esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τυχαίο ότι έχω toyota yaris japan made και το μόνο που έχω κάνει 9 χρόνια τώρα είναι να του αλλάξω μια μπαταρία??...δεν νομίζω!!!!!!!!!

Και μόνο που μου μένουν τα λεφτά να τα σκάω στο pc μου φτάνει! :hehe:

η συμβιωση μου μ' ενα ραλακι 1.3 εδειξε οτι..... στις 100.000 χλμ περιπου εμεινα με 2 κυλινδρους, ευτυχως ηταν κοντα το συνεργειο και το πηγα.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κάνω όπως όλοι μας! Δουλεύω κ βγάζω λιγότερα από όσα όταν ήμουν 18 κ τώρα είμαι 27!

Ποιόν???

Αυτά έχει η ζωή.. Τι να πει κανείς... :)

3770K ή 4770K. Τον χρειάζομαι πιο πολύ απ' ότι φαντάζεσαι!

Link to comment
Share on other sites

η συμβιωση μου μ' ενα ραλακι 1.3 εδειξε οτι..... στις 100.000 χλμ περιπου εμεινα με 2 κυλινδρους, ευτυχως ηταν κοντα το συνεργειο και το πηγα.:hehe:

αστα να πανε ειχα 106 1.4 και πιο συχνα εβαζα λαδι παρα βενζινη + οτι αλλαξα και φλατζα...

Παλι καλα που πηρα mitsuba και σωθηκα :D

Link to comment
Share on other sites

3770K ή 4770K. Τον χρειάζομαι πιο πολύ απ' ότι φαντάζεσαι!

Γιατί να φαντάζομαι ρε? Τι τον θες? Πήγαινε στον νεότερο! Με τι μητρική και μνήμες?

Link to comment
Share on other sites

LOL^

Z87 (δεν έχω καταλήξει.. μάλλον φρεσκαδούρα... μάρκα δε λέω :hehe:) και μνήμη έχω μια Corsair XMS3 1600MHz 4GB στην άκρη η οποία κλοκάρει "άσχημα" κοντά στα 2K+. Εννοείται πως είναι προσωρινή η RAM μέχρι να ρθουν άλλες π πάνε 3000+ για επαγγελματικούς σκοπούς :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε ειχα 106 1.4 και πιο συχνα εβαζα λαδι παρα βενζινη + οτι αλλαξα και φλατζα...

Παλι καλα που πηρα mitsuba και σωθηκα :D

και 'γω το ιδιο, czt κουτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Καλά ρε μλκ venisk 27 είσαι; Κι εγώ νόμιζα ότι έχει συνεργείο καμιά 30ρια χρόνια ξέρω 'γω :hehe:

Καλημέρα! Γιατι ρε φαίνομαι για κολογερος;;:D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Z87 (δεν έχω καταλήξει.. μάλλον φρεσκαδούρα... μάρκα δε λέω :hehe:) και μνήμη έχω μια Corsair XMS3 1600MHz 4GB στην άκρη η οποία κλοκάρει "άσχημα" κοντά στα 2K+. Εννοείται πως είναι προσωρινή η RAM μέχρι να ρθουν άλλες π πάνε 3000+ για επαγγελματικούς σκοπούς :hehe:

Άντε με το καλό ρε...πάντως ο 3770k μου στην asus πήγαινε rock stable στα 4.5 απλά ανεβάζοντας το ρεύμα στα 1.31v τώρα στον 4770k με μάρκα δεν λέω δεν ξέρω τι λέει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now