barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

γκούχου

Ανέβασε τα ρε @Nickzzz :hehe:

Το απόγευμα που θα έχω χρόνο ( δηλαδή στις 12 όπως ξέρει ο [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] :shifty: ) , να ανεβάσω και λίγο τον επεξεργαστή να πάρω κανέναν πόντο και εκεί.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένεις να τα ανεβάσει για να τον περάσεις μετά εσύ ε; Κουφάλα :hehe:

Όχι, πως σου πέρασε αυτό απ' το μυαλό :hehe: Έλα ανέβασε Νίκο και σου υπόσχομαι ότι δε θα ανεβάσω τίποτα :shifty:

Το απόγευμα που θα έχω χρόνο ( δηλαδή στις 12 όπως ξέρει ο [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] :shifty: ) , να ανεβάσω και λίγο τον επεξεργαστή να πάρω κανέναν πόντο και εκεί.. :cool:

Σφίξε και... τις ράμ. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, νιώθω πολύ άσχημα...έχω πολύ καιρό να πάρω κάτι καινούριο... :P

me too.. πάντα είχα στο κινητό (trackchecker) 2-3 tracking number και τα έβλεπα να έρχονται τώρα τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, νιώθω πολύ άσχημα...έχω πολύ καιρό να πάρω κάτι καινούριο...

Ε ναί άμα δεν κάνει τουλάχιστον 15 χιλιάδες ευρώ δεν λέει να το ποστάρεις ρε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, νιώθω πολύ άσχημα...έχω πολύ καιρό να πάρω κάτι καινούριο... :P

Εμένα τα ακριβά μου τα φέρνουν σε κιβώτια.. :cool:

Πάρε μια gtx960 να βγάλεις κανένα νούμερο να περάσεις τον αυθάδη [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION]

:shifty:

Link to comment
Share on other sites

GRAN TURISMO 6

Μου αρεσει πολυ το tribute του Ayrton Senna που εχουν μεσα και κοντραρεις του χρονους που ειχε κανει σε καποιες πιστες εποχη 80's οπως στην θρυλικη brands hatch 1min 07 sec με Lotus F1.......... Πραγματικα ο τυπας πηγαινε τεζα...Ο ιδιος ειπε αυτη την κουρσα δεν θα την ξεχασω ποτε ηταν η πιο γρηγορη γυρα της ζωης μου..Τυχαιο?...756 φορες δοκιμασα,η Driving force Pro λαμπαδιασε ο χρονος κατω απο 1min 09 sec δεν πεφτει :lolling::lolling::lolling::gizmo::gizmo:

Ωραιο Game! :dot:

11055379_10203758306225859_7067207536223659029_n_zpscypopmwq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now