junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Ωπα η σοβαρη η ομαδα...

Η γνωμη μου ειναι οτι σοβαρη και καλη ομαδα οντως εχετε αλλα...

Ευρωπη απολυτως τιποτα..

Μην μου πεις οτι στα derbys παιξατε..

Και εισαι ικανοποιημενος επειδη θα το παρεις με 10 διαφορα...

Ωραια και?

Εισαι ευχαριστημενος τωρα?

Μην κλεινετε τα ματια στην αποτυχια σας στην Ευρωπη..γιατι οπως κοκορευεστε πρωταθλητες Ελλαδος θα επρεπε να ειχατε και καποιες απαιτησεις στην Ευρωπη..Εγω ομως δεν βλεπω τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι racer.Αυτό που λέω είναι ότι όταν έχεις μείνει τόσο πίσω δεν σου φταίει ο διατητής αλλα εσύ.Όταν χάνεις παιχνίδια που θεωρητικά έπρεπε για πλάκα να κερδίζεις τότε ποιος φταίει?Ο διαιτητής?

και αφού λοιπόν θες να μιήσουμε για διατησία το γκολ της ΑΕΚ του μπλάνκο είναι καραοφσαϊντ αλλά εκεί δεν σε νοιάζει γιατί είσαι απο πάνω απο την ΑΕΚ.Το γκολ που βάζει ο estoyanoff είναι καθαρότατο αλλα ο διαιτητής το ακυρώνει.Εκί δεν φωνάζεις γιατί σε βολεύει να μην μιλήσεις.

Όταν δεν έχεις τπτ να δείξεις τότε αρχίζεις να ρίχνεις το φταίξιμο αλλού.

Πως γίνεται ο Πολυμετοχικός ΠΑΟ να είναι χειρότερος του Μοναρχικού ΠΑΟ?

Είπατε θα δώσετε φράγκα για παιχταράδες αλλά τπτ δεν δώσατε.Όσα εφυγαν το καλόκαιρι για μεταγραφές γύρισαν πισω και με τοκους.Και οι παιχταράδες άφαντοι.

Δώσατε τα ακόλουθα ποσά

5εκ? ->Σαλπιγγίδης

3εκ? ->Χριστοδουλοπουλος

2-3εκ?->Rodrigo Soouza

2εκ? ->Μελλίσης

Αξιζε κανείς τους τόσα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ποιοι είναι καλοί παίχτες.Είπα αν άξιζε 5εκ.? όταν με 3εκ? ο ΟΣΦΠ πήρε τον γκαλέτι που 2 χρόνια τώρα κάνει απίστευτη δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω σε ολα εκτος απο δυο πραγματα Κιμωνα:

1)Εισαι Παναθηναικος

2)Απο εποχη Μουλαομεροβιτς εχετε να νικησετε στο ΣΕΦ στα playoffs

1. lol.... Σωστός

2. Και μετα τον πήρατε εσείς μπας και κάνετε την ίδια ανατροπή αλλά στην τελυταία φάση έδωσε πάσα στον Μπατίστ...

Αφού μετά την Μούλα εποχή είχαμε πάντα πλεονέκτημα έδρας τι να σου κάνω ρε Χρήστο...

Άσχετο... Αυτό το thread είναι πολύ ωραίο και το πάω με χίλια γιατί ότι λέμε το λέμε σε επίπεδο πειράγματος και όχι παρεξήγησης. Οπότε δεν είναι ανάγκη να "αγχωνόμαστε"... Έλα πάμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγω κερναω εισητηριο αρκει να λες BAΡΑΩ ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΒΑΡΑ ΕΠΙΛΕΙΨΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΣΤΗΝ ΕΦΤΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΜΑΜΙΕΤΑΙ Η ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...

Link to comment
Share on other sites

Δώσατε τα ακόλουθα ποσά

5εκ? ->Σαλπιγγίδης

3εκ? ->Χριστοδουλοπουλος

2-3εκ?->Rodrigo Soouza

2εκ? ->Μελλίσης

Αξιζε κανείς τους τόσα?

5+3+2-3+2= λιγότερα απ'όσα κοστίζουν τα δύο πόδια του Μπελούτσι που για να βαρέσει σουτ πρέπει να φυσάει 10 μποφόρ αέραςΕπένδυση ε?.Ήμαρτον.

Link to comment
Share on other sites

Eγω κερναω εισητηριο αρκει να λες BAΡΑΩ ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΒΑΡΑ ΕΠΙΛΕΙΨΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΣΤΗΝ ΕΦΤΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΜΑΜΙΕΤΑΙ Η ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...

Εγώ κερνάω θέση στα δημοσιογραφικά παρέα με τους "ρουφιάνους" και δεν χρειάζεται να φωνάζεις τίποτα...:funk:..

Link to comment
Share on other sites

Eγω κερναω εισητηριο αρκει να λες BAΡΑΩ ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΒΑΡΑ ΕΠΙΛΕΙΨΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΩΝΑΖΑΝ ΣΤΗΝ ΕΦΤΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΜΑΜΙΕΤΑΙ Η ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...

Έφυγες,και δεν κάνω πλάκα.

Απλά μην ξανα γράψεις σε αυτό το θρεντ

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρπάζομαι ούτε γιατί υποστηρίζει τον Ολυμπιακό,ούτε γιατί είναι ολυμπιακός.

Απλά πρέπει να προσέχουμε λίγο τι λέμε γενικώς.Από κει το πάει από εδώ το πάει,όλο ένταση πάει να δημιουργήσει και με βωμολοχίες που δεν έχει χρησιμοποιήσει κανένας άλλος.

Δεν είναι καφενείο των φιλάθλων εδώ μέσα.Άμα δεν μπορεί να κάνει φυσιολογική κουβέντα,γεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πανω στην πλακα δεν μπορω να το πω ξερεις οτι δεν εχω κατι με τον Κιμωνα και με κανεναν αλλο εδω μεσα....

Ποιες βωμολοχιες...δεν εχω πει μεχρι στιγμης τιποτα παραπανω με εξαιρεση αυτο...

Αν τωρα φαινεται αλλιως ζητω συγνωμη...Εσυ αρπαζεσαι...Δες για ποιο λογο το εγραψα....

Καλιστα θα μπορουσα να το ειχα γραψει απο την αρχη που νικησαμε...

Link to comment
Share on other sites

ποσο πηγε ο βαζελος ειπαμε στο κυπελο?:Q..:Q..:Q..:Q..:Q..

Εσύ μην βιάζεσαι... ο κηπουρός τα τρώει τα μακρινά σούτ τώρα τελευταία, και ξέρεις τα ΠΑΟΚια σουτάρουνε συχνά πυκνά έξω από την περιοχή.

Εδώ δεν μπορούσες να μας νικήσεις με 10 παίχτες εμάς τις προάλες.

Ράμματα έχουν και των δύο οι γούνες... απλά η μια έχει και στρας ( διορισμένος πρωταθλητής Superleague ) και γλυτώνει την πίκρα και μανούρα από τους περισσότερους οπαδούς του :D

Εγω ο AN7, ο junior και ο Denton τους είχαμε για πλάκα... τα αστέρια Βύντρα, Γκούμας, Μούν κλπ δεν ντρέπονται λιγάκι ?

υ.γ. Φιλικά τα πειράγματα εκ μέρους μου, αν ήτανε να ασχολούμασταν και να πέρναμε σοβαρά αυτά τα πράγματα θα είχαμε ρεκόρ αυτοκτονιών και δεν θα είχε προβλήματα με τον υπερπληθυσμό η γη :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now