junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Ακριβώς,η επικεφαλίδα λέει για αθλιτισμό.

Εσείς λέτε ποιος την έχει μεγαλύτερη.

Έ άμα δεν καταλαβαινόμαστε....

Link to comment
Share on other sites

σορυ μεγαλε αλλα οταν κοροιδευατε τον γαυρο απο το πρωτο ποστ δεν σε ειδα να σε πιανουν αυτες οι σκεψεις περι δικαιου...

και εμενα με πειραζαν αυτα που ελεγαν για τον γαυρο τα παιδια αλλα δεν εβρισα... αυτα ειναι.. μια σου και μια μου. οπως και να χει, σταματαω εδω γιατι καποιος ειναι πικραμενος βαζελος :) ή οπως ειπε ο τεν κατε... συγχαρητηρια στις πριμαντονες μου! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Άμα εσύ αυτό που κάνεις το θεωρείς μια ανθρώπινη απλή συζήτηση για τον αθλητιμσό,μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα που πρέπει να το κοιτάξει.

Τέσπα,δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο.

Κάντε ότι θέλετε.

Πείτε ότι θέλετε.

Εγώ απλά να αποτρέψω τους "τσακωμούς" που θα γίνουν είχα σκοπό.

σορυ μεγαλε αλλα οταν κοροιδευατε τον γαυρο απο το πρωτο ποστ δεν σε ειδα να σε πιανουν αυτες οι σκεψεις περι δικαιου...

και εμενα με πειραζαν αυτα που ελεγαν για τον γαυρο τα παιδια αλλα δεν εβρισα... αυτα ειναι.. μια σου και μια μου. οπως και να χει, σταματαω εδω γιατι καποιος ειναι πικραμενος βαζελος :) ή οπως ειπε ο τεν κατε... συγχαρητηρια στις πριμαντονες μου! χαχαχα

Σορρυ μεγάλε αλλά στο thread μπήκα πρόσφατα.

btw κάτι φράσεις σαν και αυτές είναι που μου την δίνουν και δεν νομίζω να αντιδρώ έτσι επειδή είμαι πικραμένος Βάζελος,από πριν τα λέω,δεν τα είπα χθές.

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Άμα εσύ αυτό που κάνεις το θεωρείς μια ανθρώπινη απλή συζήτηση για τον αθλητιμσό,μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα που πρέπει να το κοιτάξει.

Μαλλον απο τα post μου δεν εχεις καταλαβει σε τι υφος μιλαω...για αυτο αντιδρας ετσι...δεν εχω καμια προθεση και ουτε προκειται να τσακωθω δεν υπαρχει λογος.

Link to comment
Share on other sites

... μια σου και μια μου. οπως και να χει, σταματαω εδω γιατι καποιος ειναι πικραμενος βαζελος :) ή οπως ειπε ο τεν κατε... συγχαρητηρια στις πριμαντονες μου! χαχαχα

Φίλε Δημήτρη με τέτοια ποστ και τοποθετήσεις, όντως θα χαλάσει η υπόθεση. Καλά κάνει ο Άκης και τραβάει τα γκέμια γιατί δεν θέλει και πολύ να ξεφύγει το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον απο τα post μου δεν εχεις καταλαβει σε τι υφος μιλαω...για αυτο αντιδρας ετσι...δεν εχω καμια προθεση και ουτε προκειται να τσακωθω δεν υπαρχει λογος.

Ρε παστελ,άστο,ύφος ξε ύφος και την άλλη φορά τα ίδια @@ έλεγες μετά.

Το ξανα είπα πριν.Ο άλλο που θα διαβάσει δεν θα ξέρει το ύφος που θα έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα όργανα με τα καρντάσια επάνω...δεν ξερω μακάρι να διαψευσθώ αλλά δεν ακούγονται καλά τα πράγματα....

