barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Μεγιεεεεεεες...

Εγω βολευομαι ακομη με ενα pod 2.0 και καλα ακουστικα λογω ελειψης χωρου.

11 rack ου ειχα με KRK μονιτορ τα εσπρωξα γιατι στο γραφειο δε χωρουσε τπτ...

Καλοπαιχτο και απροβληματιστο.

Link to comment
Share on other sites

μεγειες!σε σχεση με τον peavey που βλεπω απο πισω πρεπει να ειναι η μερα με την νυχτα.θελω καποια στιγμη να αλλαξω και γω τον marshall mg15w γιατι τα αυτια μου δεν τον αντεχουν αλλο αλλα και αυτοι οι jvm ειναι πανακριβοι οι ατιμοι :/

Link to comment
Share on other sites

Μεγιεεεεεεες...

Εγω βολευομαι ακομη με ενα pod 2.0 και καλα ακουστικα λογω ελειψης χωρου.

11 rack ου ειχα με KRK μονιτορ τα εσπρωξα γιατι στο γραφειο δε χωρουσε τπτ...

Καλοπαιχτο και απροβληματιστο.

thanx!

εγω παιζω κ με το guitar rig κ για εγγραφές είναι ό,τι πρέπει

μεγειες!σε σχεση με τον peavey που βλεπω απο πισω πρεπει να ειναι η μερα με την νυχτα.θελω καποια στιγμη να αλλαξω και γω τον marshall mg15w γιατι τα αυτια μου δεν τον αντεχουν αλλο αλλα και αυτοι οι jvm ειναι πανακριβοι οι ατιμοι :/

ευχαριστώ.

είναι όντως η μέρα με τη νύχτα

ο peavey ειναι τρανζιστοράτος , 15W κ με 8"αρι ηχείο

ο blackheart ειναι λαμπα, 5W μόλις κ 12"άρι ηχείο. παρ'ολο το γεγονός οτι ειναι μικρής ισχύος σηκώνει εύκολα τη γειτονιά στο πόδι. εχει πολύ γεμάτο ήχο κ τρελή ευαισθησία στον τρόπο που χτυπάς τις χορδές,δε συγχωρεί τπτ. το μόνο κακό είναι οτι αργει να σπάσει κ χρειάζεται να παιζω αρκετα δυνατα. πιστεύω ομως οτι οφείλεται κ στο γεγονός οτι δεν εχει στρώσει/ανοίξει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα αρνητικά που έχω δει είναι οτί εάν δεν βάλεις στην πάνω μεριά ανεμιστήρες ή το ψυγείο από υδρόψυξη ,επειδή έχει τις τρύπες, ξεφεύγει λίγο θόρυβος. Βέβαια με κατάλληλους ανεμιστήρες δεν θα έχεις πρόβλημα. Επίσης αν σκοπεύεις να βάλεις υδρόψυξη δεν έχει χώρο για να βάλεις και έξτρα ανεμιστήρες για push/pull( αυτό το λένε πολύ που έχουν την H100). Και τελευταίο είναι ότι τα slots για τους δίσκους δεν βγαίνουν προς τα έξω (αυτό άλλους τους ενοχλεί άλλους όχι). Προς το παρόν πάντως από το στήσιμο είμαι ευχαριστήμενος .Είναι αρκετά solid και σταθερό κουτί. Θα το δουλέψω λίγο για να δω και θερμοκρασίες για να έχω και πιο ολοκληρωμένη άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Μια σούμα από τα Χριστούγεννα:

Carbide Series

Καμιά 50αρια μέτρα paracord και heatshrink

EK-Ekoolant Blood RED (premix 1000mL) - Cooling Liquids & Additives - Accessories γιατί το προηγούμενο κόκκινο βγήκε μάπα!

Ηλεκτρικά Εργαλεία - Διακόσμισης - Πιστόλι Θερμού Αέρα - 1750W Πιστόλι Θερμού Αέρα - BLACK & DECKER� Power Tools Product Details πιστολάκι γιατί με το τσακμάκι δεν την πάλευα...

