junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Ωραία μπάλα μέχρι το 60 μετά μέτρια! Να ψοφήσει επιτέλους αυτό το τίκιτακα να δούμε μπάλα ξανά! Ανούσια κατοχή με χιλιάδες πασούλες χωρίς νόημα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω την αλήθεια θα μου άρεσε τελικός Athletico vs Real αλλά δε το βλέπω να περνάει η πρώτη από τη Γερμανία. Όχι και ότι η δεύτερη θα περάσει εύκολα με τη Manchester.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον πάει αυτή η εβδομάδα τον ΟΣΦΠ. Η διαιτησία πως ήταν εχθές;

Για το κύπελο τόση χαρά ή επειδή νικήσατε την ΘΡΥΛΑΡΑ?

Οποιαδήποτε ομάδα και να κερδίζαμε γιατί πήραμε το κύπελλο αλλά 2 φορές γιατί φέτος όποτε σας πετύχαμε σας κερδίσαμε.

Κερδίσαμε την καλύτερη ομάδα του ελληνικού πρωταθλήματος οπότε ναι.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην θύρα 7 που σταμάτησε κάποιους χαζούς από το να βρίζουν τον Μήτσο τώρα που φεύγει. Ήταν ένα βήμα προς τα μπροστά!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην θύρα 7 που σταμάτησε κάποιους χαζούς από το να βρίζουν τον Μήτσο τώρα που φεύγει. Ήταν ένα βήμα προς τα μπροστά!

Γενικά το κλίμα χθες ήταν άψογο! Και μπράβο στους Ολυμπιακούς. Μακάρι και εμείς να κρατήσουμε ανάλογο επίπεδο την Κυριακή και γενικότερα στο εξής.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, junior-21- said:

ειναι κανεις εδω? καλησπερα, ειδα φως και μπηκα :hehe:@GoriLLakoS

 

21766344_10155738579954710_7338839520193845012_n.jpg.e7e3b1d8bdc0dea136d773c74aa3e9f7.jpg

 

 

Δεν ξέρεις τι λες...:hehe:

 

 

 

Το αφήνω ολόκληρο για να δούμε και τις διαμαρτυρίες. :hehe:

Edited by stavros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά βγήκαν οι πρασινοφρουροί να πανηγυρίσουν νίκη της ΑΕΚ? Πανόρμου ήμουν και ούτε όταν σήκωναν κούπα (γίνονται και αυτά μια φορά στα 10 χρόνια) δεν κάναν έτσι. Ένα ντέρμπι έχασε. Δεν θα πάρετε και πρωτάθλημα. Τσιλάρετε λίγο γιατί και πέρσι στις αρχές λέγατε διάφορα και μετά σας ψάχναμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now