DarkSaga

Φωτογραφοθήκη....

Recommended Posts

billpeppas

μην ανεβαζεις πολλες απο το ιδιο θεμα...Διαλεξε εσυ την πιο καλη και αυτη ανεβασε :)

Δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποια εύκολα... οπότε ο καθείς διαλέγει ότι θέλει να δει :P

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρεσουμε αυτην με το καντραν και το λουλουδι που ειναι ασχετες με τις αλλες , τοτε διαλεγω την τελευταια

το #122 ποστ σου δλδ.

δυστηχως ενα απο τα δυσκολα στη φωτογραφια ειανι να διαλεγουμε την καλυτερη.Αν επρεπε να διαλεξεις μια , ποια θα διαλεγες ;

η να σου θεσω ενα ερωτημα που ισως να μη το εχεις σκεφτει.

σκρολαρεις σε ενα θεμα με φωτος και πεφτεις σε αυτο το σετ.Σε ποιοια φωτογραφια θα μενες παραπανω η θα σου κανε παραπανω εντυπωση ;

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρεσουμε αυτην με το καντραν και το λουλουδι που ειναι ασχετες με τις αλλες , τοτε διαλεγω την τελευταια

το #122 ποστ σου δλδ.

δυστηχως ενα απο τα δυσκολα στη φωτογραφια ειανι να διαλεγουμε την καλυτερη.Αν επρεπε να διαλεξεις μια , ποια θα διαλεγες ;

η να σου θεσω ενα ερωτημα που ισως να μη το εχεις σκεφτει.

σκρολαρεις σε ενα θεμα με φωτος και πεφτεις σε αυτο το σετ.Σε ποιοια φωτογραφια θα μενες παραπανω η θα σου κανε παραπανω εντυπωση ;

Είναι από διαφορετικές ημέρες οι φώτος αυτές.

Προφανώς η #122 ξεχωρίζει από τις προηγούμενες.

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη , εφοσων ξεχωριζει , αυτην ανεβαζεις

Ιασονα , η τελευταια ειχε προδιαγραφες για αρκετα καλυτερο καδρο , στησιμο αλλα δε μπορεσες να το εκμεταλευτεις.ουτε το φως ουτε τον εξοπλισμο.

γιατι δε βαρεσες με τηλεφακο ;

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να πάρω όλη την στροφή και τα λάστιχα, με τον τηλεφακό δεν θα μπορούσα να το κάνω αυτό , θα έπρεπε να ήμουν πολύ μακριά και από πίσω μου είχα δρόμο που περνούσαν kart !

Link to comment
Share on other sites

Kala esy exeis 3efigei..

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Joke ρε man, joke.

p.s. όχι ότι τα σημερινά γκομενάκια ( αρκετά από αυτά έστω ) κολώνουνε να κάνουνε ημίγυμνη ή και τελείως γυμνή φωτογράφιση...

Edited by billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Ιασων η πρωτη η σταση του μοντελου ειναι αρκετα καλη..Θυληκοτατη.Δε μαρεσει το καδρο.Ηθελε πιο στενο καδρο.Για να προβληθει στο 100% το μοντελο

Η δευτερη πολυ ωραιο σκηνικο , εξυπνη ληψη.Σε χαλαει αρκετα η σταση του μοντελου , δειχνει σφηγμενη αρκετα..το χερι την χαλαει , ο φωτισμος και η εκφραση της.

Επισης , εφοσων ηθελες μινιμαλ φωτογραφια , επρεπε να σβησεις τον ανθρωπο πισω στο background.

Βασιλη , πολυ μαυριλα ρε...Λιγοτερο καδρο απο κατω και παραπανω απο ουρανο..Και παραπανω φως να ειχε η σιλουετα σου , η να φωτιζοταν ενα μερος θα ηταν αρκετα καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Αααα ρε παστέλ... γνώστη της τέχνης!!!

J:

εφοσον επάιξες με long exposure, γιατι δεν το αφήνες καμία ώρα για να φανούν και τα startrails? νομίζω πως θα βοηθούσαν πολυ. επίσης λιγο retouch στο chroma abbr. στο νησάκι και στ δέντρα.

Adrian:

Μαρέσει πολυ, αλλα πρωσοπικά θα το ε΄κανα distort ωστε η κεραία η μεγάλη να είναι παράλληλα με το κάδρο, και crop ωστε να κάτσει στην μέση....

Θα ανεβάσω και εγω σύντομα απο ενα super secret location, ενος ιστορικου σημείου για την οικονομία της χώρας.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο για το Startrail !!

Δεν το σκέφτηκα αλλά και δεν έπαιρνε και ο χρόνος :/

Υπόσχομαι ότι θα κάνω κάτι σύντομα με τέτοιο περίπου θέμα και startrail, μου έδωσες ιδέα :D !

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω και εγω σύντομα απο ενα super secret location, ενος ιστορικου σημείου για την οικονομία της χώρας.... ;)

Μπήκες στο θησαυροφυλάκειο Ε.Τ.Ε;

Υπάρχει τελικά χρυσός ή είναι μούφα οι φήμες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now