junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Είμαι πλήρως απογοητευμένος με το πως παίζει ο βάζελος.

Στο γκολ που βάλαμε, απλά γέλαγα και έβαζα στοίχημα ότι θα το φάμε αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Τι περίμενες δηλαδη Άκη?

Εδώ άλλες πολύ δυνατότερες άμυνες λύγισαν.Οι άνθρωποι είναι άπιαστοι.Μέσα σε λίγα μέτρα αλλάζουνε για πλάκα μπαλιές.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αναμενόμενο ότι θα χάναμε. Είχα πει ότι δεν θα φάμε περισσότερα από 5 και όντως έπεσα μέσα. Τρία πράγματα με πείραξαν απίστευτα:

1) Βάζεις γκολ στην Μπάρτσα, μες στην έδρα της. Κάνε οτιδήποτε περνά από το χέρι σου για να το κρατήσεις. Όχι μπράβο μπράβο γ@μ@με κ.τ.λ, και ξεπετάγεται ο άλλος μόνος του και κάνει το 1-1 δυο λεπτά αργότερα.

2) ΜΗΝ κάθεσαι πίσω σε όλο το παιχνίδι. Παίξε με την μπάλα κάτω, όχι ξορίσματα, γιόμες και λοιπά κλοτσοσκουφικά κόλπα. Ανοίξου λιγάκι, να κάνεις καμιά σωστή φάση.

3) Τον πουστ@ρ@ τον Λέτο γιατί τον άφησε μέσα; ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑΤΙ; Αφού ξέρεις ότι είναι εγωιστής και βλέπεις πόσο χάλια παίζει τους τελευταίους... 16 μήνες... Γιατί τον κρατάς μέσα; ΔΙΩΞΕ ΤΟΝ. Χάριζε μπάλες αβέρτα...

:(

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μου φαίνεται ότι υπερεκτίμας τις ομάδες μας.δεν φταίει ο παο.απλά η μπάρτσα δεν παιζόταν με τίποτα.ταχύτητα-δύναμη-τεχνική-μπαλιές με τη μια και κλειστα μάτια.αυτή είναι η ομάδα που απλά δεν νίκας.στο μόνο που συμφωνώ είναι ο λετο.το παιδί είναι απλά απελπισία.

Link to comment
Share on other sites

Μα, αν πρόσεξες στην αρχή του post έγραψα:

Εντάξει αναμενόμενο ότι θα χάναμε.

Ας μην κοροϊδευόμαστε, δεν νομίζω κανένας να πίστευε ότι θα νικήσουμε. Ας παίζουμε λοιπόν λίγο πιο ανοιχτά. Όπως έπαιξε ο Ολυμπιακός με τη Ρεάλ, παρόλο που έφαγε 4 μπαλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Πέραν των γνωστών ποδοσφαιρικά ανύπαρκτων ( Λουκάς Βυντρίνιο, Κάντειο Νοσοκομείον, ΜπαμΜπουμΓκάφαΣονγκ, Crapουράνης ο περιπλανητής, ΣιμάοΑνΜάθαιναΚοντρόλκαιΠάσαθαμεπούλαγαν10μύρια ) το πραγματικά ανησυχητικό γεγονός είναι ότι από το 1ο λεπτό του αγώνα όλοι οι παίχτες μας πλήν Govu & Cisse ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝΕ όχι τρέξιμο ούτε σπριντάκι των 50 μέτρων δεν μπορούσανε να κάνουνε, ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ.

Τέχνη αν δεν έχεις δεν μαθαίνεις.

Σουτ αν δεν έχεις δεν αποκτάς.

Μυαλό αν δεν έχεις δεν αποκτάς.

Αλλά ρε φούστη μου, ρε Ελληνικά ρέμπελα, ούτε φυσική κατάσταση ? Τι κάνουνε οι γυμναστές και στις προπονήσεις ? Μπιρίμπα παίζουνε ?

Όλες οι ελληνικές ομάδες παίζουμε 10 ταχύτητες κάτω από οποιαδήποτε ομάδα της Αγγλίας/Γαλλίας/Ισπανίας/Γερμανίας.

Ούτε να τρέχουνε δεν ξέρουνε ?

Edited by Boton
Link to comment
Share on other sites

Πέραν των γνωστών ποδοσφαιρικά ανύπαρκτων ( Λουκάς Βυντρίνιο, Κάντειο Νοσοκομείον, ΜπαμΜπουμΓκάφαΣονγκ, Crapουράνης ο περιπλανητής, ΣιμάοΑνΜάθαιναΚοντρόλκαιΠάσαθαμεπούλαγαν10μύρια ) το πραγματικά ανησυχητικό γεγονός είναι ότι από το 1ο λεπτό του αγώνα όλοι οι παίχτες μας πλήν Govu & Cisse ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝΕ όχι τρέξιμο ούτε σπριντάκι των 50 μέτρων δεν μπορούσανε να κάνουνε, ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ.

Τέχνη αν δεν έχεις δεν μαθαίνεις.

Σουτ αν δεν έχεις δεν αποκτάς.

Μυαλό αν δεν έχεις δεν αποκτάς.

Αλλά ρε φούστη μου, ρε Ελληνικά ρέμπελα, ούτε φυσική κατάσταση ? Τι κάνουνε οι γυμναστές και στις προπονήσεις ? Μπιρίμπα παίζουνε ?

Όλες οι ελληνικές ομάδες παίζουμε 10 ταχύτητες κάτω από οποιαδήποτε ομάδα της Αγγλίας/Γαλλίας/Ισπανίας/Γερμανίας.

Ούτε να τρέχουνε δεν ξέρουνε ?

σορρυ κιολας αλλα ο σισε δεν ετρεχε..δεν τον επιανε καν η καμερα ηταν με τα χερια στην μεση και στεκοταν στην σεντρα..ΟΠΟΤΕ επιανε την μπαλα ο παο και δεν την εχανε εκανε καμια γιομα στον σισε.ο γκοβου ναι ελιωσε στο τρεξιμο,συνεχεια αμυνα ηταν.στην αντιστοιχη θεση του σισε περυσι,ο ετο επαιζε αριστερο μπακ στην ιντερ στον αγωνα με την μπαρτσα..!γενικα το ελληνικο πρωταθλημα δεν ειναι ουτε για γελια..φυσικα και ειναι για κλαματα.

Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν στο ΟΑΚΑ χθες :)

ειχε παει κανεις αλλος?

Ανέστη ήμουν εκεί που γινόταν το καμός! :hehe: Μιλάμε κάποια στιγμή κουνιόταν το διάζωμα... Πραγματικά είχε πάθει ταλάντωση και λέω δεν παίζει τώρα θα πέσουμε όλοι κάτω στην 1! :hehe: Ήταν σκέτη μαγεία...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now