esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες!

Προσοχή στις απομιμήσεις!

Δεν θέλω να ακουστώ λαλάκας αλλά τα review μας μάλλον πλέον αποτελούν μέτρο σύγκρισης και πηγή έμπνευσης για άλλους για να κάνουν τα μισά copy paste :hehe:!

Cheers babes!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε Ολους!

Μπυροφονια, Cool-Aid ειναι αυτο? εχω 3-4 φακελακια, και δεν ξερω με ποιον να τα τιμησω... πρεπει αν ειναι καποιος σχετικος, αλλιος πανε χαμενα! εχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!

Mike Welch's είναι.. σαν το Snapple ! Το Kool-Aid που το βρήκες? :D

Εχτές το απόγευμα αποφάσισα να κρεμάσω την τηλεόραση στον τοίχο.. Σηκώνομαι σήμερα το πρωί να πάω στην δουλειά και έτσι όπως ρίχνω το πρωινό μου κατούρημα κοιτάω προς το σαλόνι και βλέπω το πάτωμα ΓΕΜΑΤΟ γυαλιά σε μέγεθος ρυζιού.. μου κόβεται το κατούρημα.. σκέφτομαι από μέσα μου "έπεσε η τηλεόραση και έσπασε.." παθαίνω μια μικρή επιληψία και πάω προς το σαλόνι όπου βλέπω την τηλεόραση στην θέση της.. σκέφτομαι πάλι από μέσα μου.. "λες να μπήκε κλέφτης και να έσπασε το τζάμι..?" κοιτάω τζάμια πόρτες όλα στην θέση τους.. σκέφτομαι " τι σκ@τα έγινε εδώ.." κάθομαι στον καναπέ και ανάβω τσιγάρο για να σκεφτώ με περισσότερη διαύγεια.. και παρατηρώ ότι το 1 από το 2 φωτιστικά στο ταβάνι δεν υπήρχε πια..

Καταλήγω λοιπόν στο ότι μέσα σε μια εβδομάδα κάηκε η τηλεόραση, έκλασε ο δικτυακός δίσκος, και είμαι μείον ένα φωτιστικό στο σαλόνι.. Περιμένω να δω τι άλλο μπορεί να μου συμβεί..! Θα φέρω παπά να μου κάνει ένα ευχέλαιο!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ότι πιάνεις χαλάει - και το συνειδητοποιείς την ώρα που κατουράς, είναι ανατριχιαστικό :hehe:

man, σταματα να κατουρας.... οποτε την βγαζεις εξω κατι σπαει! χεχεχε

No comments! :D

Link to comment
Share on other sites

σοφο το αιφον πηρες απο το μπευ?

περαστικα μπυροφονια!!!:P

ανεστη βουδαπεστακια ειναι τα αγαπημενα μου γλυκα να ξερεις αν κανουμε μαζωξη τι να φερεις μαζι!!!!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

Προσοχή στις απομιμήσεις!

Δεν θέλω να ακουστώ λαλάκας αλλά τα review μας μάλλον πλέον αποτελούν μέτρο σύγκρισης και πηγή έμπνευσης για άλλους για να κάνουν τα μισά copy paste :hehe:!

Cheers babes!

:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now