esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες. Τα σκούρα αμάξια ειδικα και όσα έχουν δέρμα ή δερματίνη δεν γίνεται να τα αφήσεις στο έλεος του ήλιου. Τσουρουφλίζονται. Σκίαστρο απαραίτητο αν κάποιος δε θέλει να δει σε λίγα χρόνια σκασμένα ταμπλό.

Link to comment
Share on other sites

15 euro βιολογικος δεν μου κανει :P

εμενα στην γειτονια που τα παω για πλυσιμο, του ειπα θα του το δωσω Σεπτ για βιολογικο και μου ειπε οτι το θελει απο το πρωί εως το απογευμα

και 8 ευρω εχει το πλυσιμο μεσα εξω :P

χωρις προσφορα 50 με 70 εχει ο βιολογικος

Link to comment
Share on other sites

Λεπον.. εμενα που ειχαν κατι ''νερα-αλατα'' λεκεδες τα καθισματα καθαρισαν στο 95%, γενικα το εσωτερικο λαμπει και εγινε καλη δουλεια για 15 ευρουλακια. Αλλα δεν ειναι 100% βιολογικος που το εψαξα παραπανω. ( δεν με ενοιαζε αλλωστε )

Παντος 15 ? για ολα τα παρακατω ειναι τζαμπα.

  • Έναν 100% Εσωτερικό Καθαρισμό και Απολύμανση του αυτοκινήτου σας με ΟΖΟΝ, με την επαγγελματική συσκευή απολύμανσης οχημάτων Ulti-Fresh
  • Απολύμανση ροής αέρα Air Condition για εξάλειψη μικροβίων
  • Πλύσιμο εσωτερικό
  • Ενυδάτωση Ταμπλό
  • Εξωτερικό Πλύσιμο
  • Εξωτερικό Κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Βιολογικός είναι μια εργασία που πραγματικά χρειάζεται μια μέρα. Βγαίνουν καθίσματα εκτός αυτοκινήτου να καταλάβετε. Εδώ Λιβαδειά έκανε ένας φίλος μου του πήραν 100 ευρώ και το αμάξι έγινε μέσα σαν καινούργιο. Οπότε τα 70 στην Αθήνα είναι λογική τιμή. Όχι όμως 15...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ειπα: αν ειναι σωστος ο καθαρισμος τοτε τα 15? που ζηταει ειναι σουπερ τιμη !!

ΑΝ ειναι σωστος !! Μπορει ο αλλος να χει αναγκη τα 15? και η κουραση να μην τον πειραζει,

ειναι προτιμοτερο να το πατε σε αλλον για να σας παρει τα 70 ? ? Στη τελικη αδελφε τραβα το

και κατσε εκει ολη την μερα να δεις τι θα σου κανει. Εγω αυτο θα εκανα αν ειχα τον χρονο ;)

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το σκιαδιο μπορεί να μην το εχω συνηθίσει γιατι το αμαξι ειναι παντα σε γκαραζ και τις λιγες φορες που θα το δει ο ηλιος δεν εγινε και κατι + οτι αποφευγω να παρκάρω στον ηλιο.

Λεπον.. εμενα που ειχαν κατι ''νερα-αλατα'' λεκεδες τα καθισματα καθαρισαν στο 95%, γενικα το εσωτερικο λαμπει και εγινε καλη δουλεια για 15 ευρουλακια. Αλλα δεν ειναι 100% βιολογικος που το εψαξα παραπανω. ( δεν με ενοιαζε αλλωστε )

Παντος 15 ? για ολα τα παρακατω ειναι τζαμπα.

  • Έναν 100% Εσωτερικό Καθαρισμό και Απολύμανση του αυτοκινήτου σας με ΟΖΟΝ, με την επαγγελματική συσκευή απολύμανσης οχημάτων Ulti-Fresh
  • Απολύμανση ροής αέρα Air Condition για εξάλειψη μικροβίων
  • Πλύσιμο εσωτερικό
  • Ενυδάτωση Ταμπλό
  • Εξωτερικό Πλύσιμο
  • Εξωτερικό Κέρωμα

Προσεχε τι θα σου βαλει στο ταμπλό γιατί μπορει σε λίγο καιρό να δεις περιεργα πράγματα πανω του.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε τι θα σου βαλει στο ταμπλό γιατί μπορει σε λίγο καιρό να δεις περιεργα πράγματα πανω του.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

Θα βγει ο ΕΤ απο το ταμπλο ? τι μπορει να βγαλει ρε Ακη, Γαλακτωμα ειναι και γλυστραει ολο!

Link to comment
Share on other sites

Αμα το ταμπλό ειναι απο βινύλιο πρέπει να καθαρίζεται μονο με νερο και λιγο σαπούνι. Καθαριστικά κτλπ ειδικά τα βαριά απλα το καταστρέφουν.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now