esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Kαλά πόσο κακή μπορεί να είναι αυτή η forthnet, πέρα από τα άπειρα disconnects( 10+ την ημέρα) μου συνδέθηκε το μόντεμ στο 1mbit. Και καλά έχω 24mbit.Έλεος δλδ. Βάζω cyta τους σιχάθηκα. Kαι υπόψην μένω κέντρο σε σχετικά καινούργια πολυκατοικία. Κάτι τέτοια με κάνουν και λησμονώ τον ΟΤΕ. Και έλεγα πΟΤΕ....Τουλάχιστον για ότι πλήρωνα έπαιζε τζάμι και disconnect άντε μια φορά το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοια προβλήματα είχα κι εγώ. Μετά από επικοινωνία με τα παιδιά, καταλήξαμε στο ότι έφταιγε ένα splitter της Siemens (που μου το είχε φέρει η πΟΤΕΝΕΤ...). Άλλαξα το splitter κι έκτοτε δεν ξέρω καν τη λέξη dsisconnect. Σημείωση δε, ότι έπαιζε μιά χαρά 6+ μήνες κι άρχισε να το κάνει ξαφνικά όταν πρόσθεσα στο κύκλωμα μια καινούρια συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοια προβλήματα είχα κι εγώ. Μετά από επικοινωνία με τα παιδιά, καταλήξαμε στο ότι έφταιγε ένα splitter της Siemens (που μου το είχε φέρει η πΟΤΕΝΕΤ...). Άλλαξα το splitter κι έκτοτε δεν ξέρω καν τη λέξη dsisconnect. Σημείωση δε, ότι έπαιζε μιά χαρά 6+ μήνες κι άρχισε να το κάνει ξαφνικά όταν πρόσθεσα στο κύκλωμα μια καινούρια συσκευή.

δεν έχω splitter, μόνο 2 φιλτράκια, τπτ άλλο... :@....

τηλέφωνο δε τους παίρνω γιατί ξέρω ότι θα περιμένω αρκετή ώρα(ώρες), έχω ακόμη ΟΤΕ, έτσι και αλλιώς από μέρα σε μέρα αλλάζω τα βαρέθηκα τα νούμερά τους....

Link to comment
Share on other sites

απάντηση σε αγγελία για πώληση μιας κάρτας γραφικών!

φιλε στην ανταλαζω με tv tuner αξιας 100ευρω,μια nvidia 8500gt και σ δινω επιπλεον 40 ευρω...τι λες?

Λολ μου αρέσει η προσφορά του! :)...

Link to comment
Share on other sites

GOR εγω οταν εφτιαξα το θεμα για τα χρονια πολλα ξεχασα να βαλω στον τιτλο τον Πεππα και βεβαια μετα τον αλλαξα αλλα δεν εμφανιζει τον τιτλο εξω απο το θεμα κανονικα, το εμφανιζει τσι οπως τον εγραψα στην αρχη

Καταλαβες τι εννοω?

Link to comment
Share on other sites

Ελα ελα ελα...παρε παρε παρε...ποιος άλλος είναι να αποχωρεί

:hehe:

Είμαι μόνος μου λείπεις πολύ

θέλω απόψε να έρθω εκεί

στου κορμιού σου να χαθώ τη τρικυμία

Αρρωσταίνω μαζί σου εγώ

απ΄τα όρια θέλω να βγω

και να κάνω μια τρελή παρανομία

Άρρωστες νύχτες περνάω εγώ μακριά σου

πόσο μου λείπει απόψε η αγκαλιά σου

Άρρωστες νύχτες περνάω εγώ μακριά σου

ότι κι αν γίνει θα έρθω κοντά σου

Τέρμα γκάζι πατάω ξανά

κι η μορφή σου να φεύγει μπροστά

μεσ΄τη κόλαση της νύχτας τρελαμένος

Δε με νοιάζει για ότι συμβεί

κι αν με δούνε θα πούνε πολλοί

να ο Γιώργος που γυρνάει ερωτευμένος

Άρρωστες νύχτες περνάω εγώ μακριά σου

πόσο μου λείπει απόψε η αγκαλιά σου

Άρρωστες νύχτες περνάω εγώ μακριά σου

ότι κι αν γίνει θα έρθω κοντά σου

Link to comment
Share on other sites

AMD confirmed!

AMD will be showing of the Phenom 2 with several overclocked rigs of various configurations. LN2 overclocking with Macci, Sampsa and SF3D live throughout the day. Come ask questions, check out the displays and hang out with the legends.

The Return of: Oppainter

We expect to see the invisible man / AMD Legend in 2009 at CES, he is loaded with Gigabyte and Corsair for benching so definitely let him know you want to see scores. :o

Intel Confirmed!

Three stage cascade and LN2 overclocking on the Core i7 throughout the day. Fastest chip on earth? come find out. Who?

Gigabyte Confirmed!

Gigabyte will be the motherboard of choice at this event, meet with two of the GOOC 2008 champions. I will guarantee many world records on this day.

Event Hostess: Jasmine Kuo

Link to comment
Share on other sites

Aντε σε 2 μερες εχω γενεθλια και με περιμενει μια ολοκαινουργια rampage extreme για να παιξουμεεε hehehe

Σου 'ρχομαι μωρο μουυυυ (μην το πειτε στην γκομενα και παρεξηγηθει σσσσσσττ)

LOL LOL

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now