Pastelidis.n.s.

Αεροψεκασμοι!

Recommended Posts

Επαναφέρω ένα μείζον θέμα που θεωρώ ότι επιβάλλεται να συζητηθεί άμεσα, μιας και μόλις πριν λίγο έσκασε μια είδηση βόμβα που νομίζω ότι αλλάζει εντελώς την ροή των γεγονότων όπως την γνωρίζαμε μέχρι σήμερα και δίνει μια διαφορετική τροπή στο όλο θέμα.

Αν μας ψεκαζουνε λεει; Δειτε πως ειναι μεσα τα αεροπλάνα. ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ Φωτογραφίες ΒΟΜΒΑ | News24.gr

Αν μας ψεκαζουνε λεει; Δειτε πως ειναι μεσα τα αεροπλάνα. ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ Φωτογραφίες ΒΟΜΒΑ

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πολύ σοβαρό και δυστυχώς δεν μπορώ να αποφανθώ αν όντως είναι αλήθεια ή όχι. Πάντως να αναφέρω σε ερώτηση που είχαν κάνει το πρωτοδικείο Βόλου στην 111 πτέρυγα μάχης της Ν. Αγχιάλου σχετικά με το τί είναι οι μικρές κουκίδες που φαίνονται στον ουρανό και αφήνουν πίσω τους μια γραμμή σαν σύννεφο η ερευνα χαντακωθηκε και κανεις δεν ξαναρωτησε για αυτην.

Κατι συμβαινει αλλά δεν μας αφήνουν να μάθουμε ή μας αφήνουν να πιστευουμε οτι ειναι αεροψεκασμοί.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι χρειάζονται κάποιες εξηγήσεις επί του θέματος, ίσως.

Αλλά όχι να μου βάζεις φωτογραφίες από load / cargo testing και να μου λες ότι έτσι μας ψεκάζουν....εντάξει πέφτει το iq μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν μας ψεκάζει ή όχι. Πάντως έχω καμία ώρα στο χωριό και ο αέρας είναι διαφορετικός. Αυτή την περίοδο έχω μια ψιλοαλλεργία και κλείνει η μύτη μου. Με το που πάτησα εδώ άνοιξε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλαία Καλλιθεώτη, τι συγκρίνεις ?

Το μαζούτ που αναπνέεις στην Αθήνα με τα χωριά που τα αυτοκίνητα είναι 1/1000000 αυτών που είναι στην Αθήνα που περιφέρεσαι ? :D

Link to comment
Share on other sites

ʼΑλλη ατμόσφαιρα έχει εκεί ρε man, σκέψου ότι εγώ βλέπω διαφορά Αθήνα - Πόρτο Ράφτη μέχρι και τις ώρες που κοιμάμαι.

Πόρτο Ράφτη κοιμάμαι 5 ώρες και νιώθω ξεκούραστος, Αθήνα κοιμάμαι 7 ώρες και νιώθω ακόμα ζαμπόν!

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο σχολιο ειναι αυτο που γραφει ο ανωνυμος κατω απο τις φωτογραφιες....

Όσο υπάρχει κόσμος που νομίζει ότι το ψεκάζουν, τότε δεν χρειάζεται ψεκασμό!! Είναι βλάκας από γεννησιμιού του.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το πιάσαμε το νόημα παιδία!

Ο Sofos έχει εξοχικό στο χωρίο.

Ο Jason τριόροφο στο Πόρτο Ράφτη

Και ο Τσαμεζ (Ισπανός είσαι φίλοC?) στην Νάουσα!

Να ανοίξουμε άλλο θέμα για το που έχουμε εξοχικά :hehe:

Πέρα από την πλάκα, άκουσα πως την δευτέρα θα ψεκάσουν όλη την Ελλάδα μια ουσία

που θα κάνει τους γυριστές σουβλών να μην κουράζονται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now