AN7

AMD Phenom II 920 & 940 Review: Μπορεί η AMD να ανταγωνιστεί επιτέλους την Intel?

Recommended Posts

Συγχαρητήρια παιδιά.

Πραγματικά μπράβο σας.

AMD δεν είχα ποτέ αλλά με τις τιμές των ί7 και της πλατφόρμας γενικότερα και φυσικά για τη περιέργεια μπορεί και να αποκτήσω κάποια στιγμή. :)

Πολύ καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Χαρά στο κουράγιο σας παιδιά!

Έχουμε έτοιμα νούμερα από

Devil May cry

ETQW

UT3

GTA IV

και θα προστεθεί και 3d render SPECviewperf® 10 :D

Ωραίος! Περιμένουμε με αγωνία xD

Για SPI και overclocks αναμένουμε στο πληκτρολόγιο μας;

Καλή φάση θα ήταν και αυτό.

(Σαν ιδέες απλά, no rush, no rush..)

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει διάφορα forums του εξωτερικού που αναφέρονται στο review... (o Βασίλης έχει πάρει τους ιντερνετικούς δρόμους κανονικά...)

Πόσο παπάρες, κολημένοι και κακομοίρηδες είναι ορισμένοι δεν λέγεται... έχουν πέσει με τα μούτρα να αποδείξουν ότι το review είναι πουλημένο στην intel... και βγάζουν βρώμα πως το site ότι είναι του κώλου...

Χαρά στο κουράγιο σου και σένα ρε Άκη που δεν έχεις ρίξει κανένα μπινελίκι εκεί μέσα... εγώ πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να κρατιώμουν, θα τους τα έχωνα τρελά...

Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει διάφορα forums του εξωτερικού που αναφέρονται στο review... (o Βασίλης έχει πάρει τους ιντερνετικούς δρόμους κανονικά...)

Πόσο παπάρες, κολημένοι και κακομοίρηδες είναι ορισμένοι δεν λέγεται... έχουν πέσει με τα μούτρα να αποδείξουν ότι το review είναι πουλημένο στην intel... και βγάζουν βρώμα πως το site ότι είναι του κώλου...

Χαρά στο κουράγιο σου και σένα ρε Γιώργο που δεν έχεις ρίξει κανένα μπινελίκι εκεί μέσα... εγώ πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να κρατιώμουν, θα τους τα έχωνα τρελά...

για δώσε κανένα λινκ να γελάσουμε :P

Link to comment
Share on other sites

Άκη θα σου στείλω το απόγευμα, αλλά αν κάνεις search στο google θα δεις και εσύ...

αλλά ακόμα και στο xs, δώσανε ρεσιτάλ κακομοιριάς και ζήλιας κάποιοι... και εν τέλη κλειδώθηκε και το thread...

Κώστα σύμφωνω, το καλό είναι ότι αυτοί που πραγματικά είχαν ουσία στα λόγια τους, ήταν και αυτοί που κρίνανε ανεξάρτητα από την χώρα προέλευσης, γιατί μη γελιώμαστε, η χώρα προέλευσης ήταν αυτό που τους έτσουξε...

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο θα σου στείλω το απόγευμα, αλλά αν κάνεις search στο google θα δεις και εσύ...

αλλά ακόμα και στο xs, δώσανε ρεσιτάλ κακομοιριάς και ζήλιας κάποιοι... και εν τέλη κλειδώθηκε και το thread...

Κώστα σύμφωνω, το καλό είναι ότι αυτοί που πραγματικά είχαν ουσία στα λόγια τους, ήταν και αυτοί που κρίνανε ανεξάρτητα από την χώρα προέλευσης, γιατί μη γελιώμαστε, η χώρα προέλευσης ήταν αυτό που τους έτσουξε...

o γιώργος είναι ο denton ρε,

εγώ είμαι ο άκης :P

στο xs θα γίνει νέο thread Με το update του review όπως συνενοήθηκα με mods.

Σήμερα το βράδυ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά... Γιωργ(άκης) τότε... :P

Δεν ξέρω πως μου έκατσε, αλλά τώρα το' χω... (τρομάρα μου και έχουμε συναντηθεί κι' όλας, sorry)...

Άκη εσύ να κάτσεις και να τελιώσεις το review και μην γυρνάς από εδώ και απ' εκεί να τσακώνεσαι... οκ...? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αγορίνα, κάνε την δουλειά σου και άσε τους άλλους να λένε...

σημασία έχει οτι έγινε η αρχή και ελπίζω οι συνθήκες στο μέλλον να επιτρέψουν και άλλα τέτοια reviews που θα είναι αποκλειστικά... απλά, με σύνεση και προσοχή...

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έπεσε παραγγελιά ενός P2-940BE παρέα με μια Asus M3A79-T DELUXE... μετά από 2 χρόνια συμβίωσης με intel, επιτέλους επιστροφή σε amd... :)

Άκη, με τι ψήκτρα έχεις τον P2...?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now