράξιμο.

Εσένα μπορεί να μην σε πειράζει, αλλά προσωπικά recertified δεν αγοράζω. Το πολύ πολύ αν επιλέξω να κάνω την όποια μελλοντική αγορά δίσκου από το Πλαίσιο να προτιμήσω WD.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ μην τα ισοπεδώνεις όλα. Οι recertified δεν είναι απλά "Μου καθυστέρησε 5' το RMA" ούτε "Ουά ουά δεν είναι στην τιμή που το θέλω εγώ". Αν έπαιρνες πριν 1 μήνα Seagate με 3 χρόνια εγγύηση και σου δίνανε recertified για αντικατάσταση θα δεχόσουν; πόσο μάλλον όταν αποδεχόμενος recertified θα πέταγες και έναν χρόνο εγγύησης στον κάλαθο των αχρήστων. Και αν δεν δεχόσουν θα σου δίνανε πιστωτικό στην τιμή του recertified διότι απλά έχουν ίδιο κωδικό προϊόντος.

Recertified προϊόν και μάλιστα σε κάτι όπως οι δίσκοι που η αξιοπιστία πάει πολύ ποιο μακριά από το κόστος του ίδιου του hardware, μιας και η αξία βρίσκεται στο περιεχόμενο του δίσκου, είναι σοβαρό θέμα. Δεν είναι απλά κράξιμο.

Εσένα μπορεί να μην σε πειράζει, αλλά προσωπικά recertified δεν αγοράζω. Το πολύ πολύ αν επιλέξω να κάνω την όποια μελλοντική αγορά δίσκου από το Πλαίσιο να προτιμήσω WD.

Γιαννη το θεμα εχει ισοπεδωθει απο τη στιγμη που ειναι εκτος θεματος η ολη συζητηση. Offers @ Plaisio λεγεται και μιλαμε για recertified, χρονους αντικαταστασης, χρονους μηνυματων και τους χρονους που η Ντουβλη παιρνει τη μιση Αθηνα...

Στο δια ταυτα... Κακως το Πλαισιο εχει αλλαξει κρυφα ολους τους Seagate με recertified.

Κακως δεν ενημερωνει για την αλλαγη της εγγυησεως απο 3 ή 5 χρονια σε 2.

ΑΛΛΑ:

Σημερα λοιπον που πηγα να αλλαξω τον χαλασμενο Σαμσανγκ, το παλικαρι ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ αν θελω τον ιδιο ή οχι.

Του απαντησα οτι αν εχει τον ιδιο, θελω τον ιδιο, αν οχι θα παρω καποιον αλλο.

Η τιμη του δισκου τοτε ηταν 90?, η τιμη του νεου ηταν 87?.

Με 87? λοιπον ολο και κατι θα επαιρνα.

Θελω να καταληξω οτι δεν μας πιεσε κανεις να παρουμε recertified αλλα ουτε και η αντικατασταση να γινει με recertified.

Βασικα δεν μας πιεσε κανεις να παρουμε απο το Πλαισιο. Δοξα τον Τουταγχαμων, επιλογες υπαρχουν πολλες, παρα πολλες.

Κολλαμε σε μικροπραγματα και κανουμε ανουσιες συζητησεις νομιζω με το κιλο σε τετοια μικροπραγματα και δεν κολλαμε π.χ. στο οτι η ΔΕΗ αν αυξησει παλι τα τιμολογια δεν θα μιλησει κανεις. Αντε σε κανα ποστ να εμφανιστει και τελος.

Και για να συμπληρωσω στο ποστ του Γοριλλακου:

Απο εναν δισκο δεν προκειτε να σωθει ενα πλαισιο . Φανταζομαι καταλαβαινεις τι θελω να πω( πως δεν το κανουν επιτηδες).

H αντικατασταση εγινε επιτοπου χωρις συζητηση. Δηλαδη το παλικαρι που παρελαβε στο service και ηταν νεος (φαινοταν γιατι ουτε τους συναδελφους του δεν ηξερε ακομα) μου ειπε αντικατασταση τη Δευτερα και ο προϊσταμενος που ηταν εκει του ειπε οτι αντικατασταση για δισκους γινεται επι τοπου.

Δεν προκειται να σωθει το Πλαισιο απο 10-100-1000 δισκους recertified που θα πουλησει ή που θα κοψει την εγγυηση τους στα 2 χρονια.

Edited by jax7480
Link to comment
Share on other sites

Οπότε, υποθέτω αν κάποιος έμπαινε μέσα και έγραφε "Κοιτάξτε. Το Πλαίσιο έχει τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς στους Seagate", τότε να ήμασταν on topic.

