esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Βασίλη, αν μπορείς πάρε ένα τηλέφωνο τον Timo να του πεις ότι του έστειλα pm για αυτό που μου ζήτησε.

Όσο για το Tapatalk.. είναι πολύ εύχρηστο, δεν θα ήθελα να το αλλάξω.. απλά μου βγάζει σε μερικά post τους Ελληνικούς χαρακτήρες σαν σουαχίλι :D Τι κάνω για να το φτιάξω? Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, αν μπορείς πάρε ένα τηλέφωνο τον Timo να του πεις ότι του έστειλα pm για αυτό που μου ζήτησε.

Όσο για το Tapatalk.. είναι πολύ εύχρηστο, δεν θα ήθελα να το αλλάξω.. απλά μου βγάζει σε μερικά post τους Ελληνικούς χαρακτήρες σαν σουαχίλι :D Τι κάνω για να το φτιάξω? Καμιά ιδέα?

Τι λές ρε μαν? Μήπως θέλεις να πάω να του χτυπήσω και το κουδούνι να του το πώ? :hehe: Relax, κάθε μέρα μέσα είναι...θα το δει :D

Link to comment
Share on other sites

εδω σταματαει να διαβαζει η f1a75 κορκο!

2304fff63bb757a6.jpg

2304fff63bbbd053.jpg

2304fff63bbd4efe.jpg

2304fff63bba49ae.jpg

2304fff63bb8ca9a.jpg

λιγη βαζελινη για να δοκιμασω το cascade :D παω να παρω γομα και αρμαφλεξ που θελω για proper μονωση και το ΣΚ ισως κατσω να δω τι λεει ο λλανος στο cascade μεχρι να ψηθω να παρω αζωτο, μπας και μαθω λιγακι την πλατφορμα :D

Link to comment
Share on other sites

dpost.

Ποσο πανε με cascade τουτα και 2ον γιατι δεν εχει πανω απο 1.7V η μητρικη? δεν εψαξα πολυ, απλα δεν ειδα το αναλογο setting και δεν πηγα παρακατω, οχι οτι χρειαζεται πανω απο 1.7 αλλα λεμε τωρα.

1 boot εκανα ισα ισα να δω τι γινεται.

2304fff6773d664e.jpg

μνημες ειναι στα 248Χ με 7117.

παω να κοψω λιγο το holddown τωρα για να μην στραβωνει η μεσα μνημη :D

edit: lol ειναι και 3η θεση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι πάνω από 1.7V nord. Εικόνα παίρνεις από την iGPU; Αν ναι, βάλε καμιά dedicated πάνω. Γύρω στα 5G θα έπρεπε να παίξεις με cascade, ίσως και λίγο παραπάνω αν ήταν καλύτερο κομμάτι. Αλλά και πάλι, 500MHz διαφορά από SS σε cascade είναι σωστή.

Το θέλω σώο και αβλαβές το setup, κανόνισε :hehe: Και please μην βάλεις 800 κιλά βαζελίνη :hehe:

Καλημέρες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!!

μην τον ακους τον γιωργο,αλεξ!!!!βαλτου βαζελινη να γλυστραει!!!!!!:hehe:

αν δεν το κανεις μεσανυχτα το μπεντσ και θες παρεα ψηνομαι να ερθω να δω να σου φερω και λιγη γκαντεμια!:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now