maska79

Ταινίες & Σειρές...

Recommended Posts

την εχω δει..για γελια ειναι..:P ειχα λιωσει στο γελιο οταν την εβλεπα..αναβαν κατι ακυρα φωτα να πουμε και ηταν και τρομαχτικο..:P για μενα fail..

Link to comment
Share on other sites

το εχω δει νυχτα με σκοταδι και δυνατο ηχο, ευτυχως οχι μονος! εκλασα μαλλι λεμε :o

οπως οταν ημουν μικρος και ειδα τον εξορκιστη, εκανα να κοιμηθω μια βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κατ εμέ δεν είναι καθόλου για γέλια... Μια φθηνή παραγωγή που όμως αποκόμισε εξαίρετες κριτικές ανά τον κόσμο... Θεωρώ ότι είναι αρκετά τρομακτική και φυσικά ξεφεύγει από τις κλασσικές «αμερικανιές» του τύπου 5 άτομα και ένας δολοφόνος σε ένα δάσος!!!

Link to comment
Share on other sites

αμα πιστεψεις οτι ειναι αληθινο οκ..ειναι τρομακτικο..αλλα για μενα δεν ειναι.εγω πισυευω οτι ειναι απλα μια ταινια φοιτητων που την εβφαλαν για πλακα και για να παρουν λεφτα..δεν δειχνει κατι που να φενεται οτι ειναι πραγματικο..(νομιζω εχει παει και στο δικαστηριο επειδη λεγανε ψεματα οτι ειναι πραγματικο.δεν ειμαι σιγουροος οτι ηταν για αυτη αλλα καπου το ειχα ακουσει)ο εξορκιστης ειναι ρεσπεκτ..οκ..δεν τρομαξα αλλα ειναι αυτο που λεμε κλασικη ταινια..

Link to comment
Share on other sites

αμα πιστεψεις οτι ειναι αληθινο οκ..ειναι τρομακτικο..αλλα για μενα δεν ειναι.εγω πισυευω οτι ειναι απλα μια ταινια φοιτητων που την εβφαλαν για πλακα και για να παρουν λεφτα..δεν δειχνει κατι που να φενεται οτι ειναι πραγματικο..(νομιζω εχει παει και στο δικαστηριο επειδη λεγανε ψεματα οτι ειναι πραγματικο.δεν ειμαι σιγουροος οτι ηταν για αυτη αλλα καπου το ειχα ακουσει)ο εξορκιστης ειναι ρεσπεκτ..οκ..δεν τρομαξα αλλα ειναι αυτο που λεμε κλασικη ταινια..

Eχει σημασια αν ειναι αληθεια ή αν ειναι αρκετα αληθοφανες;

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως ναι..χρειαζεται να ειναι αληθοφανες για να μπορεις να μπεις στο κλιμα και να ειναι πιο σοβαρο και κατα συνεπεια τρομακτικο..

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις θυμαστε τιτλο απο ενα ταινιονι με ζομπιδια που βγηκε στα dvd clubs πριν κανα διμηνο-τριμηνο? θελω να δω κατι τετοιο και ελεγα να βρω αυτο που ειναι και προσφατο. αν ξερετε κανα αλλο καλο ριχτε το.

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να εντυπωσιαστώ από ταινία.

[media]

[/media]

Αυτός ο Nolan είναι απίστευτος σκηνοθέτουρας. Είναι ο Michael Mann της νέας 10ετίας.

Edited by dread77
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το inception πολυ μπερδεγουεϊ μου κανει.. Μιας και πιασαμε Ντι Καπριο, προχτες αξιωθηκα να δω το Shutter Island και ηταν αρκετα καλο, αν και μου φανηκε αναμενομενη η πλοκη!

ps: τι σοϊ τρειλερ ειναι αυτο μονο με μουσικη κ εικονα ιδια?

Link to comment
Share on other sites

Eγω ακομα περιμενω το predators σε κανα R5.. Λεγανε για αρχες Αυγουστου αλλα τιποτα.

Οι αναλωσιμοι εχουν Σταλονε, Ρουρκ, Αρνολντ.. Ολη τη ληγμενη κρεατινη μαζεμενη :hehe:

Αλλα οντως λογω ονοματων αξιζει.. Σε torrent μονο εννοειται :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now