barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Το τηλέφωνο με όλα τα power optimizations off, βγάζει 2.5-3 μέρες με 3 ώρες οθόνη, 2 ώρες ομιλία, wi-fi μόνιμα ανοικτό, 4G αρκετές ώρες και antivirus να τρέχει μόνιμα κτλ, κτλ, κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε κι άλλες εντυπώσεις τώρα που θα περάσουν οι πρώτες μέρες χρήσης

Ένα μικρό update..

Τρίτη μέρα σήμερα και ακόμα δεν μπορώ να συνηθίσω πόσο επική οθόνη έχει, πρώτη φορά βλέπω τόσο καθαρά με την οθόνη κόντρα στον ήλιο!

Το επιπλέον 1gb ram είναι όλα τα λεφτά! Επιδόσεις > [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] :hehe:

Για την μπαταρία του δεν μπορώ ακόμα να πω με σιγουριά γιατί του αλλάζω τα φώτα :hehe:

Έπρεπε να δω video στο youtube για να δω πόσα κάνει το πενάκι..α καλά..δεν υπάρχει επιστροφή!

Το κινητό είναι τεράστιο! Συνηθίζεται, παλεύετε, αλλά συνεχίζει να είναι τεράστιο! Όλα έχουν το τίμημά τους :)

Link to comment
Share on other sites

686f30c52e20494a5fa328ad9a7aaf75.jpg

Sent from my Note 3

ΟΧΙ!!!!!!!!δεν έπρεπε να πάρεις το k70 rgb!! έπρεπε να περιμένεις να δεις αν θα βρούν λύση για τα bugs..(αν ποτε βρούν) και μετά να πάρεις..εγώ το πήρα από την πρώτη μέρα που ήταν διαθέσιμο και από τότε όλο προβλήματα....

Link to comment
Share on other sites

Whoa whoa whoa... ποια προβλήματα ωρέ [MENTION=3690]stefanos1992[/MENTION] ? Το έχω από το review μου εδώ και περίπου 3 μήνες, δεν έχω διαπιστώσει κάτι παράξενο - εκτός από το "περίεργο" Corsair Utility Engine... μην τον τρομάζεις τον άνθρωπο!

Link to comment
Share on other sites

Whoa whoa whoa... ποια προβλήματα ωρέ @stefanos1992 ?!
[MENTION=14529]Geakos[/MENTION]

δεν ξέρω να έχεις το steam installed αλλα πολλοί χρηστες(και εγώ μαζί) αναφέρουν ότι όταν ανοίγεις το steam(η αλλα προγράμματα) το corsair utility buggary ..επίσης υπάρχει και το "Device Malfunction" στα καλά καθούμενα μια μέρα ανοίγεις το pc και το keyboard δεν λειτουργεί και τέλος έχουμε το πρόβλημα "lighting freezing" ανοίγεις το pc και τα effect(wave,rainbow etc) δεν δουλεύουν.αν το ψάξεις στο forum τις corsair θα δεις παρόμοια threads..ελπίζω σύντομα να βγάλουν καινούργιο firmware

Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό update..

Τρίτη μέρα σήμερα και ακόμα δεν μπορώ να συνηθίσω πόσο επική οθόνη έχει, πρώτη φορά βλέπω τόσο καθαρά με την οθόνη κόντρα στον ήλιο!

Το επιπλέον 1gb ram είναι όλα τα λεφτά! Επιδόσεις > [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] :hehe:

Για την μπαταρία του δεν μπορώ ακόμα να πω με σιγουριά γιατί του αλλάζω τα φώτα :hehe:

Έπρεπε να δω video στο youtube για να δω πόσα κάνει το πενάκι..α καλά..δεν υπάρχει επιστροφή!

Το κινητό είναι τεράστιο! Συνηθίζεται, παλεύετε, αλλά συνεχίζει να είναι τεράστιο! Όλα έχουν το τίμημά τους :)

Μεγειά το tablet ρε! Το μέγεθος συνηθίζεται αλλά δεν βολεύει.

Λέγε ότι θέλεις.-

Link to comment
Share on other sites

όντως η spigen είναι από τις πιο ωραίες θήκες..έχω και εγώ στο Σ4(νέο hybrid)..στη αρχή είχα ένα πρόβλημα με το power button όταν το έπιανα από τα πλαγια πατιόταν μονο του..έβγαλα την θήκη και λιμάρα λίγο το πλήχτρο από μέσα για να χρειάζεται περισσότερη δύναμη να πατήσεις το κουμπί

Link to comment
Share on other sites

Το καλό με αυτή την spigen είναι ότι είναι ακριβώς το ίδιο με το τηλ..δλδ γύρω γύρω μέταλλο σαν τον [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] και μέσα πλαστικό! Οπότε δεν χάνεις την ποιότητα του τηλ..κάτι που με χάλαγε στην slim armor στο m8..από φουλ μέταλλο έπιανα φουλ πλαστικό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

GENIUS X-G510 GAMING MOUSE - ΠΟΝΤΙΚΙΑ (PER.570061)

NATEC NKG-0554 GENESIS RX22 BACKLIGHT GAMING KEYBOARD - ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ (PER.572301)

Αυτά παίδες!!! Έτσι για να νιώσουμε λίγο καλύτερα το Alien Isolation που λιώνουμε αυτή την περίοδο!!!

Τιμή χώμα, με γειες! Από ποιότητα τι λένε δαύτα?

Link to comment
Share on other sites

Τιμή χώμα, με γειες! Από ποιότητα τι λένε δαύτα?

Ευχαριστώ :T::T:

Από ποιότητα, πραγματικά για τα λεφτά τους τα πάνε μια χαρά!! Πολύ καλή αίσθηση το πληκτρολόγιο, σχεδόν αθόρυβα τα πλήκτρα και η επιλογή ανάμεσα σε τρεις backlight φωτισμούς μετράει. Επίσης όλα τα πλήκτρα φωτίζονται επαρκώς και υπάρχει και το λογότυπο genesis φωτιζόμενο που δίνει μια άλλη αίσθηση, ειδικά σε συνθήκες σκοταδιού!

Όσο για το mouse βολεύει στο χέρι καλά, όχι τόσο καλή ποιότητα κατασκευής, βέβαια, αλλά ο φωτισμός του και το σχέδιο που έχει είναι all the money!! Επίσης συνοδεύεται από GUI που μπορείς να ρυθμίσεις αρκετές παραμέτρους!!!

Για τα λεφτά τους νομίζω αξίζουν!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now