Air Series SP120 Quiet Edition High Static Pressure 120mm Fan - Air Series Fans - Cooling να κάνει παρέα στο κουτάκι

Digital Multimeter (MY-62) - China Electronic Instruments,Multimeter για να εξερευνήσουμε τον κόσμο των ρευμάτων!

http://www.ea.com/uk/nfs-most-wanted limited edition γιατί επέρχεται γιορτή και είμαστε και gamers!

και διάφορα άλλα μικροπράγματα για moddιες στο pc!

Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα αρνητικά που έχω δει είναι οτί εάν δεν βάλεις στην πάνω μεριά ανεμιστήρες ή το ψυγείο από υδρόψυξη ,επειδή έχει τις τρύπες, ξεφεύγει λίγο θόρυβος. Βέβαια με κατάλληλους ανεμιστήρες δεν θα έχεις πρόβλημα. Επίσης αν σκοπεύεις να βάλεις υδρόψυξη δεν έχει χώρο για να βάλεις και έξτρα ανεμιστήρες για push/pull( αυτό το λένε πολύ που έχουν την H100). Και τελευταίο είναι ότι τα slots για τους δίσκους δεν βγαίνουν προς τα έξω (αυτό άλλους τους ενοχλεί άλλους όχι). Προς το παρόν πάντως από το στήσιμο είμαι ευχαριστήμενος .Είναι αρκετά solid και σταθερό κουτί. Θα το δουλέψω λίγο για να δω και θερμοκρασίες για να έχω και πιο ολοκληρωμένη άποψη.

Δηλαδη με μια h100 δεν θα εχει καθολου χωρο με τους ανεμιστηρες? Ή εννοεις και απο τις 2 μεριες του ψυγειου δεν θα μπορεσεις να βαλεις ανεμιστηρες?

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαινουριος K6

734144_10151265962018002_1298707219_n.jpg

Σφραγγισμένα BH5

67413_10151265960718002_1834520415_n.jpg

Εντάξει απλά όταν ήρθε η συσκευασία και την άνοιξα έτρεξε ένα δάκρυ και τώρα θα τις βάλω για burn in 2 χρόνια memtest να ανοίξουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χbox wireless controller με trasforming dpad και charge and play cable:

300120132450_zps0a532c9c.jpg

@Gorillakos Κάνεις συλλογή από παλιούς επεξεργαστές?

Επειδη εχω κ γω ενα παρομοιο, το transforming τι κανει και που βοηθαει?

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω κ γω ενα παρομοιο, το transforming τι κανει και που βοηθαει?

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Το κλασικό dpad ειναι 8 σημείων και υπήρχαν πολλά παράπονα από gamers. Με το trasforming μπορείς να επιλέξεις 8 ή 4 σημείων (σταυρός) και υποτίθεται βοηθάει σε κάποια παιχνίδια. Κατά τη γνώμη μου δεν είναι τέλειο d-pad όπως θα ήταν με 4 ανεξάρτητα κουμπιά αλλά ειναι βελτιωμένο σε σχέση με το κλασικό.

Link to comment
Share on other sites

Το κλασικό dpad ειναι 8 σημείων και υπήρχαν πολλά παράπονα από gamers. Με το trasforming μπορείς να επιλέξεις 8 ή 4 σημείων (σταυρός) και υποτίθεται βοηθάει σε κάποια παιχνίδια. Κατά τη γνώμη μου δεν είναι τέλειο d-pad όπως θα ήταν με 4 ανεξάρτητα κουμπιά αλλά ειναι βελτιωμένο σε σχέση με το κλασικό.

Μααστα. Μονο σταυρος που να βοηθαει αραγε? Μονο σε κανα ραλακι φανταζομαι.. Θα το δοκιμασω στο Forza Horizon (παιχνιδουμπα) και θα δω. Τελος το οφτοπικ

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now