esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε άμα θέλετε να χαζέψετε μιλφάκια να πάτε στα Jumbo. Τουλάχιστον εδώ στα Χανιά που έχουμε ένα μόνο, πάνε όλες οι ωραίες να αγοράσουν παιχνιδάκια και μαλακίες. Και εμείς βγάζουμε τέτοιες photo και γελάνε μαζί μας και όλοι είναι ευχαριστημένοι :hehe: :hehe:

46150e1cd79c52e6.jpg

46150e1cd798a549.jpg

46150e1cd794cd26.jpg

:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει... jumbo @ χανια = σποτακι τρελλο... θυμαμε ειχαμε παει με κατι ναυτες να παρουμε πιατακια ποτηρακια κτλ για πρωτοχρονια, και μας ειχαν πεσει τα σαγονια!!!!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο μέρος είναι πάντα η εκκλησία ( σε βαπτίσια, αλλά ακόμα ειδικότερα σε γάμους που τις γκομενίτσες 25-28 χρονών τις πιάνει και mid-wife crisis a.k.a. "εγω πότε θα παντρευτώ ρε γαμώτο" :D )

Link to comment
Share on other sites

ζητείται βαριοπούλα κατα προτίμηση 10αρα για ενοικίαση μιας ώρας , σπάω το pc και την επιστρέφω μεταφορικά δικά μου αν στείλετε και κανένα καλέμι μαζι θα δώσω και κατι παραπάνω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Της υπογραφής;

Σα δε ντρέπεσαι, served you well τόσα χρόνια και τώρα για μια BSOD, με έναν καημενούλη driver αμέσως να το σπάσεις; Αγάπη στα pcb ρε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν ηταν bsod απλα κόλλησε το σύμπαν μάλλον απο θερμοκρασίες . λεω να πάρω τον κώλο μου και να κάτσω να το καθαρίσω αύριο :hehe:

το pcb το αγαπάω γιαυτό και κρατάω το παλιό hardware :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now