Recommended Posts

Ρε συ Θανο, 12012 θελει, οχι 13 :P

ΕΙλικρινα θα κλαψω:loveliness:..:loveliness:..:loveliness:..

Και οχι και τιποτα αλλο αλλα φευγω για 2 εβδομαδες στο πατρικο μου και δεν εχω χρονοοοοο για tests.

Ρε θας σας ανεβασω κανενα απο εκει με τον Χ2 3800 και την 1950 pro agp.(εαν βρω ιντερνετ)....

Link to comment
Share on other sites

Θάνο δεν χρειάζεται να ποστάρεις άλλο score. Κατοχύρωσες την συμμετοχή σου κανονικά με το score που ανέβασες.

Απλά έχασες την bonus συμμετοχή που δίνουμε στους πρώτους 5 που θα ποστάρουν ακριβώς 12012 :)

Link to comment
Share on other sites

Θάνο δεν χρειάζεται να ποστάρεις άλλο score. Κατοχύρωσες την συμμετοχή σου κανονικά με το score που ανέβασες.

Απλά έχασες την bonus συμμετοχή που δίνουμε στους πρώτους 5 που θα ποστάρουν ακριβώς 12012 :)

Χαχα true.ετσι και αλλιως xp εχει επανω εκεινος.

Link to comment
Share on other sites

Σου κάνει τέτοια κουλά γιατί εδώ και 5-10 λεπτά είναι πάλι down το HWBOT...

Δοκίμασε λίγο αργότερα πάλι ;) Αντί για E-350, γράψε στο πεδίο του επεξεργαστή, 350 σκέτο και θα σου βρει σίγουρα τον Brazos σου. Όταν συμπληρώνεις hardware στο HWBOT περιμένεις πάντα να σου τα βρει από την αναζήτηση, αλλιώς δεν πρόκειται να το ανεβάσεις ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Σου κάνει τέτοια κουλά γιατί εδώ και 5-10 λεπτά είναι πάλι down το HWBOT...

Δοκίμασε λίγο αργότερα πάλι ;) Αντί για E-350, γράψε στο πεδίο του επεξεργαστή, 350 σκέτο και θα σου βρει σίγουρα τον Brazos σου.

Ευχαριστω:T::T:

Link to comment
Share on other sites

για να μην ταλαιπωρουμαι αδικα χρονιαρες μερες...

ξερει κανεις αν με ΝΟΡΜΑΛ (τονιζουμε το νορμαλ...) ρυθμισεις, (οχι να κατσω να κλεισω απο την registry, να πω αναποδα το πατερ ημων και να σφαξω παρθενο κοκκορα, μπορει ενας core2 duo@4G και μια 260GTX να πιασει 12000??? Στα default της 260 εχω 8000.... Να το ποσταρω να τελειωνω?? :P

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να μην κερδισω τιποτα!??!?!?!??!!

Αφου μου υποσχεθηκες το λαπιτοπι!!!!!!

Θα σου σπασω τα μουτρα αμα με (ξανα)πουλησεις!!!

Δεν φτανει που βρηκατε να κανετε τον διαγωνισμο οταν ειμαι διακοπες με τον celeron... θες να μου φας και την εξτρα συμμετοχη μου?????

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now