MetallicGR

SilverStone RAVEN RVP01 gaming mousepad �

Recommended Posts

[NEWS_IMG=SilverStone RAVEN RVP01 gaming mousepad]http://www.hwbox.gr/images/news_images/silverstone.jpg[/NEWS_IMG] Μετά από 7 χρόνια, η SilverStone επιστρέφει με ένα νέο gaming mousepad από την ομάδα "Raven"!

Το RVP01 είναι ένα premium και μεγάλου μεγέθους Gaming mousepad και υπόσχεται πιο άνετο παιχνίδι χάρη στην ολισθηρή και ακριβή επιφάνεια που βοηθά στο tracking κάθε τύπο mouse. Η SilverStone έχει δώσει προσοχή στην ραφή των άκρων του mousepad οδηγώντας αναπόφευκτα σε αυξημένη αντοχή ακόμα και μετά από πολλή χρήση. Η διαθεσιμότητα του ξεκινά από τις 2 Δεκεμβρίου με προτεινόμενη τιμή $17.30.

RAVEN by SilverStone - RVP01

[img_alt=SilverStone RAVEN RVP01 gaming mousepad]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture55769.png[/img_alt]

[img_alt=SilverStone RAVEN RVP01 gaming mousepad]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture55770.png[/img_alt]

SilverStone Press Release

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς τέτοιο pad που να περνάει κάτω και από το keyboard; Λέει σαν αίσθηση;

Εμείς εδώ "φορτώσαμε" το Swift-RX XL (εγώ πήρα και για το σπίτι). Μου έλυσε οριστικά το πρόβλημα που είχα με κάθε mousepad - αυτό που θέλω να έχω κοντά το πληκτρολόγιο σε σχέση με το ποντίκι, αλλά πάντα η γωνία του βρίσκει στην άκρη του pad - οπότε η το πας ως εκεί ή η μια γωνία του πληκτρολογίου πρέπει να πατήσει πάνω του.

Αυτό συν το γεγονός πως τα πάντα έγιναν έξτρα αντιολισθητικά συν το γεγονός της ύπαρξης μιας ωραίας μαλακής επιφάνειας.

No regrets.

3682-albums85-picture55774.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... το σκέφτομαι και εγώ για ένα τέτοιο!

Δεν αλλάζει την αίσθηση του πληκτρολογίου καθόλου δηλαδή, το ότι πατάει σε κάτι μαλακό και όχι σε σκληρό ξύλο; :)

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... το σκέφτομαι και εγώ για ένα τέτοιο!

Δεν αλλάζει την αίσθηση του πληκτρολογίου καθόλου δηλαδή, το ότι πατάει σε κάτι μαλακό και όχι σε σκληρό ξύλο; :)

Όχι, γιατί το εμβαδόν των pads του πληκτρολογίου (των περισσότερων φαντάζομαι, οπότε τσέκ under your feet) είναι μεγάλο και δε τα αφήνει να "βουλιάξουν" μέσα στο λεπτό ούτως η άλλως cloth.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το αντίστοιχο της Kingstone Xyper Fury X (Extra Large) την έχω καταβρεί φοβερα Βολικο

B67lTtvCEAA1lyB.jpg

Και το Συγκεκριμένο της Silverstone είναι πανέμορφο αν και δέν είναι του Theme μου θα το πάρω μόνο και μόνο να το χαζεύω ( οκ ξέρω έχω λίγη τρέλα ...άλωστε ποιός δεν έχει !! :panda: )

HyperX_FURY_Pro_01.jpg

HyperX_FURY_Pro_01.jpg

HyperX_FURY_Pro_01.jpg

HyperX_FURY_Pro_01.jpg.134483033a96628c3

Link to comment
Share on other sites

Αν βγει σε μαύρο θα πάρω ένα., έτσι όπως είναι με τα χρωματιστά σχέδια δεν το παίρνω ούτε και αν μου το πουλάγανε 1?. :greedy_dollars:

όσο για το τουρκουάζ γύρω γύρω...

Μπλιάχ και φτου φτου φτου και σιξ σιξ σιξ. :confusion:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now