GoriLLakoS

After 1st O.M.G Event Coffee Time

Recommended Posts

Μιας και έιναι όλοι μαζεμένοι Αθήνα, δεν κανονίζουμε κανέναν O.M.G καφέ σήμερα-αύριο να συναντηθούμε όλοι μαζι ? :)

Λέω να πάμε εδώ https://www.facebook.com/garageplace

ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝEΙΟΥ 3, 16342, Τηλ 210 994 5603, Ηλιούπολη

Έχω χώρο στο αμάξι για όσους χωράνε και είμαι διατεθιμένος για pick up

αλλά και delivery μετά τον καφέ!

Πείτε μου ποιοι είστε μέσα για να κανονίσουμε ώρα, ημέρα και τραπέζια :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω μαμοτο.Σημερα γραφω εξετασεις στην σχολη απο 5 εως 9 και αυριο απο 4 εως 9.2 μαθηματα την μερα γραφουμε.Τεταρτη θα εχω φυγει για Ευβοια.Θα τα πουμε χειμωνα τωρα καποια στιγμη .

Link to comment
Share on other sites

Ευριπίδη κινεζούλα που θα σου σερβίρει πίτσα θες. Εσύ πάρε την κινεζούλα και εγώ την πίτσα :hehe:

Σόφο όχι ρε θα πάρουμε βολτίτσα την κινεζούλα παρέα με την πίτσα :D

Link to comment
Share on other sites

Boys εμενα με εχουν χασει στο σπιτι ενα μήνα τωρα σήμερα μπορώ νωρίς κατα τις 5:00- 6:00 αλλιώς μετα της 7 είμαι ακυρος δεν μπορώ, αυριο παλι 5-6 αλλίως μετά τις 10 το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον Αρκά, είναι στην Πάτρα στους δικούς του οπότε δεν μπορεί να έρθει.

Πήρα και τον Ellhna τηλ τώρα, είναι μέσα, απλά θα μιλήσω ξανά μαζί του αργότερα για να του εξηγήσει κάποιος πως να έρθει ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το μαγαζάκι που διαλέξατε.. δεν έχω κάτσει ποτέ αλλά από έξω που το βλέπω έχει ωραίο στυλ.. Κατά 99% θα είμαι εκεί.. θα πάρω τον J. αργότερα να του πω 100%.

Link to comment
Share on other sites

Boys εμενα με εχουν χασει στο σπιτι ενα μήνα τωρα σήμερα μπορώ νωρίς κατα τις 5:00- 6:00 αλλιώς μετα της 7 είμαι ακυρος δεν μπορώ, αυριο παλι 5-6 αλλίως μετά τις 10 το βραδυ!

Μήπως για να Βολευτούν όλοι, να πούμε από τις 6:00 να συναντηθούμε και οποίο μπορούν συνεχίζουν, οποίο πρέπει να φύγουν να φύγουν. :)

Το λέω για να μπορέσουν όλοι, έστω και για λίγο, να έρθουν. :T:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως για να Βολευτούν όλοι, να πούμε από τις 6:00 να συναντηθούμε και οποίο μπορούν συνεχίζουν, οποίο πρέπει να φύγουν να φύγουν. :)

Το λέω για να μπορέσουν όλοι, έστω και για λίγο, να έρθουν. :T:

Έλα Ντίνο, George_oc εδώ ρει. Δεν είναι καλύτερα κατά τις 8 για να έχει πέσει και λιγάκι ο ήλιος;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now