esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μιας και λέτε για ζημιές ορίστε και η δική μου ιστορία:

Δεν κάλυψαν την λακούβα ούτε της βάλανε περίφραξη με φώτα όπως έπρεπε και έπεσα μέσα με το αυτοκίνητο... Στραβώσανε και οι δύο αριστερές ζάντες και σκιστήκανε και τα λάστιχα. Έτσι ένα ωραίο βραδάκι μετατρέπεται σε εφιάλτης. Και που να αφήσεις το αυτοκίνητο κοντά στο λιμάνι του Πειραιά;Λίγο πριν βγω για Θηβών έγινε η μλκ. Με βαριά καρδιά το άφησα. .Ευτυχώς πήγα το πρωί και ήταν ακόμα εκεί! Έβρισα τους εργάτες αλλά δεν ήταν εκεί ο εργολάβος που ήταν υπεύθυνος.. Θα τον έριχνα στη λακούβα τον κόπανο!

Και σαν να μην έφταναν αυτά θα τα πληρώσω από την τσέπη μου γιατί δεν πήρα τηλέφωνο την αστυνομία να καταγράψει το γεγονός (είμαι μ@λ@κ@ς δεν το σκέφτηκα). Αν κάποιος τύχει σε παρόμοια κατάσταση να πάρει τηλέφωνο την αστυνομία (έπαθα και έμαθα).

Για την ιστορία.. πάνω από 350 ευρώ η μ@λ@κί@ τους θα μου στοιχίσει..

Link to comment
Share on other sites

Και σαν να μην έφταναν αυτά θα τα πληρώσω από την τσέπη μου γιατί δεν πήρα τηλέφωνο την αστυνομία να καταγράψει το γεγονός (είμαι μ@λ@κ@ς δεν το σκέφτηκα). Αν κάποιος τύχει σε παρόμοια κατάσταση να πάρει τηλέφωνο την αστυνομία (έπαθα και έμαθα).

Για την ιστορία.. πάνω από 350 ευρώ η μ@λ@κί@ τους θα μου στοιχίσει..

lol τι μου θύμισες τώρα που λες για Αστυνομία...πέρυσι μια .....γκουχ γκουχ έπεσε πάνω μου και σε άλλα 3 αμάξια και πήγε να φύγει...Πήρα την αστυνομία να έρθει αμέσως να τη συλλάβει(πήρα το 100) και αυτοί μου δώσανε άλλο τηλέφωνο να πάρω! :o.. Άντε τώρα μες στο πανικό να σημειώνεις τηλέφωνα για να καλέσεις και να πεις τα ίδια. Και οι άλλοι οι ζημειωμένοι να τη κρατάνε να μην φύγει!Ε ρε αυτά είναι σκηνικά και αυτή δεν είχε ούτε ασφάλεια ούτε βίζα(παράνομη βουλγάρα) ούτε δίπλωμα ούτε ήτανε δικό της το αμάξι, είχε βουλγάρικες πινακίδες και ήτανε και μεθυσμένη!Ευτυχώς είχα κάνει μικτή(9χιλιάρικα πήγε...) και μου έμεινε απλά η πικρία για το καινούργιο τρακαρισμένο αμάξι..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Πριν μερικές ημέρες είχα διαβάσει ένα άρθρο για τη συζυγία Σελήνης - Αφροδίτης που συμβαίνει κάθε 555 χρόνια, την οποία είχε δει σε όραμα ο Μωάμεθ Β' ο Πορθητής, τη νύκτα πριν πάρει την Πόλη. Αυτό το φαινόμενο επαναλήφθηκε παραμονή πρωτοχρονιάς.

Το έγραψε κάποιος εδώ; Το έχει δει κανείς; Δε θυμάμαι που και πως το βρήκα και τώρα δεν το ξαναβρίσκω :(

Link to comment
Share on other sites

Μπα, εγώ μόνο στο φωτο-thread του lab το είχα δει. Την είχα παρατηρήσει κιόλας, είχε πλάκα :P

btw, αρχίσαν τα πολλαπλά fail:

1) Ανεβαίνω για την εξεταστική, 1ο μάθημα Κοιτασματολογία, διαβάζω ότι προλάβω (είναι από τα mucho hard της σχολής), ακυρώνεται.

2) Βγαίνει νέο πρόγραμμα, ακυρώνεται.

3) Βγαίνει 3ο πρόγραμμα, Κοίτασμα και Τεχνική (τα 2 βασικά "κακά" μαθήματα) πάνε μετά την πρώτη βδομάδα του Φλεβάρη, όπου και έχω κανονίσει να κατέβω (λήγει και η άδεια).

Σεξ?

Link to comment
Share on other sites

Μπα, εγώ μόνο στο φωτο-thread του lab το είχα δει. Την είχα παρατηρήσει κιόλας, είχε πλάκα :P

btw, αρχίσαν τα πολλαπλά fail:

1) Ανεβαίνω για την εξεταστική, 1ο μάθημα Κοιτασματολογία, διαβάζω ότι προλάβω (είναι από τα mucho hard της σχολής), ακυρώνεται.

2) Βγαίνει νέο πρόγραμμα, ακυρώνεται.

3) Βγαίνει 3ο πρόγραμμα, Κοίτασμα και Τεχνική (τα 2 βασικά "κακά" μαθήματα) πάνε μετά την πρώτη βδομάδα του Φλεβάρη, όπου και έχω κανονίσει να κατέβω (λήγει και η άδεια).

Σεξ?

και βία......

Hold tight man και.......κλωνοποιήσου!

Link to comment
Share on other sites

και μετά σου λέει ότι η Αγία ανέβηκε πολύ σε κύρος.

attachment.php?attachmentid=2078&stc=1&d=1232451204

Στα διάλα ρε,πριν 20 χρόνια που ήρθαμε καλύτερα ήταν, βλάχοι ε βλάχοι που θέλετε να πιστεύετε ότι η Αγία είναι ΒΠ.

@γιοργιο.τη

ρε,η υπογραφή σου είναι 800κβ, μίκρυνε το

SNC00038.jpg

SNC00038.jpg

SNC00038.jpg

SNC00038.jpg.328e9de53a5b3e9e0a36d56a34b

Link to comment
Share on other sites

Στα διάλα ρε,πριν 20 χρόνια που ήρθαμε καλύτερα ήταν, βλάχοι ε βλάχοι που θέλετε να πιστεύετε ότι η Αγία είναι ΒΠ.

Για πέρνα μια από Διόνυσο, Δροσιά, Σταμάτα, Άνοιξη "ΒΠ" και θα αλλάξεις γνώμη γρήγορα.

Το ίδιο μπ**** είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Για πέρνα μια από Διόνυσο, Δροσιά, Σταμάτα, Άνοιξη "ΒΠ" και θα αλλάξεις γνώμη γρήγορα.

Το ίδιο μπ**** είμαστε.

είστε πολύ καλύτερα,trust me. ;)

Link to comment
Share on other sites

...καλάαα εγώ οταν κράζω συνέχεια με λένε γκρινιάρη :hug:..

...και νταξ με το αμάξι, για σκέψου να είσαι με την μηχανή βράδυ και να τσακιστείς!!

...Atom powa πολύ γρήγορο install με vista, έπαθα πλάκα παει φέτες μιλάμε :D

[attach]2079[/attach]

atom.jpg

atom.jpg.4441de21172e71acf745b614979300c

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now