esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε τι θα γίνει με εσάς τους μηχανόβιους που οδηγάτε επάνω στην μεσαία λωρίδα λές και σας ανήκει όλος ο δρόμος

και με εσάς με τα ακριβά Jeep που απλά σταματάτε στην μέση του δρόμου και κλείδετε 2 λωρίδες?

$^&$%^#&%^(_)*(*^&^$%^$&(_)*(_)(&*(_

Μετά τα καντήλια θέλετε να βγείτε και από πάνω που σας θίγουν και σας βρίζουν....

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι θα γίνει με εσάς τους μηχανόβιους που οδηγάτε επάνω στην μεσαία λωρίδα λές και σας ανήκει όλος ο δρόμος

και με εσάς με τα ακριβά Jeep που απλά σταματάτε στην μέση του δρόμου και κλείδετε 2 λωρίδες?

$^&$%^#&%^(_)*(*^&^$%^$&(_)*(_)(&*(_

Μετά τα καντήλια θέλετε να βγείτε και από πάνω που σας θίγουν και σας βρίζουν....

Βασιλακη ανα τακτα χρονικα διαστηματα εχεις προβληματα στους δρομους... μηπως τελικα εισαι το προβλημα εσυ?

Στην τελικη παρε ενα φουσκωτο σαν αυτο παρακατω οπου θα ξεκινας απο Εδεμ και θα βγαινεις Περαμα σε 10-15 min. Αμα παρεις και 4Τ μηχανη? ΟΟυυυυ θα καις κανα 3? πηγαινε ελα και θα εισαι και πασας... το χειμωνα θα την βγαζεις με μπουφαν Columbia οποτε θα εισαι ΟΚ!

[video=youtube;LRej0d3qjkM]

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι θα γίνει με εσάς τους μηχανόβιους που οδηγάτε επάνω στην μεσαία λωρίδα λές και σας ανήκει όλος ο δρόμος

και με εσάς με τα ακριβά Jeep που απλά σταματάτε στην μέση του δρόμου και κλείδετε 2 λωρίδες?

Πάλι τα ίδια? Ότι θέλουμε κάνουμε ρε να πας σε πίστα με το πατίνι σου να παίξεις!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τώρα το πρωί έγραφα Μάκρο, λογικά τα πήγα καλά, δεν το περίμενα :hehe:

Τώρα σε καμιά ώρα γράφω Management για πολλοστή φορά. Έχω επικεντρωθεί στα SOS γιατί είναι περίεργος. Αξιολόγηση Θέσης Εργασίας, Αξιολόγηση Αποτελεσμάτων, Διαδικασία Καθορισμού Αμοιβών, Θεωρία Χ, Θεωρία Ψ. Θα γίνω και ο πρώτος μανατζαρέος αν το περάσω επιτέλους :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί πέρασα έξω από τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας στην Συγγρού, όπως κάθε πρωί.

Το λοιπόν. 10-15 καθαρίστριες με πανό, 50 δημοσιογράφοι μπροστά τους.

Κάποιος του έλεγε τι σύνθημα να πουν, και μετά ένας άλλος έλεγε 1-2-3 πάμε

και ξεκινούσαν τα συνθήματα.

Τέτοιοι είμαστε οι Έλληνες, καλά να πάθουμε για ότι έχουμε πάθει, καλά να πάθουν και αυτές για ότι έχουν πάθει.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί πέρασα έξω από τα γραφεία της Νέας Δημοκρατίας στην Συγγρού, όπως κάθε πρωί.

Το λοιπόν. 10-15 καθαρίστριες με πανό, 50 δημοσιογράφοι μπροστά τους.

Κάποιος του έλεγε τι σύνθημα να πουν, και μετά ένας άλλος έλεγε 1-2-3 πάμε

και ξεκινούσαν τα συνθήματα.

Τέτοιοι είμαστε οι Έλληνες, καλά να πάθουμε για ότι έχουμε πάθει, καλά να πάθουν και αυτές για ότι έχουν πάθει.

