JC_Denton

Μεγάλος Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμός 2010 με πολλά δώρα!!!

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους, καλή χρονιά να έχουμε και σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τις ευχές και τις συμμετοχές σας !

Οι νικητές έχουν ώς εξής ύστερα απο κλήρωση με την βοήθεια των Voudas,JC_Denton,AN7,Pastelidis,Dr.Paneas :D

g10 MSI CX620 Notebook

thinlizzy Gigaibyte PH67-UD3

bloody.k Gigabyte H55N-USB3

mathewgx Gigabyte H67MA-D2H

greltel Coolermaster Haf X

George_o/c Coolermaster Silent Pro Gold 700

Matias_GR Coolermaster CPU Cooler V10

TONY GAL Corsair CPU Cooler A70

sofos1990 Corsair CPU Cooler A70

jerrak0s Corsair CPU Cooler A70

john-x Corsair CPU Cooler A50

Spirosssss Corsair CPU Cooler A50

helen_lk Corsair CPU Cooler A50

chri5ti9 OCZ Enyo 128GB

honda22 Kingston KHX2000C9D3T1K2/4GX

caution Gigabyte T-Shirt

Habu Gigabyte T-Shirt

Kouman Gigabyte T-Shirt

kalaitzidisk Gigabyte T-Shirt

lynch Gigabyte T-Shirt

Στείλτε μου ενα πμ με τα στοιχεία σας να αρχίσω να στέλνω γιατί έχει γεμίσει το δωμάτιο μου και δεν χωράω να κοιμηθώ ! :hehe:

Μετά απο 30 ημέρες όποιος δεν έχει επικοινωνήσει, το δώρο πάει αλλού :D

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε κερδισα και εγω! :D:D να στε καλα ρε παιδες! μακαρι την ιδια τυχη και στο υπολοιπο της χρονιας και οσοι δεν την ειχαν με το μερος τους να την βρουν :T:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω ποσο κωλοφαρδος γινεται να ειναι καποιος.. ο bloody σηκωσε την τερατωδη gpu περισυ και τωρα ξανακερδιζει, και ο σπυρος της τελευταιας στιγμης παλι κερδιζει.. omg :/

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχα ποσο κωλος ποια?Χαχαχα ευχαριστω πολυ παιδια!το αγαπαω αυτο το site :D συγχαρητηρια και στους υπολοιπους νικητες και στα αλλα παιδια που συμμετυχαν γιατι βγηκαν μερικες πολυ καλες φωτογραφιες!μπραβο και σε ολο το ΔΣ για τον διαγωνισμο και την οργανωση του site!τι αλλο να πω...ευχαριστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι καλα που ξεκινα το 2011........ευχαριστω παιδια και καλη χρονια σε όλους!

@Gor : τα στοιχεία μου τα έχεις η τα ξαναστέλνω???

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι να στελνετε 2-3 πμ μαζι με τα στοιχεια σας στον γοριλλα γα να μην υπαρξει καποια περιπτωση απωλειας.

συγχαρητηρια και απο μενα και καλη χρονια να έχουε :D

Link to comment
Share on other sites

και εγω ευχαριστω πολυ για το δωρο.ουτε εγω περιμενα να κερδισω αλλα ποτε δεν ξερεις.νομιζω τα στοιχεια μου τα εστειλα αλλα αν κατι λοιπει στειλτε μου κανενα μηνυμα για να τα συμπληρωσω. :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολλη παιδες εχω να κερδισω δώρο κατι χρονια την τελευταια φορα που κερδισα ήτανε κατι ψάρια και μετα πέθανε η γιαγιά μου.και τωρα κερδίσω αυτο με τη φωτογραφία της σκύλας μου και μου πέθανε η φουκαριάρα προχτές.........

και πάλη ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now