Astalavista

Έχουν τα tablets εισέλθει στη ζωή σας;

Έχουν τα tablets εισέλθει στη ζωή σας;  

78 members have voted

  1. 1. Έχουν τα tablets εισέλθει στη ζωή σας;

    • Ναι, είναι αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητάς μου.
      4
    • Ναι, εξυπηρετεί τις ανάγκες μου για daily surfing και entertainment λόγω μεγέθους.
      17
    • Όχι, ένα laptop καλύπτει σε μεγαλύτερο βαθμό τις ανάγκες μου.
      9
    • Όχι, ένα "καλό" tablet κοστίζει ακόμη αρκετά.
      15
    • Όχι, δεν με ενδιαφέρει. PC FTW!
      33


Recommended Posts

Γενικα αν δεν ασχολεισαι απειρα με pc και σερφαρεις μονο, τσεκαρεις email και βλεπεις ολο το Youtube ειναι οτι πρεπει!

Ο πατερας μου για παραδειγμα τα παντα εκτος του σχεδιου τα κανει απο το iPad!

Χθες εν τω μεταξυ επαιξε λιγο με το iPad Air και εχει ψηθει ηδη...

Link to comment
Share on other sites

Κρατώ την αρχική φράση του Neo. (Όλα είναι σχετικά. Εχουν να κάνουν σε μεγάλο βαθμό με το τι ασχολείσαι.) μιάς και συμφωνώ. Προσωπικά δέν τα χρειάζομαι μιάς και εκτός σπιτιού και κυριώς σε δουλίτσες το απλό θεωρητικά σμάρτφόν μου θα με καλύψει για τα emails και κυρίως παραγγελίες που μπορεί να έχω και αφού το λάπτοπ με ακολουθεί σχεδόν πάντα για όλες τις δουλίτσες, το ταμπλετάκι ΕΜΕΝΑ μου είναι περιττό για την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το παράτησα μετά από μερικούς μήνες χρήσης. Βέβαια σε αυτό συνέβαλε και το γεγονός ότι ήταν 10 ιντσών και δεν βόλευε στο κράτημα. Ένα καλό lightweight 7 ιντσών με καλή ανάλυση θα ήταν άξιος reader για μένα.

Επίσης, να δω ταινία ή σειρά σε δαύτα για κανένα λόγο. Έκατσα για και είδα μερικές, και παρόλο που ήταν 10άρι, ήθελα παραπάνω ίντσες για να την ευχαριστηθώ...Παρεπιπτώντως δε το να το κρατάς στα χέρια μετά από πολύ ώρα είναι κουραστικό.

Anyway μεγάλη κουβέντα, εγώ κατέληξα να χρησιμοποιώ το 5άρι κινητό μου για surfing και πολύ απλά πράγματα...μετά laptop.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now