Συμφωνώ πάντως. Ας φτιάξει κάποιος ένα θέμα "Recertified δίσκοι Seagate στο Πλαίσιο" και ας μετακινηθούν εκεί τα σχετικά posts. ΑΝ θέλει κάποιος. Αλλιώς ας συνεχίσουμε να μιλάμε για ποιο on topic θέματα, όπως η Ντούβλη, η ΔΕΗ και οι προσωπικές εμπειρίες του καθενός στο RMA που έχουν άμεση σχέση με τις προσφορές του Πλαισίου.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε, υποθέτω αν κάποιος έμπαινε μέσα και έγραφε "Κοιτάξτε. Το Πλαίσιο έχει τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς στους Seagate", τότε να ήμασταν on topic.

Ναι Γιάννη!!! Ακριβώς!!!. Αν κάποιος έμπαινε και έγραφε... "Παιδιά το ΠΛΑΙΣΙΟ έχει τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς στους Seagate"... και έβαζε και μια παραπομπή για να το αποδείξει, τότε, ναι, θα ήμασταν on topic.

Γιατί αυτό είναι το θέμα του νήματος... "Offers @ Plaisio"

Το hwbox είναι μια σελίδα που δίνει στα μέλη του σχεδόν πλήρη ελευθερία να ποστάρουν ότι τους κατεβάσει η κεφαλή τους.

Άσχετα, σχετικά, βρισίδι... ότι μπορεί να φανταστεί κανείς.

Κι αντί αυτό να εκτιμηθεί, άλλοι το καταχράζονται σε σημείο βιασμού και άλλοι ψάχνουν για θεωρίες συνομωσίας.

Ανάλογη συμπεριφορά πχ στο TheMeinKampfLab θα ισοδυναμούσε με ban, μαστίγωμα, λιθοβολισμό κτλ.

Έχει κάποιος παράπονο από το ΠΛΑΙΣΙΟ;;; Γιατί δεν ανοίγει σχετικό θέμα;

Φοβάται ότι δεν θα περάσει το RMA του ή ότι θα χαλάσει τις διαδικτυακές σχέσεις του με τον Βασίλη;;;

ΥΓ. Καλημέρα ΜΟΝΟ στον Γιάσωνα <3<3<3

Link to comment
Share on other sites

Ε ας ανοίξει κάποιος ένα θέμα και ας μεταφέρει εκεί τα posts. Εγώ ή κάποιο άλλο μέλος δεν μπορούμε διότι δεν θα μπορούν να μπουν τα υπάρχοντα posts κάτω από post με μεταγενέστερη ημερομηνία - αν δεν κάνω λάθος.

Από εκεί και πέρα δεν έχω γράψει κάτι αρνητικό για το hwbox. Αν νομίζετε ότι έχω καταχραστεί ή βιάσει τον χώρο δεν έχετε παρά να με αποκλείσετε από αυτόν. Και αυτή η κίνηση δεν θα είναι TheMeinKampfLab, αλλά απολύτως δικαιολογημένη εκ μέρους σας.

Αν νομίζετε ότι το θέμα με τους recertified είναι θεωρίες συνωμοσίας και έχω σκοπό να βλάψω το Πλαίσιο, ε εντάξει, τότε έχουμε ξεφύγει και βλέπουμε παντού φαντάσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ε ας ανοίξει κάποιος ένα θέμα και ας μεταφέρει εκεί τα posts. Εγώ ή κάποιο άλλο μέλος δεν μπορούμε διότι δεν θα μπορούν να μπουν τα υπάρχοντα posts κάτω από post με μεταγενέστερη ημερομηνία - αν δεν κάνω λάθος.

Από εκεί και πέρα δεν έχω γράψει κάτι αρνητικό για το hwbox. Αν νομίζετε ότι έχω καταχραστεί ή βιάσει τον χώρο δεν έχετε παρά να με αποκλείσετε από αυτόν. Και αυτή η κίνηση δεν θα είναι TheMeinKampfLab, αλλά απολύτως δικαιολογημένη εκ μέρους σας.

Αν νομίζετε ότι το θέμα με τους recertified είναι θεωρίες συνωμοσίας και έχω σκοπό να βλάψω το Πλαίσιο, ε εντάξει, τότε έχουμε ξεφύγει και βλέπουμε παντού φαντάσματα.

Με αφορμή το δικό σου ποστ, αναφέρθηκα γενικότερα και σε πολλούς. Δεν μιλάω συγκεκριμένα σε εσένα, μιλάω και για σένα.

Προφανώς έχεις θέμα με τους recertified. Άνοιξε το εσύ λοιπόν και μόλις μπει ο Botonidis θα μεταφέρει εκεί τα σχετικά ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now