barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Γατάκια. ..

http://www.youtube.com/watch?v=Gmol26qMTxY

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Πηζουμε Βασιλη ! :D

Kαλοκαιριασε και αρχισε η περιοδος που δουλευουμε (μοτοσυκλετες ;) )

Σπυρο δεν την πηραμε για την βαβουρα αλλα γιατι δεν βρησκαμε αλλη για https://www.google.gr/search?q=honda+rvf+400&client=firefox-a&hs=MqV&rls=org.mozilla:el:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=aj7HUdjpD8KvOdj9gYgD&ved=0CC8QsAQ&biw=1680&bih=885 αυτη τη μηχανη

και ο μονος που εβγαζε κατι αξιομαχο ηταν αυτος ;)

Aν ηθελα βαβουρα εβαζα κανα 2 τετοιες [video=youtube;BixHQyaKVes]http://www.youtube.com/watch?v=BixHQyaKVes

(οχι οτι αυτες που εχω τωρα κανουν λιγοτερο σαματα :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κατευχαριστημένος. Απέρριψα τα φθηνότερα tplink λόγω κακών κριτικών (δεν ξέρω αν ευσταθούν) και πήρα αυτό. Σετάρισμα σε 30" και πιάνει σήμα 39% !!! εκει που το laptop μετά βίας έβλεπε δίκτυο, κάνοντας άψογη και αξιόπιστη ενίσχυση σε όλο τον όροφο και στον κήπο. Τι άλλο να ζητήσεις

ΥΓ : Απροβλημάτιστη συνεργασία με το χρέπι router της HOL, κάτι για το οποίο ανησυχούσα

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι;! Δεν μου το εμφανίζει!!

Μεταλίκ γρ μήπως υπηρετούσες μέχρι πρόσφατα την μαμά πατρίδα;!!!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Windows.... Vista Business Gr SP1 με 10? από προσφορά (1 τεμάχιο είχε). Βλέπω το αυτοκολλητάκι από κάτω που γράφει 330? και ντρέπομαι να βγάλω την ζελατίνα. Μου φαίνεται θα αγοράσω ένα κάδρο και θα το βάλω στον τοίχο να το βλέπω. Θα είναι το ποιο ακριβό κάδρο που είχα ποτέ!!! :P

5D663F9C-A2DF-4C83-ACCD-C42642869564.jpg

Logitech Wireless Combo MK260 Δεν ξέρω πως τους ήρθε και πήγαν και βάλανε τα Ελληνικά γράμματα πάνω από τα αγγλικά. ΟΛΑ τα γράμματα (στο Α έχει δύο... Α). Αν δεν ξέρεις τυφλό....τυφλώνεσαι. Επιπλέον δεν κατανοώ γιατί στα extra keys πήγανε και βάλανε το κουμπί που σβήνει το PC ανάμεσα στα άλλα!!!! Ούτε καν στην άκρη!!! Κατά τα άλλα εξαιρετική εμβέλεια, καλή ποιότητα για σετάκι χαμηλού σχετικά κόστους, ελαφρύ και βολικό mouse, αλλά το Microsoft 3000 για το οποίο είχα γράψει εδώ (#452), κυρίως το πληκτρολόγιο, είναι πολύ καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι;! Δεν μου το εμφανίζει!!

Μεταλίκ γρ μήπως υπηρετούσες μέχρι πρόσφατα την μαμά πατρίδα;!!!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Ναι! γτ? :)

Link to comment
Share on other sites

Πιο στεριά πεθαίνεις! :hehe:

Ρε το ΚΨΜ!!! Μικρός είν' ο κόσμος :hehe:

Χθες το είδα στο φβ και γελουσα!!!:hehe: πήρες στροφές αμέσως ομως!!:P

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

@Bloody.k, άλλαξε ο 18-55 VR, με 55 διάμετρο είναι ή μεγαλύτερη;

@mortisboy, Κωστή τι θα το κάνεις το παιδί; Είμαι σε αναζήτηση 3650-3750 για ένα κύκλωμα που θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now