esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εδώ δεν το παρέχουν τα win 8, η apple ούτε για ζήτω και θέλεις να στο δίνουν απλόχερα από το 2.3.6 στο android??? :hehe:

Ποιος σου πε βρε Αντριαν που δεν το δινει η apple?

Μπορω να ρυθμισω Custom Static, subnet, dns, primary και search για καθε δικτυο ξεχωριστα...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα γίνω και Audi hater! Πιο πολλές φορές το έχω πάει για service από τον @GoriLLakoS!

Υπάρχουμε για σας!! Μόνο πολλαπλασιαστής? Εδώ κολλάνε τα παράθυρά ο κινητήρας θα την παλέψει ? :hehe: Ότι υπάρχει στο γκρουπ χαλάει εκτός από την καταπληκτική ποιότητα του εσωτερικού τους..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

διαβαζα παλια στο evo τον οδηγο αγορας, εγραφε διαφορα. αλλα ξερω και απο φιλους-γνωστους. παραθυρα(επεφταν) σε 1.4 golf ειχε χαλασει ο πολλαπλασιαστης σε αυτοκινητο ενος χρονου. πολλαπλασιαστες παντως το ειχαν και οι 1.8 τουρμπο.

Link to comment
Share on other sites

διαβαζα παλια στο evo τον οδηγο αγορας, εγραφε διαφορα. αλλα ξερω και απο φιλους-γνωστους. παραθυρα(επεφταν) σε 1.4 golf ειχε χαλασει ο πολλαπλασιαστης σε αυτοκινητο ενος χρονου. πολλαπλασιαστες παντως το ειχαν και οι 1.8 τουρμπο.

Ναι αλλά δεν είχε τιμόνι από αγροτικό..γιατί άμα έχεις ξεχωριστό τιμόνι είναι ποιο ωραίο το αμάξι πάνω στην έλπα!!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και χειροτερα.......

On its third birthday, I admit, they had to remove the engine in order to change the belts. But while this was expensive, it was also routine. You're told about it when you buy the car and that's why you see so many 2.9-year-old 355s in the secondhand columns.

jeremy clarkson για τη δικη του f 355.

Clarkson on: his other half - BBC Top Gear

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5413]conroe[/MENTION] μας έφεραν golf gt 1.4 175 άλογα δλδ ακριβό golf πανάθεματο 3 χρονών και είχε πηδήξει η καδένα!! Τι να λέμε τώρα!! Κανονικά εγώ πρέπει να λέω ότι είναι τέλεια τα καλύτερα αυτοκίνητα αλλά δεν χρειάζεται ευτυχώς!! Κανείς δεν με πιστεύει κ έτσι έχω περισσότερη δουλειά!!Τα περιοδικά και τα reviews ξέρουν παιδιά και renault τα σπάνε!!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@conroe μας έφεραν golf gt 1.4 175 άλογα δλδ ακριβό golf πανάθεματο 3 χρονών και είχε πηδήξει η καδένα!! Τι να λέμε τώρα!! Κανονικά εγώ πρέπει να λέω ότι είναι τέλεια τα καλύτερα αυτοκίνητα αλλά δεν χρειάζεται ευτυχώς!! Κανείς δεν με πιστεύει κ έτσι έχω περισσότερη δουλειά!!Τα περιοδικά και τα reviews ξέρουν παιδιά και renault τα σπάνε!!!! :hehe:

αυτο με τη κολλημενη βαλβιδα στα πρωτα 175αρια ισχυε? που εμενε ανοιχτο και το compressor μαζι με το turbo.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουμε για σας!! Μόνο πολλαπλασιαστής? Εδώ κολλάνε τα παράθυρά ο κινητήρας θα την παλέψει ? :hehe: Ότι υπάρχει στο γκρουπ χαλάει εκτός από την καταπληκτική ποιότητα του εσωτερικού τους..:hehe:

Καλά ναι! Λογικό να ακούμε τόσα κρούσματα όταν το Golfάκι πουλάει σε όλο τον κόσμο πιο πολλά σε έναν μήνα απ'ότι

οι Ιάπωνες σε έναν χρόνο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τη κολλημενη βαλβιδα στα πρωτα 175αρια ισχυε? που εμενε ανοιχτο και το compressor μαζι με το turbo.

Φυσικά! Στο ψευτοκάπακο πάνω είναι! Αξιοπιστία πάνω απ όλα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now