barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

το π το έχω εδώ και 1.5χρονο και θα το αντικαταστήσω με τις πατερίτσες .

είχα μια μετωπική με ένα rx8 το οποίο πήγαινε με 100 φεύγα και εγώ με μηχανάκι σχεδόν σταματημένος . έχω 3χρονια τώρα που τραβιέμαι και κοντά 1.5 χρόνο δεν περπατουσα .

σπασμένα πόδια ραγισμένος ώμος και άλλα ωραία.

Καγκουροαληταράδες..καλό κουράγιο και καλή ανάρρωση.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ sharpy φαίνονται, μεγιές!

Ευχαριστώ..

Plantronics 780

πες μας ρε μεγαλε αποψεις ?

ειναι καλα? απο sound πως πανε?

Ακουστικά έχω δοκιμάσει 4 σε όλο την διάρκεια

Τα πρώτα ήταν κάτι Hama του 25 ευρου..

Μετα πήρα το 2012 τα Plantronics 380 στα 40 ευρώ..

Και λόγο Black Friday βρήκα τα 780 στα 42 ..

Επισης στην ελλάδα έχω τα Ozone που δεν τα βρίσκω ούτε στο Site τους.. Και ψάχνω τα e-mails αλλά δεν..

Τώρα για τα λεφτά πιστεύω ότι αξιζουν..

Ο ηχος είναι ωραίος και δυνατός..

Το μπάσo δεν σπάει.. Και ετσι δεν παραμορφώνεται ο ήχος (όπως τα 380 στα 100% της έντασης..)

αλλά όπως και τα 380 έτσι και αυτά δεν με εντυπωσίασανε..

Το Surround 7.1 δουλεύει άψογα.. Καταλαβαίνεις ήχους από "πίσω" κτλπ

Έρχεται και με προγραμματάκι ..

vmj1NuQ.png

Όταν το Tickαρεις ενεργοποιήτε ακαριαία και καταλαβαίνεις την διαφορά από στέρεο σε Surround

Είναι άνετα είναι σφιχτά την αρχή μέχρι να ανοίξουν αλλά όπως και τα 380 έτσι και τα 780 μετά από κανα 2 ώρο έμενα αρχίζουν και με πόνανε λίγο τα αυτιά θέλει 10 λεπτά χωρίς ή να τα κουνησεις λίγο για να ελευθερωθεί το αυτί.. (Και δεν έχω και μεγάλα αυτία)

Αυτά πάνω κάτω ωραίος ήχος δεν χαλάει (Όταν ακούς και καλή ποιότητα τραγούδια βέβεαια)

αλλά δεν με ενθουσίασανε ούτε αυτά πιστευω πρέπει να ρίξεις ένα 100-150 ευρώ σε καλά ακουστικά και είσαι κομπλέ..

vmj1NuQ.png

vmj1NuQ.png

vmj1NuQ.png.8858843d84499a2530518471f408

Link to comment
Share on other sites

its here!

1400482_558889914189464_311084553_o.jpg

ΦΑΚ. Και σήμερα την κοιτούσα για να την χτυπήσω μαζί με άλλο κουτάκι για το σαλόνι.

Πες εντυπώσεις όταν την στήσεις γιατί την Giga δεν την έχω σε εκτίμηση καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

ΦΑΚ. Και σήμερα την κοιτούσα για να την χτυπήσω μαζί με άλλο κουτάκι για το σαλόνι.

Πες εντυπώσεις όταν την στήσεις γιατί την Giga δεν την έχω σε εκτίμηση καθόλου.

ολα καλα ως τωρα :D

Εγω την προτιμησα απο την asrock λογω της ψευτοψυξης στα vrm+η gpu των kaveri θα εχει μεγαλυτερες απαιτησεις σε θεμα A απο τις τροφοδοσιες των μητρικων και προφανως gbt>asrock σε θεμα ποιοτητας υλικων κατασκευης whatever (μπορει να εχει υπεργαμ@τη τροφοδοσια η asrock -που δεν εχει- αλλα προτιμω giga και ας εχει χειροτερο Layout και χωρις vga port)

το βραδακι που θα γυρισω θα κατσω να την δω λιγο και σε bios να δουμε τι λεει :D

Τώρα που έπεσε στα χέρια του Νορντ θα πέσει κι άλλο στην εκτίμηση σου...

κακίες!

Link to comment
Share on other sites

Giga Z87X-D3H (αφού την έκανα review και επέστρεψε στα labs μας, μου άρεσε τόσο που την αγόρασα :hehe:)

Sapphire R9 270X Dual-X OC

Πολύ γρήγορη η 270X, καμία σχέση με την 5850 :D

Θα μείνουν για κάμποσο καιρό εκτός κουτιού γιατί η Seidon 120M τον παίζει και η Cogage Arrow μου δεν έχει holddown. Οπότε προς το παρόν το holddown είναι κάτι βιβλία Οικονομικής Ιστορίας και φυσικά οι Βασικές Έννοιες Αστικού Δικαίου :hehe:

461-albums267-picture19055.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw παιζουν κανονικα 2400αρες ram αρκει να εχουν xmp!

απλα φορτωνεις το προφιλ και ολα jet!

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION]

Ναι αλλά οι μνήμες αυτές είναι του σόφου. Και χάνεις πολύ σ' αυτά αν δεν παίζεις ψηλά τις μνήμες, οπότε κανόνισε να στις αφήσει σε καλή τιμή :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now