Με βάση αυτά που ακούω κατατάσσονται στην Θεωρία Χ. Οι εργαζόμενοι είναι τεμπέληδες, απεχθάνονται την εργασία και προσπαθούν να αποφύγουν τις όποιες ευθύνες τους δίνει η διοίκηση. Για την αποτελεσματική διεύθυνσή τους, η διοίκηση πρέπει να χρησιμοποιήσει τακτικές εξαναγκασμού ή ακόμα και να προβεί σε απειλές ώστε να αποδόσουν.

Τα παίζω στα δάκτυλά μου δεν έχω να φοβάμαι τίποτα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Με βάση αυτά που ακούω κατατάσσονται στην Θεωρία Χ. Οι εργαζόμενοι είναι τεμπέληδες, απεχθάνονται την εργασία και προσπαθούν να αποφύγουν τις όποιες ευθύνες τους δίνει η διοίκηση. Για την αποτελεσματική διεύθυνσή τους, η διοίκηση πρέπει να χρησιμοποιήσει τακτικές εξαναγκασμού ή ακόμα και να προβεί σε απειλές ώστε να αποδόσουν.

Τα παίζω στα δάκτυλά μου δεν έχω να φοβάμαι τίποτα :hehe:

Με 2500? πάω να αποδώσω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι θα γίνει με εσάς τους μηχανόβιους που οδηγάτε επάνω στην μεσαία λωρίδα λές και σας ανήκει όλος ο δρόμος

και με εσάς με τα ακριβά Jeep που απλά σταματάτε στην μέση του δρόμου και κλείδετε 2 λωρίδες?

$^&$%^#&%^(_)*(*^&^$%^$&(_)*(_)(&*(_

Μετά τα καντήλια θέλετε να βγείτε και από πάνω που σας θίγουν και σας βρίζουν....

πωπω σαν ενα μπαρμπα κολημενο προχτες

τον περναω κ αρχιζει και βριζει

αφου ρε μπαρμπα δεν θα σου παρω τη σειρα, δεν θα σε καθυστερησω ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ παραπανω δε δημιουργω μποτιλιαρισμα οπως εσυ με το κουτι

επισης δεν προσπερασα ΕΣΕΝΑ συγκεκριμενα, προσπερασα ΟΛΑ τα αυτοκινητα, ΠΡΙΝ αλλα και ΜΕΤΑ απο σενα

αν καθοταν τα μηχανακια μπροστα απο τα αυτοκινητα δλδ ετσι ΚΕΝΤΡΟ και πηγαινανε με 20 οπως κανουν μερικα μπαρμπαδια τι θα λεγατε? ΠΑΛΙ θα βριζατε? ε δεν σας πειραζουν τα μηχανακια, ουτε ο κ.ο.κ. μαλλον ο πολυς ηλιος που εκανε προχτες

απλα αφηστε τα μηχανακια να περνανε

Link to comment
Share on other sites

αν μια μερα κανω δικια μου εταιρια (ή αγορασω ετοιμη) εχεις ηδη ενα γραφειο με το ονοματακι σου στην πορτα.

Αγορά μεγάλης semiconductor εταιρίας; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αγορά μεγάλης semiconductor εταιρίας; :shifty:

Βρε ποια να είναι, ποια να είναι, σπάζω το κεφάλι μου και δεν μου έρχεται....

AMD? Μπα είναι πολύ προφανές, όχι!

INTEL? Μπα πάλι θέλει πολύ παστέλι!

Βρε μήπως πάρει καμιά VIA και την αναστήσει? AMDnord είμαι μέσα, VIA foreva!!!

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα και τα δύο θέματα, δεν έπεσαν ακριβώς τα SOS αλλά τα είχα διαβάσει όπως και να 'χει. Ελπίζω να με περάσει γιατί είναι στραβάδι και με έχει κόψει εμένα και άλλους 600 φοιτητές κάμποσες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες κάτι πάτησα κατά λάθος και η ανάλυση της οθόνης έγινε τετράγωνη, πως το επαναφέρω? Ένα κουμπί στο πληκτρολόγιο ήταν αλλά δεν μπορώ να το βρω!!!! Χελπ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες κάτι πάτησα κατά λάθος και η ανάλυση της οθόνης έγινε τετράγωνη, πως το επαναφέρω? Ένα κουμπί στο πληκτρολόγιο ήταν αλλά δεν μπορώ να το βρω!!!! Χελπ!!!

Δεν ξέρει η Siri???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now