HwBox

HwBox 1st O.M.G. Event 2012: Overclocking - Modding - Gaming

Recommended Posts

Τι ώρα ξεκινάει το Live Streaming? Δώστε link ρε παιδιά. :)

Κι εγώ το ρώτησα αλλά νομίζω μας γράφουνε :P Θα είναι τώρα όλοι μαζεμένοι εκεί και θα clokaρουνε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω και σκέφτομαι μήπως πρέπει να πάω....!!! ;)

Αν είσαι κοντά και μπορείς να πας!!! Εμείς που είμαστε μακρυά νομίζω ότι μόνο από φωτογραφίες θα το δούμε :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι δεν βλεπω πουθενα live stream??

Oυτε στο ΟΜΗΡΟΣ ουτε στο Netcups.gr.

Μονο τον 1ο οροφο δειχνουν.

Που το βλεπετε εσεις??

Edited by NIKOSE
Link to comment
Share on other sites

Γεωργιε, οπως και στα αλλα δυο που εγραψα παραπανω, ο τριτος οροφος ειναι off air!!

ΕDIT....Εχει κανεις πληροφορηση??

Καναμε τιποτα καλο??

Edited by NIKOSE
Link to comment
Share on other sites

Όσο έμεινα με τον Chaos πήραμε το 05 με την 560 Τi και κάποιο PCmark ο Dinos.... Μετά απ'ότι έμαθα η 560 του Άρη-Στέλιου έπαιξε τέζα (400Mhz πάνω απο του CHaos) και σήκωσε ότι υπήρχε....01-03-05-06 Unigine AQ3++++

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα!Τσιμπησα ενα cpu cooler geminii sf524 κατι θηκες και βοηθησα ενα αλλο παλικαρι να παρει ενα πληκτρολογιο λεγοντας του την απαντηση!φαγαμε,ηπιαμε,παρακολουθησαμε!Αντε και του χρονου!Αν και επρεπε να ειχε μια λιστα με τα δωρα μιας και μετα το cooler ειχε και αλλα πραγματακια τα οποια ηθελα και ηξερα τις απαντησεις αλλα δεν μπορουσα να λαβω μερος.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.....τοσα δωρα σε ενα και μονο event πρωτη φορα στην ζωη μου το ειδα..

Η ταπεινη μου γνωμη-παραπονα σαν μελος του community ειναι οτι το Gaming δεν εχει και τοση σχεση με τα αλλα δυο οποτε αν δεν ειχα μαζι μου εναν φιλο που τυχαινει να παιζει πολλα χρονια το συγκεκριμενο promod ομολογω οτι ισως περνουσα τον πρωτο οροφο αμεσως.Επισης πιστευω οτι το stage του ο/c επρεπε να ειναι καπως περισσοτερο στο κεντρο για να εχουμε και μια εικονα απο πισω γιατι μαζευοταν κοσμος και δεν μπορουσες να δεις και τιποτα...

Ελπιζω να πολλαπλασιαστουν αυτα τα events,να βελτιωθουν και να καθιερωθουν ως θεσμοι!

Και θελω να ξαναπω...ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑ!

Φυσικα και κερδισα..Ποσα δωρα?Δεν λεω!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now