Cuore_Sportivo

Mushkin XP2 8500

Recommended Posts

Άμα πάρεις τις ίδιες ακριβώς θα εξηγήσεις την κατάσταση στον πωλητή ή στο τεχνικό που σε εξυπηρέτησε και θα είσαι τζιτζι ;)

Ρε παιδιά...Επικοινώνησα και με τα κεντρικά και με το Πλαίσιο Βουλιαγμένης και μου λένε ότι θα πρέιπει να πληρώσω τα 40€ για να πάρω τις ίδιες...Τι να κάνω τώρα:(?

Link to comment
Share on other sites

Και στις δύο περιπτώσεις τους εξήγησα πως έχει η κατάσταση αλλά και στις δύο μου είπαν πως θα πρέπει να πληρώσω παραπάνω. Προτίμησα να πάρω πρώτα τηλέφωνο γιατί θα χαλιόμουν πολύ εαν μου το λέγαν αυτό από κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Ρε πήγαινε στο καταστημα που εκανες την επιστροφη και μιλα..στην τελικη μιλα και με τον διευθυντή του καταστήματος.

Δεν είναι δυνατόν να ειχεσ ελλατωματικο προιον και επειδη το πήρες φθηνότερα για να στο αντικαταστήσουν να πρέπει να πληρώσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Και στις δύο περιπτώσεις τους εξήγησα πως έχει η κατάσταση αλλά και στις δύο μου είπαν πως θα πρέπει να πληρώσω παραπάνω. Προτίμησα να πάρω πρώτα τηλέφωνο γιατί θα χαλιόμουν πολύ εαν μου το λέγαν αυτό από κοντά...

Μάλλον έπεσες σε ατυχία. Από ότι μπορώ να καταλάβω την προηγούμενη βδομάδα που τις πήγες είχαν 199€ λόγω των εκπτώσεων του πλαισίου. Γι αυτό και το πιστωτικό των 199€.

Αν θέλεις τις ίδιες πρέπει να πας στο κατάστημα που τις πήρες και να απαιτήσεις να σου βρουν ίδιες χωρίς να πληρώσεις μια. Πάντως για εμένα μια και που τις πήγες πίσω δεν πας να πάρεις καμια Cellshock ή SuperTalent 1000άρα?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έπεσες σε ατυχία. Από ότι μπορώ να καταλάβω την προηγούμενη βδομάδα που τις πήγες είχαν 199€ λόγω των εκπτώσεων του πλαισίου. Γι αυτό και το πιστωτικό των 199€.

Απ'οτι έμαθα λίγο που έψαξα στο net, το πιστωτικό μάλλον έπρεπε να κοπεί στην αξία αγοράς, οπότε κατά πάσα πιθανότητα καλά έκαναν και μου το έκοψαν στα 199€

Αν θέλεις τις ίδιες πρέπει να πας στο κατάστημα που τις πήρες και να απαιτήσεις να σου βρουν ίδιες χωρίς να πληρώσεις μια. Πάντως για εμένα μια και που τις πήγες πίσω δεν πας να πάρεις καμια Cellshock ή SuperTalent 1000άρα?

Τώρα σχετικά με αυτό...

Θα μιλήσω αύριο ή όποτε πάω Πλαίσιο για να μου δώσουν τις ίδιες χωρίς παραπάνω λεφτά, αλλά άμα δεν το δεχτούν δεν θα ξέρω σε ποιές να καταλήξω. Να σου πω την αλήθεια, δεν με ενθουσιάζουν οι SuperTalent, ενώ οι Cellshock έχουν μόνο 5 ετή εγγύηση...Ξερεί κανείς εάν πρόκειται να ξαναφέρουν καμία άλλη μνήμη στα 1000; Τουλάχιστον εαν μου το αρνηθούν, να πάρω μια άλλη καλή και να φύγω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now