Recommended Posts

'Εχμ... Δε καταλαβαίνω για πιο πράγμα μιλάς.... :que:...

(Άν ξεμείνεις στείλε pm να στείλω και τη δεύτερη παρτίδα):shades:

Οι κριτές λαδώνονται! Αίσχος! :P

(Στα πόσα κιλά μελομακάρονα κερδίζω συμμετοχή; Κάνετε και προσφορές; ):drinks:

Link to comment
Share on other sites

Νο worries...απλά έιναι για ερωτήσεις το θέμα αυτό....όχι για το πώς θα το βρούμε όλοι μαζί παρέα !

Τουλάχιστον καν'τε το με πμ και όχι μπροστά στα μάτια μας :P

Άντε άντε άυριο θα πάιξει και η πρώτη γενική βαθμολογία :D

Αλλά απ'όσο βλέπω (χωρίς την σημερινή ερώτηση) είναι αρκετοί με 5άρια :D

Έγω πάλι θα έλεγα κάθε τι που ξεφεύγει απο τα όρια της διευκρινιστικής ερώτησης να διαφράφεται απο τους admin... έχασα χρόνο με τους "κώδικες" και τις " συμβουλές" που ήταν πέρα για πέρα αποπροσανατολιστικές, τουλάχιστον για εμένα... την άλλη φορά να δώσω κι εγω οδηγίες που θα οδηγούν "αλλού", ώστε να βρούν λιγότεροι ακόμα την σωστή απάντηση... δεν θα το κάνω, αλλα πως θα φαινόταν; Όχι σωστό έτσι; Ακόμα και εσκεμμένα να μην έγινε απλα δεν ήταν σωστό μια και όλοι μας ακολουθούμε διαφορετικές προσεγγίσεις και σκεφτόμαστε τελείως διαφορετικά... Ας περιοριστούμε στις οδηγίες που δίνει το administration και που ως τώρα είναι άψογες και ας αφήσουμε το spam και τον έντεχνο αποπροσανατολισμό... ταπεινή μου γνώμη πάντα... αλλά έτσι το διαισθάνθηκα να συμβαίνει και έπρεπε να το πω... για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησε ο διαγωνισμός δεν είχε πλάκα (ίσως γιατί θιγόταν η νοημοσύνη μου) και δεν θα ήθελα να ξανασυμβεί... αυτά απο εμένα... και καλή συνέχεια σε όλους... ας είμαστε πιο προσεκτικοί στο μέλλον...

Link to comment
Share on other sites

Παμε αλλη μια.

Δεν εισαι υποχρεωμενος να απαντας στις ερωτησεις του διαγωνισμου. Κανεις δεν ειναι.

Αν θεωρεις οτιδηποτε αποπροσανατολιστικο, καντο report. Αν θεωρεις οτι σε αποπροσανατολιζει, αρκεσου στις οδηγιες του admin και ΜΗΝ διαβαζεις άλλα ποστ.

Τους βαζεις ολους σε ενα τσουβαλι, και μενα μαζι, και φυσικα και θιγομαι απο το ποστ σου.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και 'γω λίγο την άποψή μου που δεν μιλάω τόσες μέρες; Ο διαγωνισμός δεν είναι give-away! Ωραία τα give-away που δίνουμε απλόχερα τα δώρα, αλλά αυτό ΔΕΝ γίνεται να συμβαίνει σε κάθε διαγωνισμό. Για αυτό λοιπόν υπάρχουν οι δοκιμασίες, για αυτό είναι λιγάκι ζόρικες, για αυτό δημιουργούνται αυτά τα θέματα.

Καλή συνέχεια σε όλους και καλή επιτυχία!

Αυτό για τον κώδικα που είχα αναφέρει στο post της δοκιμασίας, θα σας δείξω πως ακριβώς το εννοούσα όταν λήξει η δοκιμασία. Συγνώμη κιόλας αλλά δεν ήταν δύσκολο, μην τρελαθούμε... Ούτε php ήθελε, ούτε HTML5, ούτε dreamweaver... Απλές γνώσεις που χρησιμοποιούμε καθημερινά στα forums χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

@Georgeman Δεν σε βάζω στο ίδιο τσουβάλι... κανένα post που έκανες δεν με "έστειλε" αλλού... είναι προσεκτικά διατυπωμένο το μύνημά μου νομίζω και σε αφήνει απ'έξω... στο κάτω-κάτω και σωστά δεν αποκάλυψες και τίποτα... και δεν θα έπρεπε να θιχτείς...

@Γιώργη: είπα οτι "Ας περιοριστούμε στις οδηγίες που δίνει το administration και που ως τώρα είναι άψογες" οπότε δεν αναφέρομαι στον δικό σου "κώδικα"... οι οδηγίες ήταν σαφείς και μπορώ να το κρίνω καλύτερα τώρα που (μάλλον) βρήκα την απάντηση...

Υπήρχαν ενα-δύο post που με αποσυντόνισαν και δεν το θεώρησα σωστό... ίσως το θεώρησα εγωιστικό και εσκεμένο... ίσως να κάνω και λάθος... όπως και πολύ σωστά ειπώθηκε δεν υποχρεώνεται κανένας να συμμετέχει... αλλά πάλι και κανένας δεν μπορεί να λέει ότι θέλει, έτσι δεν είναι; γι αυτό είπα πως αν κάποιο ποστ "αποκαλύπτει" ή "αποπροσανατολίζει" να διαγράφεται... ωστε να μην μπούμε στην διαδικασία να κλειδώνουμε τα threads... αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Εικόνες θα είναι κάτω από ένα απλό σχόλιο η θα είναι ξεχωριστό post μόνο με την εικόνα και η εικόνα θα είναι χριστουγεννιάτικοι η οποιαδήποτε (ξέρω ότι το ακούγεται χαζό αλλά για να είναι σίγουρο)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now