ζτηησε προστασία ο Κοκκαλης....

http://www.sport-fm.gr/article/167782

αν ο ζαγοράκης νομίζει ότι άλλαξε τα πράγματα (προς το καλύτερο) την Κυριακή θα το αποδείξει....μη δώσει κανείς δικαιώματα...ας τους κερδίσουμε στο γήπεδο και να έχω να μου λέει ο παστελ και ο spiderdim ότι δεν επαιζαν Οι Γκαλέτι και Ντιόγο [είναι τιμωρημένοι], οι Άντζας, Γκαλίτσιος, Ντομί και Στολτίδης [τραυματίες\, ενώ ο Λέτο είναι (τουλάχιστον προσωρινά) εκτός ομάδας.:Q..:(....

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα όργανα με τα καρντάσια επάνω...δεν ξερω μακάρι να διαψευσθώ αλλά δεν ακούγονται καλά τα πράγματα....

ζτηησε προστασία ο Κοκκαλης....

http://www.sport-fm.gr/article/167782

αν ο ζαγοράκης νομίζει ότι άλλαξε τα πράγματα (προς το καλύτερο) την Κυριακή θα το αποδείξει....

οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ είναι πολυ θερμόαιμοι και σίγουρα είναι υπερβολικα εκνευρισμένοι απο το χθεσινό ματς.

Καλά έκανε ο Σωκρατες και ζήτησε προστασία γιατί είναι ικανοί για πολλά.

Πολλές φορές την έχει πατήσει ο γαύρος πάνω

Link to comment
Share on other sites

Κιμωνα οταν πειραζεις τον αλλο (κοιτα σχολια που χασαμε 2 φορες απο την γαλλικη ομαδα) πρεπει να δεχεσαι και τα πειραγματα του...

Επειδη ομως παρεξηγουν πολλοι εδω ας μιλαμε για καρτες γραφικων και επεξεργαστες που δεν διαφωνουμε ποτε:call:..

Link to comment
Share on other sites

Κιμωνα οταν πειραζεις τον αλλο (κοιτα σχολια που χασαμε 2 φορες απο την γαλλικη ομαδα) πρεπει να δεχεσαι και τα πειραγματα του...

Επειδη ομως παρεξηγουν πολλοι εδω ας μιλαμε για καρτες γραφικων και επεξεργαστες που δεν διαφωνουμε ποτε:call:..

Τέτοιου είδους σχόλια και χαρακτηρισμούς κάνε σε αυτόν που σου δίνει "πάτημα" και δικαίωμα. Όπως πχ εγώ με τον Χρήστο, κάναμε μεταξύ μας την πλάκα μας και τέλος.

Τώρα, εσύ στόχευσες κάπου που συγκεκριμένα βγάζοντας και λάθος συμπεράσματα.

Τελος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

Κιμωνα οταν πειραζεις τον αλλο (κοιτα σχολια που χασαμε 2 φορες απο την γαλλικη ομαδα) πρεπει να δεχεσαι και τα πειραγματα του...

Επειδη ομως παρεξηγουν πολλοι εδω ας μιλαμε για καρτες γραφικων και επεξεργαστες που δεν διαφωνουμε ποτε:call:..

Επειδή κάθισα και διάβασα όλο το thread.

Για δείξε μου σχόλια για την Sent Etien η όπως λέγεται.

Γιατί εγώ δεν βρίσκω.

Το μόνο που βλέπω είναι τον pastel ας πούμε προκλητικός από το 3ο ποστ.

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Κιμωνα πραγματικα πιστεψε με εαν καθομασταν σε μια καφετερια πιναμε φραπε και τα λεγαμε θα ειχαμε σκασει στα γελια :) απλα ο γραπτος λογος ειναι ψυχρος και παρεξηγιωμαστε ωρες ωρες μου φαινεται.

Οπως και να εχει, να μιλησουμε για πρωταθλημα αγγλιας που συνεπαγεται με μπαλα? :) Liverpool εδω!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάθισα και διάβασα όλο το thread.

Για δείξε μου σχόλια για την Sent Etien η όπως λέγεται.

Γιατί εγώ δεν βρίσκω.

Το μόνο που βλέπω είναι τον pastel ας πούμε προκλητικός από το 3ο ποστ.

Μα δεν έκανα αναφορά σε δικά σου σχόλια... Όσο για τον pastel, ξεκίνησε λίγο "απότομα" την καριέρα του σε αυτό το thread αλλά μετά ηρέμησε και μάλιστα σε κάποια ποστ δείχνει αντικειμενικός.

