George_o/c

Kingston & HWBOX Giveaway: Κλήρωση για DDR3 RAM & USB Sticks!

Recommended Posts

Τέλος! :drinks: Ο πρώτος αριθμός που ζήτησα κέρδιζε τις μνήμες και οι υπόλοιποι 5 τα flashάκια. Ορίστε οι νικητές:

Νούμερο 3 - zoro - Kingston HyperX 1600MHz 4GB DDR3

Νούμερο 199 - amoustakas - Kingston DT109 8GB

Nούμερο 8 - SLN - Kingston DT109 8GB

Nούμερο 86 - Hercules - Kingston DT109 8GB

Νούμερο 94 - MetallicGR - Kingston DT109 8GB

Νούμερο 115 - jim_papa - Kingston DT109 8GB

Παρακαλώ οι νικητές να επικοινωνήσουν μαζί μου με PM για την παραλαβή των δώρων :T:

*Ορίστε και το XLS αρχείο με τους νικητές. [ATTACH]6196[/ATTACH]

kingston & hwbox giveaway.rar

kingston & hwbox giveaway.rar

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω θερμά την Kingston για την άψογη συνεργασία που είχαμε ακόμα μια φορά! :drinks:

Για όσους δεν κερδίσατε, έχω να πω: Λίγη υπομονή μέχρι τον επόμενο διαγωνισμό - εκεί θα έχετε περισσότερες πιθανότητες να κερδίσετε ΠΟΛΥ περισσότερα δώρα. Μην σας πω ότι θα πρέπει να παίρνω το 166 να σας μαζεύει από το ντουβρουτζά που θα πάθετε :hehe:

Παρε το 11888 να σου πουνε ενα ! :hehe:

:hehe::hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Viva ρε Ζοro!!!

To κατεχεις βλεπω καλα το θεμα των διαγωνισμων!

Παντα ετσι τυχερος να εισαι φιλε μου!

Καλοφαγωτες!

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που κερδισαν!!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε Βασιλη!! Τις μνημες δεν ειπαμε???

Τσκ τσκ... Τι να το κανω το στικακι???

Ευχαριστω τον Στελιο (μλκ Στελιο... βλεπω ταξιδακια Ταιβαν... εεε? κερατουκληηηη Παντα τετοια ρε! Congratz!) και τον Στρατο για τα καλα τους λογια...Ευχαριστω τον πλεημομπιλ που με ενημερωσε για την φαρδοκωλιαση μου, ευχαριστω τους γονεις μου, την ακαδημια και ολους εσας τους αγνους οπαδους μου! Σε σας ανηκει το στικακι αυτο!

Θα ειμαι κοντα σας τα χριστουγεννα για περιοριεσμενο αριθμο εμφανισεων... Ας το καβατζωσει καποιος και να μου το δωσει τοτε να βγουμε και καμμια βολτιτσα να τα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε Βασιλη!! Τις μνημες δεν ειπαμε???

Τσκ τσκ... Τι να το κανω το στικακι???

Ευχαριστω τον Στελιο (μλκ Στελιο... βλεπω ταξιδακια Ταιβαν... εεε? κερατουκληηηη Παντα τετοια ρε! Congratz!) και τον Στρατο για τα καλα τους λογια...Ευχαριστω τον πλεημομπιλ που με ενημερωσε για την φαρδοκωλιαση μου, ευχαριστω τους γονεις μου, την ακαδημια και ολους εσας τους αγνους οπαδους μου! Σε σας ανηκει το στικακι αυτο!

Θα ειμαι κοντα σας τα χριστουγεννα για περιοριεσμενο αριθμο εμφανισεων... Ας το καβατζωσει καποιος και να μου το δωσει τοτε να βγουμε και καμμια βολτιτσα να τα πουμε.

epic post :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...κλασικές ατάκες του πανμέγιστου υπερτυχερού SLN! :D

Όποτε έρθεις απ΄τα μέρη μας κράτησε λίγο χρόνο να σε δούμε,ε;

Όσο για τις απειλές μου στο προηγούμενο Post..τελικά αποφάσισα να μην τις πραγματοποιήσω.

Όχι τπτ άλλο έχουμε και μικρά παιδιά εδώ..παλιοspiderman :hehe:

Link to comment
Share on other sites

epic post :hehe:

Πράγματι έγραψε.

Ας ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου το hwbox και την kingston για το giveaway και να ευχηθώ σε όσους δεν κέρδισαν να είναι πιο τυχεροί την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now