Recommended Posts

αυτα που λεω παραπεντε μην τα λες και τεταρτο yoshi... ;) To ειπαμε σε αλλο ποστ αυτο.

Οταν βλεπω τετοια συμπεριφορα απεναντη μου τι μπραβο να πω? Που βριζει εμμεσα τους φιλους μου? μπραβο για τους χαρακτηρισμους και την ειρωνια?

T οτι εχουν κανει τοσο καλο το φορουμ τα ειπαμε τα μπραβο, αλλα να λεμε και την γνωμη μας κι ας ειναι κι αντιθετι μ αυτη των creators.

Σιγά μην σε απείλησα κιόλας! Η ειρωνία έιναι το δυνατό μου σημείο! :hehe:

Στο έργαψα και πιο πάνω...γράψε ότι θέλεις...δεν είμαστε forum που banάρουμε επειδή τα μέλη έχουν αντίθετη άποψη

σε κάποια πράγματα με τους ιδιοκτήτες.

Έτσι φίλε μου khetzal μόνοι μας κ όλοι τους! :hehe: Διχασμό φέρνει το ios ας πούμε τίποτα για amd :)

Καλά καλά...πάρε σύ το M8 που έχει δυο κάμερες και εγώ με το 3GS μου θα βγάζω καλύτερες φωτογραφίες.

Τα ξεφτιλικια τα ειδε ολη η ελλαδα

PS Οταν θα ερχεσται προς Βουλγαρια να παρετε και παμπερς γιατι το καφε λερωνει πανω στο ερυθρολευκο.

Καλά...άμα κερδίσουμε θα σε banάρω τιμητικά για 1 ημέρα για να θυμάσαι την ημερομηνία!

PS. Φιλικά πάντα αλλά με μια δόση ειρωνίας που είναι και το δυνατό μου σημείο. . . δεν κατεβάζεις καμια εφαρμογή Spell Checker (εάν έχει το Android) γιατι μου βγήκαν τα ματάκια να σου απαντήσω πρίν? :hehe:

Τα λέμε στην Τούμπα σε μερικές ημέρες! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλά καλά...πάρε σύ το M8 που έχει δυο κάμερες και εγώ με το 3GS μου θα βγάζω καλύτερες φωτογραφίες.

Έρχεται λέμε!!!!

5jxjti.jpg

ps2. Αλήθεια.. τσακώνεστε για τα κινητά..?

Έχει πλάκα γιατί κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ότι κάνουμε χαβαλέ, τσατίζονται κ έχει ακόμα περισσότερη πλάκα! :hehe:

Προδότη κ εσύ με iphone...

Link to comment
Share on other sites

αυτα που λεω παραπεντε μην τα λες και τεταρτο yoshi... ;) To ειπαμε σε αλλο ποστ αυτο.

Οταν βλεπω τετοια συμπεριφορα απεναντη μου τι μπραβο να πω? Που βριζει εμμεσα τους φιλους μου? μπραβο για τους χαρακτηρισμους και την ειρωνια?

T οτι εχουν κανει τοσο καλο το φορουμ τα ειπαμε τα μπραβο, αλλα να λεμε και την γνωμη μας κι ας ειναι κι αντιθετι μ αυτη των creators.

Έτσι φίλε μου khetzal μόνοι μας κ όλοι τους! :hehe: Διχασμό φέρνει το ios ας πούμε τίποτα για amd :)
Εγώ έχω iPhone 4s και το πήρα για να μπαίνω στο tube8. Είμαι πολύ ευχαριστημένος!

ps. ΜΠΑΟΚ ρε μ@@νιά!

ps2. Αλήθεια.. τσακώνεστε για τα κινητά..?

Δεν τσακωνόμαστε...αυτοί με τα Andoid έχουν θέμα :hehe:

PS. Googlare το Tube8 :hehe: true story

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε μεγάλο θέμα!! Γι αυτό παίρνουμε μεγάλα κινητά για να την έχουμε μεγαλύτερη από εσάς! :hehe:

Και πάλι όμως δεν φαίνεται να σας λύνει το προβλημα ε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω iPhone 4s και το πήρα για να μπαίνω στο tube8. Είμαι πολύ ευχαριστημένος!

ps. ΜΠΑΟΚ ρε μ@@νιά!

ps2. Αλήθεια.. τσακώνεστε για τα κινητά..?

xvideos φίλος... το tube8 είναι αίσχος...

Πέσατε στα μάτια μου. Δεν περίμενα τέτοια λάθη από εσάς.

Έμεινα με το στόμα ανοιχτό. Άσπρισαν τα μαλλιά μου.

ujzfopn.jpg

video one, tblop. Για τους gifάδες, theworstdrug :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο [MENTION=1118]venisk[/MENTION] παρε HTC Android... Το Sense θα σε κανει να αυτοκτονησεις...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Φίλε έχεις μείνει στο HD2 εσύ. Άντε να βγάλεις καμιά photo με το iPad chansub-global-emoticon-ddc6e3a8732cb50f-25x28.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο [MENTION=1118]venisk[/MENTION] παρε HTC Android... Το Sense θα σε κανει να αυτοκτονησεις...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αυτό θέλουμε και εμείς! Μην του ανοίγεις τα μάτια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο @venisk παρε HTC Android... Το Sense θα σε κανει να αυτοκτονησεις...

Χρησιμοποίησα αρκετά το one m7 πελάτη κ φίλου μας αρκετές φορές και δεν με ενοχλεί καθόλου το sense!

Το android άλλαξε ριζικά, δεν έχει καμία επαφή με το παρελθόν του!

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία μου με windows phones είναι πρόσφατη με ένα nokia 1020, έχει απίστευτη κάμερα κ ποιότητα κατασκευής, πέρα από αυτά τα 2 το κινητό είναι απελπισία, γενικά ο τρόπος που είναι τα πράγματα στο μενού δεν μου αρέσει καθόλου.

Τι ειπες ρε

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Τι ειπες ρε

Η εμπειρία μου με windows phones είναι πρόσφατη με ένα nokia 1020, έχει απίστευτη κάμερα κ ποιότητα κατασκευής, πέρα από αυτά τα 2 το κινητό είναι απελπισία, γενικά ο τρόπος που είναι τα πράγματα στο μενού δεν μου αρέσει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία μου με windows phones είναι πρόσφατη με ένα nokia 1020, έχει απίστευτη κάμερα κ ποιότητα κατασκευής, πέρα από αυτά τα 2 το κινητό είναι απελπισία, γενικά ο τρόπος που είναι τα πράγματα στο μενού δεν μου αρέσει καθόλου.

Τι ειπες ρε

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερο αστείο ever :hehe: :hehe;

iOS - Internetwork Operating System (ακόμα και αυτό είναι κλεμμένο από την Cisco) :hehe:

Κλεμμένο από ποιον ρε ψηλέα?

Όπως το λές βγαίνει νόημα ότι το έκλεψε η Apple.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now