esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν εφτιαξα τιποτα ρε ουτε θα φτιαξω, μην τολμησεις και μου αλλαξεις nickname ε :hehe:

Πέρασαν παραπάνω από 12 ώρες φίλε μου και έχω ένα όνομα στην πιάτσα πως ότι λέω το κάνω!

Δεν θα μου το χαλάσεις εσύ επειδή και καλά είσαι Κρητικός!?! :hehe:

Καλημέρα [MENTION=461]Kota_o/c[/MENTION] :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eγω απο την Πεμπτη τρεχω σε γιατρους και σε νοσοκομεια... και ολα αυτα απο ενα Muffin απο τους Aττικους Φουρνους και σαν να μην εφτανε αυτο, απο την αντιβιωση εβγαλα εξανθηματα χωρις κνησμο ευτυχως σε ολο μου το σωμα και απο σημερα και για 15 μερες ξεκιναω θεραπεια με 3 χαπια την μερα.

Tελεια!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ χθες στις 20:00 τον Γιωργο τηλεφωνο και του ειπα "γεια σου κοτα" . Αμεσως ψαρωσε και ρωτησε "Μου το αλλαξε ?" :D

Τελικα μπηκε στο forum και ειδε οτι ολα ηταν καλα .... αλλα δεν κρατησε πολυ . :P

Link to comment
Share on other sites

Θέλω 2GB (ή 2χ 2 αν βρίσκαμε καλή τιμή-δε σκάω για το dual έψαξα από το πρωί και το κέρδος είναι πολύ χαμηλό)

kingston 1333 KVR1333D3S9

δεν θέλω να δώσω πολλά γιατί θα κάνω αναβάθμιση πλήρης (8χ2GB 1866+ Σεπτέμβρη περίπου)

1. βρήκα αυτό από Αμερική 18 ευρω με μεταφορικά (δεν ξέρω αν περιλαμβάνει Ελλάδα)

2. γενικά από αμαζον.ντε

3. πολλά αποτελέσματα από e-bay με κάτι έξαλλα bids με 13 ευρώ 2χ 4GB κάτι που αν ισχύει και δε χτυπησει άλλος τη προσφορά είσαι τρελα κερδισμένος αλλά δε καταλαβαίνω ο πωλητής τι κερδίζει και εδώ είναι που είμαι σκεπτικός

4. να βάλω κανα τοπικ εδώ (ποτέ δε ξέρεις)

Link to comment
Share on other sites

Ντεσκτοπ είναι

εντιτ: http://www.skroutz.gr/c/56/mnhmes-pc-ram.html?from=autocomplete&keyphrase=kvr1333d3n9

αυτός είναι ο σωστός κωδικός

εντιτ 2: 2χ 8GB :) 1866 ισως και 2100 θα ψαχτώ σε ένα μήνα μέχρι πόσο πάνε οι μητρικές

έλεγα να περιμένω ddr4 αλλά στον Τομ Χαρντγουεαρ όλοι τις κράζουν και από επιδόσεις και λόγω κόστους

Edited by Fladramon
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] Ό,τι και να σου πω θα είναι λίγο Μπανανόπαιδο :hehe: Απαιτώ να μου το αλλάξεις οσονούπω γιατί αλλιώς θα σου στείλω το Σήφη να σου κάνει το ποπό καινούριο :hehe: Για να μην μπω τίποτα άλλο και με μπανάρεις κιόλας :hehe:

[MENTION=23]Stelaras[/MENTION] Στελάρα κι εσύ μες στα κόλπα ε, κουφάλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now