Recommended Posts

Επίσης συμφωνώ με αυτό που λέει ο Yoshi εν μέρει γιατί σε AMD σύστημα και να πέσεις στα 150-160? σε μητρική δεν χάνεις ιδιαίτερα στο οverclockability

Σε καμμία πλατφόρμα, είτε Intel είτε AMD με μητρική των 120-150 ευρώ δεν χάνεις MHz CPU Overclock on air/water για 24/7.

Ότι θα πιάσεις με την AsRock X58 Core3 θα πιάσεις και με την Rampage III Extreme και την Classified 3 κ.ο.κ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η 2η και η 3η σελιδα εμφανιζεται η μιση

H δεύτερη και η τρίτη σελίδα στα σχόλια έτσι; Όχι του review οι σελίδες μες στο κείμενο.

Οχι μια χαρα ειναι! Chrome 10 / W7 64bit Home Premium.

Εγώ είμαι με Chrome και 7άρια 32bit Ultimate και τα σχόλια σε 2η και 3η σελίδα εμφανίζονται στη μισή οθόνη. Η άλλη μισή βγαίνει με γραμμές όπως έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν :hehe:

FF εδώ - zafiropo for president, δίκιο έχει ;)

Κάτι δεν πάει καλά με το rendering :/

Το είχε ξανακάνει παλιότερα σε review. Πρέπει να το κοιτάξουμε αυτό οπωσδήποτε :)

:que:...

Firefox v4.0 RC2 εδώ και μου εμφανίζονται κανονικά και οι δύο σελίδες (2 και 3)! :)

Ωραία. Κανείς άλλος που να έχει το πρόβλημα με τις σελίδες στα comments;

Παρόλα αυτά σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια :D:T:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το review μαγκες...

οι SB μετρανε πολυ...

εγω ψιλοντραπηκα για τον 980χ :|

οσο για τις σελιδεσ τις βλεπω και εγω οπως ο φιλος pastelidis πανω....

Link to comment
Share on other sites

Και εγω thuban εχω καρδια μου :P Δεν ειμαι προκατειλειμενος, AMDακιας ειμαι και εγω :) Και μακαρι να μας δειξεις εσυ. Περιμενουμε μπουλντοζα :)

αναλογα με τα οικονομικα θαεξαρτηθει απο το αν θα παρω μολις βγουν και cpu και mobo.

θα τα fixαρουμε ολα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε παίδες :D

Νταξ...Τωρα καταφερα να δω ολο το review..! Μπραβο παιδες για αυτο το εξαιρετικο review και την δουλεια που κανατε....! Για ακομα μια φορα το box εγραψε..!!!

Θυμήσου να σου δώσω 5 ευρώ, όταν σε ξαναδώ : hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για το ncix.com η μετατροπή έγινε μέσω google απο canadian dollars σε euro

Η Ncix στέλνει Ελλάδα ή τα αγοράσατε απο εκεί και σας το έστειλε ειδική εταιρία με courier, σαν και αυτή ..?

Plizzz reply.!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now