junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

κοντογαλλος ο μπενζεμα 1,90? :hehe: ενταξει δε λεω οτι ειναι και ο φαν μπαστεν αλλα ενταξει 2 εβαλε και εχασε και αλλα 2.

μεχρι ν' αρχισει το παρτυ με τα μουφα πεναλτι το ματς ηταν ισοροπημενο. και οι δυο ομαδες ειχαν τις φασεις τους και επαιξαν πολυ καλο ποδοσφαιρο. με το πεναλτι του ροναλντο και μετα θυμισε κατι απο σουπερ λιγκ, ο πρωταγωνιστης εγινε ο διαιτητης και οχι οι ποδοσφαιριστες.

εχετε μπερδεψει τα πεναλτι με τις βολες στο μπασκετ. ειναι διαφορετικο πραγμα. :P αμα δινονται σε αγωνα ολα αυτα που λετε πεναλτι εσεις, επρεπε να σουταρουν μονο πεναλτι σ' εναν αγωνα.

Αυτό είναι φάουλ στο μπάσκετ ή ούτε εκεί λες ?

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KhztmKLiBlk" target="_blank">[video=youtube;KhztmKLiBlk]http://www.youtube.com/watch?v=KhztmKLiBlk

Link to comment
Share on other sites

το ποδι του αμυντικου το βλεπεις που κοβει τη μπαλα πρωτα? αν το βλεπεις καλως, αλλιως να μη συζηταμαι για ποδοσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

Φήμες λένε ότι ο Μέσι είναι στο Μπερναμπέου και βαράει ακόμα πέναλτι... :hehe:

Μπαίνω εδώ και διαβάζω και νομίζω ότι μερικοί βλέπατε άλλον αγώνα, και κλασσικά εμφανίζονται αυτοί που για όταν χάνουν πάντα τους φταίει η διαιτησία.
Δεν μπορώ να ισχυριστώ πως δεν σφύριζε Μπάρτσα γιατί δεν το είδα όλο τον αγώνα,

Μας κοροϊδεύεις? Και μας λες ότι δεν είδες όλο τον αγώνα και μας λες ότι βλέπαμε κάτι άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα τι γράψατε για την ήττα του Ολυμπιακού από τη Manchester, αλλά. Παρόλο που είμαι βάζαλος, στεναχωρήθηκα, νόμιζα ότι θα περνούσατε. Βέβαια κάποιοι άλλοι στεναχωρήθηκαν περισσότερο γιατί για ένα γκολ έχασαν απόδοση 987 :hehe:

1798051_10152292536124752_6141758154905865597_n.png

Link to comment
Share on other sites

2 μπαλακια ο τεβεζ στην παρμα!

forza Juve!

δες και τη κανονικη γιουβεντους, μιας και αυτη στις μερες μας ειναι κωμωδια.

[video=youtube;fXPqEbvIkpM]

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή στο gayρο για άλλη μια φορά έδειξε τον φόβο του όταν απειλείτε!!

Η παρι κεντάει!!

http://rutube.ru/video/1b77a45681e8bc04f3df2e21c30c339a/?ref=logo

Έχεις αρχίσεις και βλέπεις και Ρώσικο Youtube τώρα φίλε μου? :hehe:

Η Armani εχθές την έσκισε την Barca . . .

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αρχίσεις και βλέπεις και Ρώσικο Youtube τώρα φίλε μου?

Αν έχει ξανθιές 2 μετρες ρωσίδες μπορώ να ζήσω και μόνο με το ρώσικο :hehe: Αλλά το κανα copy paste απο το gazzeta!

Η Armani εχθές την έσκισε την Barca . . .

Αυτά είναι!! Μακάρι να χάνει παντού για πάντα η βρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή μπάλα ο ΠΑΟΚ... δεν ξέρω τι τους έχουν ποτίσει και βγάζουν τόσο μένος εναντίον του γαύρου, αλλά είναι προφανές ότι μόνο άμα κάνουν το ματς κλωτσομπουνίδι έχουν ελπίδες. Αλλά με τέτοιας ποιότητας ποδόσφαιρο, ούτε κύπελλο δεν αξίζει. Κατά τα άλλα τους φταίει η διαιτησία. Ένα σουτ ένα γκολ, και αυτό από μλκια της άμυνας (πάλι)...

Τα ματσάκια στο CL ήταν χορταστικά χθες.

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Παίζει ξύλο ο πάοκ και πρέπει να το παραδεχτούν κ οι παοκτζηδες είτε τους αρέσει είτε όχι αλλά μόλις έβαλε γκολ ο παοκ αμέσως 2 μέτρα 2 σταθμά μην χάσει κανένα τρόπαιο ο γαύρος και στεναχωρηθεί ο χοντρούλης :hehe:

Ευτυχώς που υπάρχει το ch l αλλιώς δεν βλέπουμε μπάλα!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι η μόνη φορά που θα περάσουν οι 4 καλύτερες ομάδες στα ημιτελικά του CL...

Μέχρι τώρα υπήρχαν μεγάλα ντέρμπι και στους 8,τώρα θα φάνε τα μουστάκια τους στους 4...

Link to comment
Share on other sites

Παει ο "τσαμπουκας" και την χώνει στον άλλο που πάει να πάρει την μπάλα από τα δίχτυα... Αυτό λέγεται αποβολή.

Και το κάνει που το κάνει, μετά παραπονιούνται, βρίζουν, τσαμπουκαλεύονται ακόμα περισσότερο.

Ψευτομαγκιές...Και μετά παραπονιούνται για ισονομία, την στιγμή που παίζουν μπουνίδια και την γλυτώνουν με κίτρινη.

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Τον πείραξε τον γαύρο που παίζουν με μένος οι άλλες ομάδες εναντίον του... Τον καημένο ας τον λυπηθούμε λίγο.

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βρε τον κακο τον παοκ που παιζει ξυλο https://www.youtube.com/watch?v=DKWrZaVYaJk

εδω βλεπουμε τον klaus πως χτυπαει 3 παιχτες του gayrou με κλωτσομπουνια και δεν παιρνει ουτε κιτρινη!! ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ GAYROY MΠEEEE οπα sorry μου ξεφυγε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now