HwBox

HwBox 1st O.M.G. Event 2012: Overclocking - Modding - Gaming

Recommended Posts

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα!!!!

πολυ ωραιο το event που διοργανώσατε!!!

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με τα δωρα..

κυκλοφορουν στο ιντερνετ αγγελιες με logitech Ποντικια και πληκτρολογια,G15-G14-G19-G700,

που ισχυριζονται οτι κερδηθηκαν απο το διαγωνισμο σας και δεν εχουν εγγυηση επειδη ηταν δωρο.

αληθεια,δινατε τετοια δωρα???το G19 εχει 150Ε!!??

με το θεμα της εγγυησης τι γινετε?

θα το βαλω σε spoiler και οποιος θελει να μου απαντηση ας στειλει π.μ. να μη λερωσουμε αυτο το ωραιο θρεντ:)

εφαγα ακυρο με το spoiler lol!

Link to comment
Share on other sites

ποοο βλεπω τα κοριτσια,τα αζωτα και τα redbull και λεω τι εχασα ο μλκς.συγχαριτηρια για την αρτια διοργανωση του event και ελπιζω να καθιερωθει και να εχουμε και τα επομενα χρονια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα!!!!

πολυ ωραιο το event που διοργανώσατε!!!

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με τα δωρα..

κυκλοφορουν στο ιντερνετ αγγελιες με logitech Ποντικια και πληκτρολογια,G15-G14-G19-G700,

που ισχυριζονται οτι κερδηθηκαν απο το διαγωνισμο σας και δεν εχουν εγγυηση επειδη ηταν δωρο.

αληθεια,δινατε τετοια δωρα???το G19 εχει 150Ε!!??

με το θεμα της εγγυησης τι γινετε?

θα το βαλω σε spoiler και οποιος θελει να μου απαντηση ας στειλει π.μ. να μη λερωσουμε αυτο το ωραιο θρεντ:)

εφαγα ακυρο με το spoiler lol!

Δώσαμε πάνω από 200 δώρα. Τα περισσότερα που δόθηκαν στον gaming όροφο ήταν όντως ακριβά Logitech peripherals :)

Link to comment
Share on other sites

Δώσαμε πάνω από 200 δώρα. Τα περισσότερα που δόθηκαν στον gaming όροφο ήταν όντως ακριβά Logitech peripherals :)

Μπραβο ρε παιδια!!!

ακου 200 δωρα???

Αξιοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά, από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω πόσο επιτυχημένο ήταν το event.

Συγχαρητήρια κι από μένα και για την προσπάθεια αλλά και για το αποτέλεσμα!

Εύχομαι του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να μπορέσω κι εγώ να παρευρεθώ.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα προϊόντα της Logitech, ήταν ο μέγας χορηγός τους Gaming Floor και οι 4 ομάδες κέρδισαν δώρα. Οι ομάδες με την σειρά κατάταξης κέρδισαν τα εξής:

1. 5x G19 Keyboards + 5x G700 Mice

2. 5x G110 Keyboards + 5x G400 Mice

3. 5x G105 Keyboards

4. 5x G400 Mice

Τα προϊόντα πρέπει να έχουν κανονικά εγγύηση απο Logitech, αλλά ρωτήστε τους με ένα email!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα προϊόντα της Logitech, ήταν ο μέγας χορηγός τους Gaming Floor και οι 4 ομάδες κέρδισαν δώρα. Οι ομάδες με την σειρά κατάταξης κέρδισαν τα εξής:

1. 5x G19 Keyboards + 5x G700 Mice

2. 5x G110 Keyboards + 5x G400 Mice

3. 5x G105 Keyboards

4. 5x G400 Mice

Τα προϊόντα πρέπει να έχουν κανονικά εγγύηση απο Logitech, αλλά ρωτήστε τους με ένα email!

βασικά online registration θα πρέπει να τα κάνουν εφόσον δεν έχουν απόδειξη

http://register.logitech.com/logitechreg/index.cgi?lang=el

Edited by Tiltevros
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι boxιτες καλησπέρα σας! Θέλω να εκφράσω τα συγχαρητήριά μου σε όλους όσους έβαλαν ένα λιθαράκι για να γίνει το O.M.G πραγματικότητα!

Στον κο Βασίλη (Gorillako) Γκαλιούρα που οραματίστηκε όλο το event και έφερε εις πέρας το περισσότερο βάρος της οργάνωσης! Είναι πραγματικά τεράστιος!

Στον Τίμο/Timoleros που υπήρξε ο «πυροκροτητής» και ο επιχειρησιακός επικεφαλής για την οργάνωση και υλοποίηση του γεγονότος. Ο άνθρωπος που βρίσκεται σε 2 σημεία ταυτόχρονα!

Όλα τα παιδιά που βοήθησαν με προσωπική εργασία και κόπο!

Το 1ο O.M.G event είναι η έναρξη ενός νέου τεχνολογικού θεσμού στην Ελλάδα!

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός ΟΜΗΡΟΣ 67 χρόνια τώρα βρίσκεται κοντά στις τεχνολογικές εξελίξεις προσφέροντας εκπαιδευτικό έργο και φιλοξενία σε δημιουργικές τάσεις της κοινωνίας!

Εκ μέρους όλου του προσωπικού και των σπουδαστών σας ευχαριστούμε για την εμπειρία και δίνουμε ραντεβού για του χρόνου!

Φιλικά

Γιώργος Μακρυπλίδης

Link to comment
Share on other sites

Hello :)

Thanks για τις φωτογραφίες αν και -για να πω την κακιούλα μου κι εγώ- λιγότερες βγάζουν τα μοντέλα στις εκθέσεις αυτοκινήτων, χαχα!

Υπάρχουν περισσότερες σε κάποιο άλλο thread?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ηρθα τελικα στο event,αλλα μεγαλο μπραβο σε ολους σας για την οργανωση της και τα καλα score που κανατε......:)

Ενα θα σας πω....αν ψαχνατε που πηγε μια διαφημηστικη αφισα απο το ΕΜΠ, την εκλεψε η αδερφη μου για να με "ταπωσει"....

(Τωρα που σας γραφω ειναι στο συρταρι του γραφειου μου....)

Link to comment
Share on other sites

Θέλαμε εμείς, αλλά δεν θέλανε αυτοί.

Όταν θέλαμε εμείς, θέλανε και αυτοί, αλλά δεν θέλαμε εμείς.

Μετά θέλανε αυτοί, αλλά δεν θέλαμε εμείς.

Αυτό ήταν όλο.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από εμένα για το event παιδιά! Περιμένουμε με ανυπομονησία το επόμενο και σίγουρα ακόμη καλύτερο! :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now