esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τι κάνεις ρε Παστελ.. όλα καλά? Τι σου λένε εδώ για μνιά ρε συ.. πες τους να πάνε να κολλήσουν κανά μπρίκι, σε εσένα θα τα πούνε? Εσύ είσαι ο Master & Commander του μνιού.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ορμώμενος απο το concept "Nostalgia" στο Myphone, που διαφοροι συντακτες παρουσιαζουν παλιες συσκευες κινητης τηλεφωνιας μαζι με μερικα λογια για το τι το ξεχωριστο ειχε για την εποχη της η καθε συσκευη, τα καλα και τα κακα της κλπ κλπ, τι θα λεγατε για retro παρουσιασεις hardware στο κουτι? θα ανεβαινε και η γωνια του retro computing που υπαρχει ηδη, αλλα και το photobox που εχει ξεχαστει λιγο.

Για να μαθαινουν οι νεοτεροι και να αναπολουν οι μεγαλυτεροι! :D

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο μην μας βάζει σε τέτοια μονοπάτια θα καούμε! Θα βγάλει ο Ηλίας από το πατάρι το ΧΤ, θα θυμηθώ εγώ ότι είχα χαρίσει (!) το 286 μου και θα μας βρει το χάραμα πιωμένους :hehe:

Link to comment
Share on other sites

^ Gore sites :/ Εγώ είμαι πολύ ανεχτικός στην ανωμαλία του άλλου:

-Οk, θέλεις να σε δέρνουν. np.

-Θέλεις να γλύφεις πατούσες. np.

-Θέλεις να σε ντύνουν μωρό και να στις βρέχουν. Still doesn't bother me.

αλλά να την βρίσκεις με εικόνες από πτώματα, ακρωτηριασμούς και δολοφονίες; There's something wrong with you.

Link to comment
Share on other sites

@bill δεν στοπα να σε θηξω αλλα ειναι βλαμμενες οπως και να το κανεις. και ασε να κρινω εγω καλυτερα τι εχω παρει και τι οχι.

πηδ@τε εκει εσεις στις "φωλιες" και ασε εμας να βαραμε "μυγες";)

Link to comment
Share on other sites

@bill δεν στοπα να σε θηξω αλλα ειναι βλαμμενες οπως και να το κανεις. και ασε να κρινω εγω καλυτερα τι εχω παρει και τι οχι.

πηδ@τε εκει εσεις στις "φωλιες" και ασε εμας να βαραμε "μυγες";)

Πιστεύεις δηλαδή πως οι γκόμενες που έρχονται Μαρούσι, Χαλάνδρι, Μπουρνάζι, Γλυφάδα, Αγ. Κοσμά, κλπ είναι διαφορετικές από αυτές που πάνε δηλαδή Κηφισιά/Κεφαλάρι/Πολιτία ?

Μάλλον απατάσαι.

Για τα υπόλοιπα.... θα σου πω το εξής απλό.

Πέραν από τις ξέμπαρκες και γυναικοπαρέες, κυκλοφορούνε πολλά πάρα πολλά ζευγαράκια.

Άρα αυτές τι ? Δεν ήταν "ψηλομύτες" ? Δεν ήταν "ξινές" ? Δεν είναι original Κηφισιώτισσες ?

Όλα μα όλα αυτά είναι δικαιολογίες.

Και τις περισσότερες δικαιολογίες τις ακούς από αυτούς που το παίζουνε γκόμενοι, που έχουνε δήξει 50 γκόμενες, που έχουνε κάνει τα τάδε... οι οποίοι ανάθεμα αν έχουνε πάει 1 φορά στην ζωή τους σε μια άγνωστη στον δρόμο, στο μαγαζί, στην καφετέρια, στο μπάρ να "την πέσουνε".

Κατά τα άλλα, δίχως να το έχουνε τολμήσει ποτέ, έχουνε βγάλει οι ειδήμονες το πόρισμα ότι είναι οι γκόμενες ξινές, ψηλομύτες, κλπ...

ok... whatever.

Link to comment
Share on other sites

ενα δεν εχω καταλαβει: το μαρουσι δεν ειναι βπ?το εξισωνεις με το μπουρναζι?ειναι διπλα στην κηφισια,και ενα καιρο χαζογκομενες του αμαρουσιου πηγαιναν/πηγαινουν αιγλη.τα αλλα μαγαζια δεν τα ξερω αλλα με βεβαιοτητα σου λεω οτι στην αιγλη οι μισες ειναι "αμπαλες".ακομα και πολλοι εργαζομενοι του φλο δουλευουν/δουλευαν εκει.ακομα και την ιδια κοπελα ειχαμε υποδοχη/ιδιο dj ενας απο τους 3!!;)

και σου ξαναλεω,εγω δεν ειπα πως γ@μ@ω ειπα οτι ειναι οτι ναναι οι τυπισσες. τωρα εσυ μπορει να πεφτεις σε οσες ειναι μπανικες και συννενοησιμες.

Link to comment
Share on other sites

καθεστε και μιλατε για την αιγλη και το μαρουσι αν ειναι βπ ή οχι ενω σε λιγες μερες/μηνες θα εχουμε καμια 15αρια ακυκλοφορητα Tracks απο ΑΓ (αν ψηθει και κατσει να τα μιξαρει ο alx)!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες και καλή εβδομάδα. Το πρόγραμμα σήμερα έχει ξανά εφορία για τις δηλώσεις! Αλλά πριν από αυτό έχω ραντεβού στην αστυνομία 9 η ώρα για την ανανέωση διαβατηρίου. ΝΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now