junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Πολύ περισσότερη απ'ότι μπορείς να φανταστείς αλλά άλλη φορά θα ζητάω τη γνώμη σου...οκ? Την άποψή μου είπα απλώς εριστικέ κριτή. Τέλος με εσένα πάμε στον Κίμωνα τώρα :) Πιστεύω ότι τη μαχητικότητα του Σαλπιγγίδη και το πάθος που έδειξε ειδικά στον αγώνα με τη Νιγηρία πολύ δύσκολα τη βρίσκεις σε παίχτες. Αυτό θα λείψει πολύ από τον Παναθηναικό και εκτός από αυτό ο Σαλπιγγίδης είναι φτιαγμένος για το ελληνικό πρωτάθλημα, το ξέρει και μπορεί να ανταποκριθεί άψογα σε αυτό.

Άσε να μαντέψω. Έχεις παίξει μπάλα εσύ και ξέρεις...

Είχα κάποιες αμφιβολίες αλλά τώρα πείστηκα. Σε δέρνει ακόμα η μάνα σου. Δεν μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση.

BTW Ο Σαλπιγγίδης είναι σέντερ φορ και ο Γκοβού είναι δεξί εξτρέμ. Ο Παναθηναϊκός ήθελε δεξί εξτρέμ.

*Δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να συγκρίνω πιος είναι καλύτερος ποδοσφαιριστής....

Link to comment
Share on other sites

Άσε να μαντέψω. Έχεις παίξει μπάλα εσύ και ξέρεις...

Είχα κάποιες αμφιβολίες αλλά τώρα πείστηκα. Σε δέρνει ακόμα η μάνα σου. Δεν μπορώ να δώσω άλλη εξήγηση.

BTW Ο Σαλπιγγίδης είναι σέντερ φορ και ο Γκοβού είναι δεξί εξτρέμ. Ο Παναθηναϊκός ήθελε δεξί εξτρέμ.

*Δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να συγκρίνω πιος είναι καλύτερος ποδοσφαιριστής....

Όσον αφορά την μπάλα έχω παίξει ΟΝΤΩΣ πολλά χρόνια και επίσης από μωρό παιδί έχω μεγαλώσει στο πρακτορείο του πατέρα μου .

Σε παρακαλώ πολύ μην ξανασχοληθείς με εμένα καθόλου .

Υ.Γ : tip αυτή είναι η 2η ομάδα που θα πάει τώρα ο Govou, δεν έχει βγει ποτέ από την Γαλλία . ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει από την Γαλλία γιατί πριν από 2 χρόνια που τον ζητούσε η Ρεάλ και η Άρσεναλ, ο Ολάς ζητούσε 30-35 εκ. ευρώ για να τον δώσει. Είπαμε, είναι καλός παίκτης αλλά όχι για 30 εκ. ευρώ... ;)

Και ο Μέσι, δεν έχει παίξει σε άλλη ομάδα εκτός της Μπαρτσελόνα, λες να είναι χειρότερος του Χαβίτο;;; :P

Edited by dread77
Link to comment
Share on other sites

οφφτοπικ :winters ακούς ακόμα fightclub? :P

Τους ακούω από την εποχή που ήταν στην ΕΡΑ αλλά τα τελευταία 3-4 χρόνια όχι και τόσο συχνά...

Link to comment
Share on other sites

Πατερας κατα Γκοντζου στον sportfm..."Μία εβδομάδα ο Γκόντζος γράφει ότι ο Πατέρας θα δώσει στον Μαρινάκη. Δεν μπορώ να σχολιάζω συνέχεια τους χαρακτηρισμούς του «τουλούμπα»:hehe::hehe:

Φαινεται οτι ο Γκοντζος δεν εχει ακουσει την παροιμια "Οταν τσακωνονται οι ελεφαντες την πληρωνουν τα μυρμηγκια" lol.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Σάκη πουμουστελενεισSMSναμαζεψωτονWintersλεςκαιεισαικαμιαγκομενιτσαενωεισαι25χρονωνγομαρι και Winters πουπειράζειςόλοτονκοσμοκαισουαρέσεινατουστσιγκλαςμέχριναβάλουντακλάμματα δώστε τα χέρια και ένα φιλάκι.

Τα υπόλοιπα που μου είπατε και οι 2 κάνω πώς δεν τα διάβασα ποτέ !

ΠΑΟ ΠΑΣΟΚ ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σάκη πουμουστελενεισSMSναμαζεψωτονWintersλεςκαιεισαικαμιαγκομενιτσαενωεισαι25χρονωνγομαρι και Winters πουπειράζειςόλοτονκοσμοκαισουαρέσεινατουστσιγκλαςμέχριναβάλουντακλάμματα δώστε τα χέρια και ένα φιλάκι.

Τα υπόλοιπα που μου είπατε και οι 2 κάνω πώς δεν τα διάβασα ποτέ !

ΠΑΟ ΠΑΣΟΚ ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ :hehe:

Aν έβαλε τα κλάμματα εντάξει σταματάω...

*Αυτά τα παο πασοκ βλαδιβοστοκ, που τα έμαθες εσύ;

τώρα σαγαπάω πιο πολύ!!! :D...

Link to comment
Share on other sites

Όταν σας λέω το χαλασμένο άζωτο σας χαλάει με λέτε υπερβολικό.... 2 λεπτά ήρθα στην τεχνόπολη και μαστούρωσα ινσταντλυ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ΠΑΣΟΚ από γεννησιμιού μου αλλά ποτέ δεν το είπα γιατί δεν υπάρχει σύνθημα με την ΑΕΚ :hehe:

edit: Ρε λατρεία αφού το ξέρεις ότι κλαίω μόνο από τα γέλια :D

Edited by $@39@
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now