esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σαπίλα.. Στα Friday's στον Άγιο Δημήτριο δεν υπάρχει ψυχή.. Τι σκατα, όλοι διακοπές έχουν παει?

Να πας γλυφαδα εκει να δεις τι γινετε

Sent from my Samsung Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να με αντεχουν γιατι δεν με ακουνε, γιατι μενω αλλου, εσενα ομως οι γονεισ παντα θα θυμουνται το προσωπο σου... Και με την σειρα μου σε ρωτω... Πως σε αντεχουν;;

Link to comment
Share on other sites

Σαπίλα.. Στα Friday's στον Άγιο Δημήτριο δεν υπάρχει ψυχή.. Τι σκατα, όλοι διακοπές έχουν παει?

Πάρε τον Παστελίδη και ελάτε αύριο μαζί μου Αίγλη στο Κεφαλάρι να ανοίξει το ματάκι σας...

Και σήμερα απίστευτη μο*νοθύελα... μιλάμε πολλές δυνατές υπάρξεις... και αναλογία 3:1 γυναικών/αντρών...

Κρίμα να μην είχα σήμερα μαζί τον Παστελίδη... θα ησύχαζε ο τόπος, θα 'χανε την μιλιά του :D

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τον Παστελίδη και ελάτε αύριο μαζί μου Αίγλη στο Κεφαλάρι να ανοίξει το ματάκι σας...

Και σήμερα απίστευτη μο*νοθύελα... μιλάμε πολλές δυνατές υπάρξεις... και αναλογία 3:1 γυναικών/αντρών...

Κρίμα να μην είχα σήμερα μαζί τον Παστελίδη... θα ησύχαζε ο τόπος, θα 'χανε την μιλιά του :D

Ρε Μ***** που νομιζεις οτι ειναι η Αιγλη στην Ibiza?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μ***** που νομιζεις οτι ειναι η Αιγλη στην Ibiza?

Ρε μλκ, βάλε βενζίνη και ελάτε απόψε, και μετά μας λες που νομίζεις εσύ ότι είναι.

Ξαναλέω, είπες θα κουβαληθείς κι εσύ μια φορά, κουβαλήσου, δες, και μετά μίλα.

Μέχρι τότες, άστο, μπορείς να λες ότι θέλεις, αλλά ιδέα δεν έχεις για το τι παίζεται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

ναι,εδω ειμαστε γκετο :P πηγαινετε και ερυθραια κανενα σαββατο στο low/nisi κλπ που μαζευουν τρελο φοιτητοκοσμο και νακια και πειτε και σε μενα :P

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

@Bill και σιγα να μν που εχει η αιγλη!!!οι μισες τουλαχιστον ειναι πελατισσες στο μαρουσι και δεν μπορεις να τους κανεις κουβεντα ουτε για τον καιρο..!μερικες κιολας δουλευαν μαρουσι πιο παλια!;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!

@Bill και σιγα να μν που εχει η αιγλη!!!οι μισες τουλαχιστον ειναι πελατισσες στο μαρουσι και δεν μπορεις να τους κανεις κουβεντα ουτε για τον καιρο..!μερικες κιολας δουλευαν μαρουσι πιο παλια!;)

Πάνο, αυτά τα ακούω από τους περισσότερους που το παίζουνε γκόμενοι, μαγκίτες, ομορφάντρες, που αν τους πείς "πήγαινε μίλα σε αυτήν στο τραπέζι αυτό" εφευρίσκουνε 100 δικαιολογίες για να μην πάνε.

Μια χαρά "πελατεία" έχω ψαρέψει με τον κολλητό μου τους τελευταίους 8-9 μήνες από εκεί ;)

Το Μαρουσσάκι σου παρεπιπτόντως είναι πιο νεκρό και από το Νέο Ψυχικό... χρόνια τώρα.

Κρίση ξε-κρίση, Αίγλη, Cargo, Low είναι γεμάτα σχεδόν πίτα κάθε μέρα της εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, ζέστη! Μόλις γύρισα από παραλία&μπανάκι. Επιτέλους, τρίτη μέρα χωρίς πατερίτσες, πρώτο μπάνιο στη θάλασσα εδώ και κάνα τριβδόμαδο. Είχα λαλήσει λέμε!?

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τον Παστελίδη και ελάτε αύριο μαζί μου Αίγλη στο Κεφαλάρι να ανοίξει το ματάκι σας...

Και σήμερα απίστευτη μο*νοθύελα... μιλάμε πολλές δυνατές υπάρξεις... και αναλογία 3:1 γυναικών/αντρών...

Κρίμα να μην είχα σήμερα μαζί τον Παστελίδη... θα ησύχαζε ο τόπος, θα 'χανε την μιλιά του :D

Ρε Μ***** που νομιζεις οτι ειναι η Αιγλη στην Ibiza?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now