voudas

r600 in da house...

Recommended Posts

και 2 παρακαλώ...

το μικρό "πράσινο" εργαστήρι κάτω από το "μεγάλο" πράσινο net cafe (:P) απέκτησε 2 τέτοια μπλιμπλίκια...:big_boss:

[ATTACH]196[/ATTACH]

..ετσιιι...:D ..η Commando σου ήρθε ωρε??

Link to comment
Share on other sites

..ετσιιι...:D ..η Commando σου ήρθε ωρε??

αναστήθηκε... βρήκαμε τι φταίει και "ψοφάνε"... ο Βαγγέλης δλδ... στραβώνουν εύκολα τα πινάκια της cpu και δε τη διαβάζει στο boot... λογικά από στραβό/υπερβολικό βίδωμα κεφαλής...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως απο τις 4 το μεσημέρι προσπαθώ να την μπουτάρω και τα κατάφερα μόνο για 15 λεπτά....CPU INIT problem...

Η μία TeamGroup 1200 ζεσταίνεται υπερβολικά στα 2 απο τα 16 τσιπάκια της και έβγαλε καπνούς, είναι off και επίσημα πλέον..στον esdee και Hipro μισοπέθαινε...

Το maximizer είχε κάτι και έδειχνε VTT 5.32 κολλημένο, πήγα στον Γιώργο και μου έκανε 5minutes RMA και το πήρα επιτόπου...

O esdee συνεχίζει να υποστηρίζει πως όλα παίζουν στα χέρια του και χαλάνε σε εμάς..:P

Οι κάρτες καλές φαίνονται...:D:P χαχαχα

Ας μου φέρει και εμένα κάποιος σκόρδα...ότι πιάνει ο esdee χαλάει..xaxa...ευχαίλεο θα κάνω για καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

αναστήθηκε... βρήκαμε τι φταίει και "ψοφάνε"... ο Βαγγέλης δλδ... στραβώνουν εύκολα τα πινάκια της cpu και δε τη διαβάζει στο boot... λογικά από στραβό/υπερβολικό βίδωμα κεφαλής...

...φίλε ακριβώς το ιδιο έχω πάθει αρκέτες φορές αυτές τις μέρες που παίζω με την Commando...όντως είναι από το σφίξιμο...αυτό έλεγα και στον AN7...well done λοιπόν... :)

Εγώ πάντως απο τις 4 το μεσημέρι προσπαθώ να την μπουτάρω και τα κατάφερα μόνο για 15 λεπτά....CPU INIT problem...

Η μία TeamGroup 1200 ζεσταίνεται υπερβολικά στα 2 απο τα 16 τσιπάκια της και έβγαλε καπνούς, είναι off και επίσημα πλέον..στον esdee και Hipro μισοπέθαινε...

Το maximizer είχε κάτι και έδειχνε VTT 5.32 κολλημένο, πήγα στον Γιώργο και μου έκανε 5minutes RMA και το πήρα επιτόπου...

O esdee συνεχίζει να υποστηρίζει πως όλα παίζουν στα χέρια του και χαλάνε σε εμάς..:P

Οι κάρτες καλές φαίνονται...:D:P χαχαχα

Ας μου φέρει και εμένα κάποιος σκόρδα...ότι πιάνει ο esdee χαλάει..xaxa...ευχαίλεο θα κάνω για καλύτερα...

...χαχα....φτού..φτού ..μακριά από μας :harhar:...πακέτο ομως ρε συ με τις μνήμες...κρίμα :(

...με το cascade όλα αυτά περί cpu init ??

Link to comment
Share on other sites

καταλαβάινετε όλοι γιατί δεν ανεβαίνουν οι χρήστες στο φορουμ...

Το Μάτιασε ο esdee

το forum θα παει καλα, γιατι να το κρυψομεν αλλωστε :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

δωσε κανα bench να δουμε τι κανουν αυτα τα δυο θηρια βαρεθηκαμε να περιμενουμε :Ρ

υπομονη λιγες μερες, αυριο το πλανο λεει γοριλλοσπιτο (you know, the one up in the trees) και p5k+crossfire για μερικα πρωτα συκριτικα:coffeetime:

ετσι και αλλιως θα σας πηξουμε στα review τα συκριτικα και το tips and tricks ;)

Link to comment
Share on other sites

Απροσδόκητα μου ήρθε κάτι καλό σημερα το πρωί στο γραφείο...έχει 4 πυρήνες αλλά δεν κυκλοφορεί ακόμα...:P

Να τα μας.... :dot:

(Να περασω μια βολτα απο το γραφειο σου? Να βαλω και πρασινα?...:whistling:)

(Μονο μην μας ξενερωσεις με κανα QX6800....)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now