MetallicGR

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε και γιατί;

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε και γιατί;  

82 members have voted

  1. 1. Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε και γιατί;

    • Avast
      17
    • Windows Defender
      17
    • Avira
      2
    • ESET
      8
    • AVG
      4
    • BitDefender
      11
    • Norton
      4
    • Panda
      0
    • McAfee
      0
    • Hitman
      0
    • Kaspersky
      10
    • Κανένα, είμαι προσεκτικός χρήστης!
      5
    • Άλλο
      4


Recommended Posts

Χρησιμοποιώ αποκλειστικά εδώ και 2 χρόνια το κορυφαίο και ΔΩΡΕΑΝ δίχως spamware και spyware κινέζικο antivirus, 360 Total Security από τον κινέζικo κολοσσό Qihoo με πάνω από 1 δισεκατομμύριο χρήστες στην Κίνα αλλά και στον υπόλοιπο κόσμο. Υπόψιν ότι παρέχει ΔΩΡΕΑΝ την μηχανή του Bitdefender και του Avira ενσωματωμένα στο πρόγραμμα οι οποίες ενεργοποιούνται κατά την επιθυμία του χρήστη.

360 Total Security | Download Free Antivirus for PC

Ρε συ κινέζικο antivirus? wtf? :hehe:

ασε μλκ ειπα....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα πάντρεψες; Εμένα δεν με άφησε το Bit να έχω άλλο "antivirus" μπιτ για μπιτ

Και στο total και στο internet security δουλεύει κανονικά με το malwarebytes πως και δεν στο δέχτηκε?

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα πάντρεψες; Εμένα δεν με άφησε το Bit να έχω άλλο "antivirus" μπιτ για μπιτ

Εχω την δωρεαν εκδοση του malware και τρεχω ενα σκαναρισμα που και που.

Δεν εχω καποιο θεμα συμβατοτητας

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιουσα γενικα καιβσυνηθως το malwarebytes αλλα με χαλαει λιγο γιατι δεν εχει real time protection. Τωρα τελευταια εχω βαλειβτο bitdefender και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω malwarebytes αλλά όταν ήρθε η ώρα να βάλω το bitdefender μου το έκανε απεγκατάσταση. Δεν δοκίμασα μετά να το ξαναπεράσω είναι η αλήθεια, αλλά στο ιντερνέτε έχουν και άλλοι το ίδιο θέμα και δεν μπόρεσαν να τα έχουν μαζί εκτός από κάτι χακεριές που δεν ψήνω να δοκιμάσω, ειδικά μετά από φορμάτ!!

Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω malwarebytes αλλά όταν ήρθε η ώρα να βάλω το bitdefender μου το έκανε απεγκατάσταση. Δεν δοκίμασα μετά να το ξαναπεράσω είναι η αλήθεια, αλλά στο ιντερνέτε έχουν και άλλοι το ίδιο θέμα και δεν μπόρεσαν να τα έχουν μαζί εκτός από κάτι χακεριές που δεν ψήνω να δοκιμάσω, ειδικά μετά από φορμάτ!!

Έχω βάλει το malwarebytes σε 3 pc με bitdefender μέσα και δουλεύουν όλα κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now