Κιμωνα πραγματικα πιστεψε με εαν καθομασταν σε μια καφετερια πιναμε φραπε και τα λεγαμε θα ειχαμε σκασει στα γελια :) απλα ο γραπτος λογος ειναι ψυχρος και παρεξηγιωμαστε ωρες ωρες μου φαινεται.

Οπως και να εχει, να μιλησουμε για πρωταθλημα αγγλιας που συνεπαγεται με μπαλα? :) Liverpool εδω!

Κι εδώ Liverpool και μιλάμε για στέρηση, όχι αστεία. Ευτυχώς μας έκαναν τη χάρη τα γερόντια της Μίλαν και πήραμε εκείνη την Τσου Λου κούπα. Α, κάναμε κι ένα μαϊμού triple crown... :)

Link to comment
Share on other sites

Μονο εαν φυγει ο προπονητης αυτος θα παρουμε πρωταθλημα!

Παντως εχουμε λαο οχι μαμακιες! ονειρο ζωης να παω να δω αγωνα εκει μεσα....

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έκανα αναφορά σε δικά σου σχόλια... Όσο για τον pastel, ξεκίνησε λίγο "απότομα" την καριέρα του σε αυτό το thread αλλά μετά ηρέμησε και μάλιστα σε κάποια ποστ δείχνει αντικειμενικός.

Lol,λάθος ποστ στο quote. :P

Fixed

Φυσικά και δεν αναφερόμουν σε σένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Liverpool πολλα χρονια τωρα λογω Gerrard και Μπενιτεθ

Τι Gerard & Benitez μου λες;;; Εδώ μιλάμε για Φάουλερ να σνιφάρει την γραμμή του άουτ, τον Όουεν να κάνει όργια, τον Χάμαν να τρέχει σαν σκυλί στο κέντρο και ο Ουγιέ στον πάγκο να είναι στα πρόθυρα του εμφράγματος.

Προπωλημένα διαρκείας μέχρι και 6 σεζόν μπροστά και βρίσκαμε εισιτήρια μόνο για ευρωπαϊκά (τότε παίζαμε ΟΥΕΦΑ) και κανένα Charity Shield.

Sausages & Chips (το αντίστοιχο "βρώμικο" στο Anfield) και... "Glory glory f*@#c United..."

Link to comment
Share on other sites

Liverpool ε ? Είχατε πέσει λιγάκι τα προηγούμενα χρόνια, αλλά τώρα τελευταία (1-2 χρόνια τώρα) πάτε πολύ καλά ! :T:

Εγώ θα κάνω τη διαφορά γιατί από μικρός είμαι Chelsea. Τότε που σπούδαζε ο bro Αγγλία και μου έφερνε τα games όταν πήγαινα 1η Δημοτικού να τα βλέπω στο PC :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πολυπάω τη Manchester, η μπάλα που έπαιζε κατά καιρούς ήταν απίστευτη. Κι εγω από μικρός, ανεξήγητο γιατί, με τη Liverpool είχα τρέλα από Αγγλία, την Arsenal δε χώνευα καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

To μόνο που μου άρεσε στην Arsenal, ήταν επί εποχής Henry (όταν έπαιζε εκεί) εκείνες οι ωραίες εμφανίσεις με το O2 :hehe:

H Liverpool δεν ξέρω, ποτέ δεν μου έκανε click ... Αντιθέτως όταν είδα Nτρογκμπά και Λάμπαρντ στην Chelsea, τα 'χασα ! Μιλάμε ειδικά ο Λάμπαρντ τι παικτάρας !

Link to comment
Share on other sites

μάπα το ντέρμπυ

ο ΠΑΟΚ δεν μπορούσε

ο ΟΣΦΠ και με Χ-νάρι ήταν ΟΚ

ο ΠΑΟ μια χαρά, πήρε τα πάνω του ενόψει Τρίτης :T:

η ΑΕΚ μου θύμισε την πρώτη θητεία Μπάγιεβιτς: απλή και ουσιαστική. Αν δεν έσβηνε μηχανές, θα είχαμε 2ψήφιο αριθμό γκολ.

Ο ΟΦΗς μας χαιρέτησε οριστικά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now