George_o/c

HWBOX & kingpincooling 3D Contest: Κερδίστε ένα F1 Dark!

Recommended Posts

Εαν βγαλω τα 2 απο τα 4 dimms Μνημης απο πανω,παιζει να με αφησει να παιξω και σε μεγαλυτερα ρολογια με το ιδιο ρευμα?οχι τιποτα αλλο αλλα εαν ειναι..εχει και κρυο εξω.....

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι λένε για αυτόν που γελάει τελευταίος αγαπητέ John :D

[ haha, just kidding ]

Αν κερδίσω εγω στην ambient το δώρο απλά θα reviewδαριστεί και μετά θα δωθεί σε άλλον ( μάλλον στον 2ο της κατάταξης για να είναι δίκαιο )

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι λένε για αυτόν που γελάει τελευταίος αγαπητέ John :D

[ haha, just kidding ]

Αν κερδίσω εγω στην ambient το δώρο απλά θα reviewδαριστεί και μετά θα δωθεί σε άλλον ( μάλλον στον 2ο της κατάταξης για να είναι δίκαιο )

Aρα παλι κερδισμενος θα βγω:P

Κοιτα φιλε Bill εγω δεν παιζω για το δωρο.....παιζω για να γινω καλυτερος ;)

Edited by John-X
edit
Link to comment
Share on other sites

Aρα παλι κερδισμενος θα βγω:P

Κοιτα φιλε Bill εγω δεν παιζω για το δωρο.....παιζω για να γινω καλυτερος ;)

Και πολύ καλά κάνεις Γιάννη ;)

Για αρκετό κόσμο βεβαίως είναι ένα "κίνητρο/motivation" το δώρο που μπορεί να τους κάνει να ψαχτούνε περισσότερο και να παλέψουνε παραπάνω.

Γενικώς είμαι υπέρ των διαγωνισμών με δώρα, όχι για τα δώρα καθ' εαυτού, αλλά στο ότι δυστυχώς ή ευτυχώς μόνο έτσι μαζεύεται περισσότερος κόσμος, και έρχονται και νέα άτομα στο hobby κάποιες φορές.

Ο συγκεκριμένος διαγωνισμός είναι και κάτι τις πιο "προσιτός" για περισσότερο κόσμο, αλλά μας έχει μαμήσει και η κρίση, δεν έχει τάληρο ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

εμένα με χαιρετάει η καρτούλα :'( κολλήματα σε Idle στοκ συχνότητα κτλπ(firefox,LoL) κολλάει κι εκεί που πριν 3 ώρες επανερχόταν ο driver τώρα χάνει εικόνα κτλπ κι θέλει restart

κι δεν πρόλλαβα να την χαρώ :(

Link to comment
Share on other sites

κρίμα πάντως

μόλις πόσταρα το μήνυμα(και μισή) 2-3 λεπτά έφαγε crash κι αρχικά μου έδειχνε σκακέρα(απρα κι μαύρα τετράγωνα)5δευ. μετά μαύρισε ξανά η οθόνη μέχρι που την έκανα reset

Link to comment
Share on other sites

Gnf μου αρεσει το cpu σου.

ναι ρε το άτιμο πάει τρελά καλά και παίζει και με λίγο χαμηλότερα ρεύματα. Το τρελό του είναι ο imc που μέχρι στιγμής πραγματικά δεν ξέρω πως να τον ξεζουμίσω.

για σένα και μόνο για σένα ρε φίλε, πάντα πριν απο εσένα και πάλι για εσένα, με 3 χιλιαρικάκια τον αποχωρίζομαι. :Q..

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε το άτιμο πάει τρελά καλά και παίζει και με λίγο χαμηλότερα ρεύματα. Το τρελό του είναι ο imc που μέχρι στιγμής πραγματικά δεν ξέρω πως να τον ξεζουμίσω.

Ωραίο cpu φαίνεται.

Αλλά γιατί παίζεις με κλειστό HT; To PT δεν κερδίζει με 8 νήματα;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now